homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorCARREFOUR
REKLAMA

Najnowsze oferty CARREFOUR

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w CARREFOUR

Carrefour to międzynarodowa sieć supermarketów, jedna z wiodących na świecie. Wywodzi się z Europy i zyskała dużą popularność zarówno w Polsce, jak i w innych krajach.

Jakie produkty mogę znaleźć w CARREFOUR?

Carrefour posiada w swojej ofercie żywność, napoje, środki higieny i czystości, świeże owoce i warzywa, importowane produkty europejskie i wiele innych. W swoich hipermarketach oferuje meble, produkty technologiczne, materiały biurowe i wiele innych.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące CARREFOUR

Historia CARREFOUR: informacje o CARREFOUR
Open

Carrefour został założony w 1959 roku przez dwie francuskie rodziny. Swoją nazwę wzięła od skrzyżowania dróg, czyli "Carrefour", gdzie znajdował się pierwotny sklep. Pierwszy hipermarket należący do sieci powstał w 1963 roku, a nowatorski w tym czasie koncept zapewnił jej sławę i sukces. Od tego czasu marka konsekwentnie się rozwija. Odnosi sukcesy we Francji, w całej Europie, a także w Ameryce Południowej.

Jest szóstą najważniejszą siecią supermarketów na świecie. W Europie utrzymuje się na pierwszym miejscu pod tym względem. Pierwszy hipermarket Carrefour w Polsce został otwarty w 1997 roku. Dziś w kraju działa około 90 hipermarketów, a także inne mniejsze sklepy należące do tej marki. Carrefour jest jedną z wiodących sieci supermarketów na świecie i niekwestionowanym liderem na rynku europejskim.

Jakie marki mogę znaleźć w CARREFOUR?
Open

Carrefour posiada różne marki, w tym kilka własnych, takich jak Reflets de France. Oferuje również szeroki wybór europejskich marek, wszystkie artykuły wysokiej jakości.

Jak zaoszczędzić pieniądze w CARREFOUR?
Open

Carrefour oferuje wiele zniżek. Posiada programy, które mają zastosowanie do wszystkich marek i pozwalają konsumentom zaoszczędzić pieniądze w sklepach należących do tego konglomeratu. Carrefour posiada programy lojalnościowe i nagrodowe, a także wiele przecenionych artykułów, które mogą się zmieniać w zależności od sezonu. Zarówno hipermarkety, jak i supermarkety oferują tysiące produktów, więc zawsze jest okazja do zaoszczędzenia pieniędzy.

Poznaj konkurencję CARREFOUR
Open

Carrefour konkuruje z innymi sieciami supermarketów, zwłaszcza z innymi wielkimi konglomeratami i sieciami należącymi do Walmartu i Lidl lub tymi, które koncentrują się na żywności, jak Piotr i Paweł.

Ekskluzywne korzyści CARREFOUR
Open

  • W Carrefour można wybierać spośród szerokiej gamy towarów i artykułów najlepszych marek.
  • Sklep oferuje rozbudowane programy lojalnościowe, które obowiązują we wszystkich firmach należących do Carrefour.
  • Carrefour oferuje oszczędności przy użyciu różnych metod płatności oraz wiele ekskluzywnych wydarzeń w ciągu roku.

Czy CARREFOUR będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Carrefour oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez CARREFOUR
Open

Promocje 365 przynosi Ci najlepsze zniżki i książeczki Carrefour. Dowiedz się, jakie promocje aktualnie obowiązują i sprawdź, czy Twoje ulubione marki są na wyprzedaży. Porównaj ceny Carrefour z cenami w innych sklepach i odkryj najlepsze okazje do wykorzystania swoich pieniędzy najlepiej, jak potrafisz. Carrefour i Promocje 365 to świetne opcje na zakup najlepszych artykułów w Polsce w niższych cenach.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.carrefour.pl/

REKLAMA
REKLAMA