logo
REKLAMA

Najnowsze oferty ORANGE

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w ORANGE

Orange to polski operator telekomunikacyjny i sprzedawca elektroniki użytkowej. Jest spółką publiczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, z pakietem kontrolnym należącym do Orange S.A. Główna siedziba Orange znajduje się obecnie w Warszawie. Firma zatrudnia ponad 10 000 osób.

Często zadawane pytania dotyczące ORANGE

Jak zaoszczędzić pieniądze w ORANGE?

W Orange klienci mogą oszczędzać na wiele sposobów. Orange stale dba o to, aby klienci byli zadowoleni z ich promocji. Możesz sprawdzić aktualne tygodniowe oferty Orange dostępne na ich stronie internetowej, aby znaleźć ich najlepsze ceny i oferty sprzedaży dla Ciebie. Ponadto, nie zapominaj, że Orange oferuje również specjalne zniżki i oferty dla użytkowników ich aplikacji mobilnej.

Rabaty oferowane przez ORANGE

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce. Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

Historia ORANGE: informacje o ORANGE

Firma powstała po raz pierwszy w grudniu 1991 roku w Polsce jako spółka akcyjna Skarbu Państwa, po podziale działającego w czasach komunistycznych podmiotu państwowego Polska Poczta, Telegraf i Telefon. Wkrótce potem, 1 stycznia 1992 roku, firma została oficjalnie utworzona pod nazwą "TPSA". Później, w 1998 roku, spółka zmieniła strukturę własnościową, a w 2000 roku rozpoczęła notowania na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W 2010 roku firma poinformowała, że zbliża się do 500 tys. abonentów płatnej telewizji. Obecnie Orange obsługuje około 5,6 mln klientów usług szerokopasmowych.

Jakie marki mogę znaleźć w ORANGE?

Firma sprzedaje i dystrybuuje duży wybór markowych produktów. W sklepie internetowym Orange i punktach sprzedaży, klienci mogą uzyskać dostęp do wielu lokalnych i międzynarodowych nazw na swoich produktach. Niektóre z marek, które można znaleźć to Samsung, Xiaomi, Apple, HP, Huawei i Oppo, wśród wielu innych.

Czy ORANGE będzie miał oferty na Black Friday?

Orange dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędności, z niemożliwymi do przegapienia rabatami na wybrane produkty wiodących marek elektroniki.

Na Promocje 365 będzie można znaleźć najlepsze Orange prospekty do wymiany smartfona, tabletu lub notebooka, kupić smartwatch i uzyskać najtańsze ceny na inteligentne telewizory z technologią 4K o różnych calach.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać ze zniżek na produkty elektroniczne sięgających nawet 50%, wśród których wyróżniają się telewizory, telewizory Smart TV, radia, komputery, karty graficzne, notebooki, netbooki, MacBooki, monitory komputerowe, klawiatury dla graczy, aparaty fotograficzne, kamery wideo, telefony, smartfony, GoPro, drony, zestawy słuchawkowe Bluetooth, zestawy słuchawkowe dla graczy, inteligentne urządzenia itp.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Orange, który ma wszelkiego rodzaju zniżki na produkty elektroniczne, z najnowszą technologią i najlepszą jakością obrazu i dźwięku.

Oprócz katalogów najbardziej znanych sklepów z elektroniką w kraju jak Orange, na blogu Promocje 365 dajemy wskazówki i porady, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i uniknąć wpadnięcia w oszustwa.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty sklepów z elektroniką w Polska.

Poznaj konkurencję ORANGE

Do głównych konkurentów Orange należą inne podobne firmy i sprzedawcy działający w regionie, takie jak MediaMarkt, iSpot, GSMmarket, T-Mobile, CeX i Cortland.

Ekskluzywne korzyści ORANGE

Klienci Orange mogą skorzystać z wielu ekskluzywnych korzyści ze sklepem. Klienci mogą pobrać aplikację mobilną Orange i uzyskać dostęp do stanu konta, faktur, aktywnych usług, doładowań i zawsze najlepszych ofert.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.