logo
homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorCARREFOUR
REKLAMA

Najnowsze oferty CARREFOUR

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w CARREFOUR

Carrefour to międzynarodowa sieć supermarketów, jedna z wiodących na świecie. Wywodzi się z Europy i zyskała dużą popularność zarówno w Polsce, jak i w innych krajach.

Często zadawane pytania dotyczące CARREFOUR

Jak zaoszczędzić pieniądze w CARREFOUR?

Carrefour oferuje wiele zniżek. Posiada programy, które mają zastosowanie do wszystkich marek i pozwalają konsumentom zaoszczędzić pieniądze w sklepach należących do tego konglomeratu. Carrefour posiada programy lojalnościowe i nagrodowe, a także wiele przecenionych artykułów, które mogą się zmieniać w zależności od sezonu. Zarówno hipermarkety, jak i supermarkety oferują tysiące produktów, więc zawsze jest okazja do zaoszczędzenia pieniędzy.

Rabaty oferowane przez CARREFOUR

Promocje 365 przynosi Ci najlepsze zniżki i książeczki Carrefour. Dowiedz się, jakie promocje aktualnie obowiązują i sprawdź, czy Twoje ulubione marki są na wyprzedaży. Porównaj ceny Carrefour z cenami w innych sklepach i odkryj najlepsze okazje do wykorzystania swoich pieniędzy najlepiej, jak potrafisz. Carrefour i Promocje 365 to świetne opcje na zakup najlepszych artykułów w Polsce w niższych cenach.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.carrefour.pl/

Historia CARREFOUR: informacje o CARREFOUR

Carrefour został założony w 1959 roku przez dwie francuskie rodziny. Swoją nazwę wzięła od skrzyżowania dróg, czyli "Carrefour", gdzie znajdował się pierwotny sklep. Pierwszy hipermarket należący do sieci powstał w 1963 roku, a nowatorski w tym czasie koncept zapewnił jej sławę i sukces. Od tego czasu marka konsekwentnie się rozwija. Odnosi sukcesy we Francji, w całej Europie, a także w Ameryce Południowej.

Jest szóstą najważniejszą siecią supermarketów na świecie. W Europie utrzymuje się na pierwszym miejscu pod tym względem. Pierwszy hipermarket Carrefour w Polsce został otwarty w 1997 roku. Dziś w kraju działa około 90 hipermarketów, a także inne mniejsze sklepy należące do tej marki. Carrefour jest jedną z wiodących sieci supermarketów na świecie i niekwestionowanym liderem na rynku europejskim.

Jakie marki mogę znaleźć w CARREFOUR?

Carrefour posiada różne marki, w tym kilka własnych, takich jak Reflets de France. Oferuje również szeroki wybór europejskich marek, wszystkie artykuły wysokiej jakości.

Czy CARREFOUR będzie miał oferty na Black Friday?

Carrefour dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędzania, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek napojów, mrożonek, owoców i warzyw, pieczywa, sprzątania i wielu innych.

Na Promocje 365 będziesz mógł znaleźć najlepsze Carrefour broszury, aby zaplanować zakupy i znaleźć najbardziej wyjątkowe oszczędności, z promocjami i rabatami, aby maksymalnie wykorzystać swój budżet.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów w supermarketach do 50%, w tym na owoce, mrożonki, artykuły spożywcze, przekąski, warzywa, mięso, pieczywo, sery, nabiał, napoje bezalkoholowe, mrożony jogurt, Coca-Cola, Pepsi, Snickers, Country Crock, Maruchan, Red Baron, nespresso pods, Coffee-Mate, DiGiorno, Old El Paso, Yoplait, Sargento, Nature Valley, Ben & Jerry's.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Carrefour, który ma wszelkiego rodzaju wyprzedaże na najlepsze produkty krajowe i importowane.

Oprócz katalogów najbardziej znanych supermarketów w kraju, takich jak Carrefour, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty supermarketów w Polska.

Poznaj konkurencję CARREFOUR

Carrefour konkuruje z innymi sieciami supermarketów, zwłaszcza z innymi wielkimi konglomeratami i sieciami należącymi do Walmartu i Lidl lub tymi, które koncentrują się na żywności, jak Piotr i Paweł.

Ekskluzywne korzyści CARREFOUR

  • W Carrefour można wybierać spośród szerokiej gamy towarów i artykułów najlepszych marek.
  • Sklep oferuje rozbudowane programy lojalnościowe, które obowiązują we wszystkich firmach należących do Carrefour.
  • Carrefour oferuje oszczędności przy użyciu różnych metod płatności oraz wiele ekskluzywnych wydarzeń w ciągu roku.
REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.