logo
homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorCARREFOUR
REKLAMA

Najnowsze oferty CARREFOUR

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w CARREFOUR

Carrefour to międzynarodowa sieć supermarketów, jedna z wiodących na świecie. Wywodzi się z Europy i zyskała dużą popularność zarówno w Polsce, jak i w innych krajach.

Często zadawane pytania dotyczące CARREFOUR

Historia CARREFOUR: informacje o CARREFOUR
close

Carrefour został założony w 1959 roku przez dwie francuskie rodziny. Swoją nazwę wzięła od skrzyżowania dróg, czyli "Carrefour", gdzie znajdował się pierwotny sklep. Pierwszy hipermarket należący do sieci powstał w 1963 roku, a nowatorski w tym czasie koncept zapewnił jej sławę i sukces. Od tego czasu marka konsekwentnie się rozwija. Odnosi sukcesy we Francji, w całej Europie, a także w Ameryce Południowej.

Jest szóstą najważniejszą siecią supermarketów na świecie. W Europie utrzymuje się na pierwszym miejscu pod tym względem. Pierwszy hipermarket Carrefour w Polsce został otwarty w 1997 roku. Dziś w kraju działa około 90 hipermarketów, a także inne mniejsze sklepy należące do tej marki. Carrefour jest jedną z wiodących sieci supermarketów na świecie i niekwestionowanym liderem na rynku europejskim.

Jakie marki mogę znaleźć w CARREFOUR?
close

Carrefour posiada różne marki, w tym kilka własnych, takich jak Reflets de France. Oferuje również szeroki wybór europejskich marek, wszystkie artykuły wysokiej jakości.

Jak zaoszczędzić pieniądze w CARREFOUR?
close

Carrefour oferuje wiele zniżek. Posiada programy, które mają zastosowanie do wszystkich marek i pozwalają konsumentom zaoszczędzić pieniądze w sklepach należących do tego konglomeratu. Carrefour posiada programy lojalnościowe i nagrodowe, a także wiele przecenionych artykułów, które mogą się zmieniać w zależności od sezonu. Zarówno hipermarkety, jak i supermarkety oferują tysiące produktów, więc zawsze jest okazja do zaoszczędzenia pieniędzy.

Czy CARREFOUR będzie miał oferty na Black Friday?
close

Carrefour dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędzania, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek napojów, mrożonek, owoców i warzyw, pieczywa, sprzątania i wielu innych.

Na Promocje 365 będziesz mógł znaleźć najlepsze Carrefour broszury, aby zaplanować zakupy i znaleźć najbardziej wyjątkowe oszczędności, z promocjami i rabatami, aby maksymalnie wykorzystać swój budżet.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów w supermarketach do 50%, w tym na owoce, mrożonki, artykuły spożywcze, przekąski, warzywa, mięso, pieczywo, sery, nabiał, napoje bezalkoholowe, mrożony jogurt, Coca-Cola, Pepsi, Snickers, Country Crock, Maruchan, Red Baron, nespresso pods, Coffee-Mate, DiGiorno, Old El Paso, Yoplait, Sargento, Nature Valley, Ben & Jerry's.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Carrefour, który ma wszelkiego rodzaju wyprzedaże na najlepsze produkty krajowe i importowane.

Oprócz katalogów najbardziej znanych supermarketów w kraju, takich jak Carrefour, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty supermarketów w Polska.

Poznaj konkurencję CARREFOUR
close

Carrefour konkuruje z innymi sieciami supermarketów, zwłaszcza z innymi wielkimi konglomeratami i sieciami należącymi do Walmartu i Lidl lub tymi, które koncentrują się na żywności, jak Piotr i Paweł.

Ekskluzywne korzyści CARREFOUR
close

  • W Carrefour można wybierać spośród szerokiej gamy towarów i artykułów najlepszych marek.
  • Sklep oferuje rozbudowane programy lojalnościowe, które obowiązują we wszystkich firmach należących do Carrefour.
  • Carrefour oferuje oszczędności przy użyciu różnych metod płatności oraz wiele ekskluzywnych wydarzeń w ciągu roku.

Rabaty oferowane przez CARREFOUR
close

Promocje 365 przynosi Ci najlepsze zniżki i książeczki Carrefour. Dowiedz się, jakie promocje aktualnie obowiązują i sprawdź, czy Twoje ulubione marki są na wyprzedaży. Porównaj ceny Carrefour z cenami w innych sklepach i odkryj najlepsze okazje do wykorzystania swoich pieniędzy najlepiej, jak potrafisz. Carrefour i Promocje 365 to świetne opcje na zakup najlepszych artykułów w Polsce w niższych cenach.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.carrefour.pl/

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2023 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.