REKLAMA

Najnowsze oferty ORANGE

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w ORANGE

Orange to polski operator telekomunikacyjny i sprzedawca elektroniki użytkowej. Jest spółką publiczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, z pakietem kontrolnym należącym do Orange S.A. Główna siedziba Orange znajduje się obecnie w Warszawie. Firma zatrudnia ponad 10 000 osób.

Jakie produkty mogę znaleźć w ORANGE?

W salonach i sklepie internetowym Orange klienci mogą znaleźć szeroki wybór elektroniki użytkowej i akcesoriów. Wśród nich klienci mogą znaleźć m.in. telefony komórkowe, tablety, notebooki, ładowarki i kable do ładowania, słuchawki, karty SIM, pakiety zakupowe i czas antenowy oraz oferty telewizyjne.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące ORANGE

Historia ORANGE: informacje o ORANGE
Open

Firma powstała po raz pierwszy w grudniu 1991 roku w Polsce jako spółka akcyjna Skarbu Państwa, po podziale działającego w czasach komunistycznych podmiotu państwowego Polska Poczta, Telegraf i Telefon. Wkrótce potem, 1 stycznia 1992 roku, firma została oficjalnie utworzona pod nazwą "TPSA". Później, w 1998 roku, spółka zmieniła strukturę własnościową, a w 2000 roku rozpoczęła notowania na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W 2010 roku firma poinformowała, że zbliża się do 500 tys. abonentów płatnej telewizji. Obecnie Orange obsługuje około 5,6 mln klientów usług szerokopasmowych.

Jakie marki mogę znaleźć w ORANGE?
Open

Firma sprzedaje i dystrybuuje duży wybór markowych produktów. W sklepie internetowym Orange i punktach sprzedaży, klienci mogą uzyskać dostęp do wielu lokalnych i międzynarodowych nazw na swoich produktach. Niektóre z marek, które można znaleźć to Samsung, Xiaomi, Apple, HP, Huawei i Oppo, wśród wielu innych.

Jak zaoszczędzić pieniądze w ORANGE?
Open

W Orange klienci mogą oszczędzać na wiele sposobów. Orange stale dba o to, aby klienci byli zadowoleni z ich promocji. Możesz sprawdzić aktualne tygodniowe oferty Orange dostępne na ich stronie internetowej, aby znaleźć ich najlepsze ceny i oferty sprzedaży dla Ciebie. Ponadto, nie zapominaj, że Orange oferuje również specjalne zniżki i oferty dla użytkowników ich aplikacji mobilnej.

Poznaj konkurencję ORANGE
Open

Do głównych konkurentów Orange należą inne podobne firmy i sprzedawcy działający w regionie, takie jak MediaMarkt, iSpot, GSMmarket, T-Mobile, CeX i Cortland.

Ekskluzywne korzyści ORANGE
Open

Klienci Orange mogą skorzystać z wielu ekskluzywnych korzyści ze sklepem. Klienci mogą pobrać aplikację mobilną Orange i uzyskać dostęp do stanu konta, faktur, aktywnych usług, doładowań i zawsze najlepszych ofert.

Czy ORANGE będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Orange oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez ORANGE
Open

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce. Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

REKLAMA
REKLAMA