logo
homeIcon
  1. separatorMeble
  2. separatorJYSK

Najnowsze oferty JYSK

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w JYSK

Jysk to sieć handlowa, która dostarcza artykuły gospodarstwa domowego. Ma siedzibę w Danii i zarządza prawie 3000 sklepów w 50 krajach. Jysk to popularna sieć dzięki swojej ofercie i niskim cenom.

Często zadawane pytania dotyczące JYSK

Jak zaoszczędzić pieniądze w JYSK?

Jysk ma niskie ceny i oferuje specjalne rabaty do 50%. Posiada gwarancje jakości na wiele produktów, zwłaszcza droższych, takich jak materace. Zobowiązuje się do doskonałej obsługi.

Rabaty oferowane przez JYSK

Promocje 365 oferuje najlepsze rabaty i broszury Jysk. Odkryj aktualne oferty, które ten sklep ma dla Ciebie i dowiedz się o najlepszych rabatach w najbliższej placówce Jysk. Odkryj, jak możesz urządzić swój dom i udekorować go najnowszymi trendami w meblach skandynawskich, które charakteryzują się wysoką jakością i przystępnymi cenami. Skorzystaj z regularnie aktualizowanych ofert, aby zaoszczędzić pieniądze i nabyć artykuły, które lubisz najbardziej, bez nadmiernych wydatków. Promocje 365 zawiera wszystkie informacje, które musisz wiedzieć o Jysk i jego konkurentach, aby dokonać mądrego wyboru.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://jysk.pl/

Historia JYSK: informacje o JYSK

Jysk to firma dostarczająca artykuły gospodarstwa domowego, należąca do Grupy Lars Larsen. Jest to największy duński detalista działający na arenie międzynarodowej i jeden z najlepiej zarabiających, ponieważ ma dochody przekraczające 4 miliardy euro. Jysk ma 2937 sklepów w 50 krajach, dając zatrudnienie 22 tysiącom osób. Nazwa Jysk oznacza język jutlandzki.

Firma została założona przez Larsa Larsena w 1979 roku. Pierwszy sklep został otwarty w Aarhus w Danii i od tego czasu bardzo się rozrósł. Jednak ten oryginalny sklep nadal działa. Pierwszy międzynarodowy sklep należący do sieci został otwarty w 1984 roku w Niemczech, a stamtąd przeniósł się do innych krajów i lokalizacji, takich jak Grenlandia, Islandia, Kanada, Polska, Wielka Brytania i inne kraje. Jysk posiada największy magazyn w Europie Północnej.

Jakie marki mogę znaleźć w JYSK?

Jysk to marka wysokiej jakości, obiecująca skandynawska tradycja i jakość. Oferuje takie marki jak Jutlandia, Wellpur, Dreamzone, Kronborg, Hoise i inne.

Czy JYSK będzie miał oferty na Black Friday?

JYSK dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędności, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek dla domu.

Na Promocje 365 będzie można znaleźć najlepsze JYSK broszury, aby odnowić swój dom, udekorować go ze stylem i nadać mu charakterystyczny akcent.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów na artykuły dekoracyjne, meble i akcesoria domowe nawet do 50%, wśród których wyróżniają się fotele, sofy, krzesła, stoły wewnętrzne, stoły zewnętrzne, oświetlenie, lustra, talerze, szklanki, obrusy, szafy, przedpokoje, meble telewizyjne, biurka biurowe, fotele gamingowe, krzesła ergonomiczne, stoliki kawowe itp.

Jak sama nazwa wskazuje, Czarny Piątek odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jak w przypadku JYSK, który ma wszelkiego rodzaju zniżki na meble i artykuły gospodarstwa domowego, z najnowocześniejszymi wzorami, funkcjonalne i super ekonomiczne.

Oprócz katalogów najbardziej znanych sklepów domowych w kraju, takich jak JYSK, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty dla domu w Polska.

Poznaj konkurencję JYSK

Jysk konkuruje z innymi sklepami oferującymi artykuły gospodarstwa domowego, tekstylia i meble. W szczególności konkuruje z markami takimi jak Tesco, które mają wszystko w tym samym miejscu, a także markami takimi jak Mobelix i IKEA, które mają podobny cel.

Ekskluzywne korzyści JYSK

• Ta sieć oferuje wiele niedrogich artykułów do wyposażenia i dekoracji domu. • Jysk zapewnia produkty wysokiej jakości z gwarancją zwrotu pieniędzy. • Jysk to rozbudowana sieć z tysiącami sklepów i doskonałą obsługą.

Jysk pojawił się w Polsce w 2000 roku. Marka rozwija się w całej Europie dzięki swoim cenom i zaangażowaniu w obsługę społeczeństwa. Jako firma ma silne wartości i przywiązuje wagę do tradycji.

Uzyskaj najlepsze oferty, aby dużo zaoszczędzić w JYSK.

Najlepsze oferty do zapisania w JYSK

Szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy w lokalnym sklepie Meble? Jesteś we właściwym miejscu!

Promocje 365 zapewnia dostęp do ponad 40 sklepów w Meble, w tym JYSK. Meble sklepów w Poland, w tym JYSK i wielu innych.

Oferty

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.