homeIcon
  1. separatorMeble
  2. separatorJYSK
REKLAMA

Najnowsze oferty JYSK

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w JYSK

Jysk to sieć handlowa, która dostarcza artykuły gospodarstwa domowego. Ma siedzibę w Danii i zarządza prawie 3000 sklepów w 50 krajach. Jysk to popularna sieć dzięki swojej ofercie i niskim cenom.

Jakie produkty mogę znaleźć w JYSK?

Jysk oferuje szereg artykułów gospodarstwa domowego. Oferuje materace, meble, sprzęt AGD, dekoracje i nie tylko. Są artykuły do każdego pomieszczenia w domu, do ogrodu, do szaf, produkty tekstylne, takie jak zasłony, poduszki i koce i nie tylko.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące JYSK

Historia JYSK: informacje o JYSK
Open

Jysk to firma dostarczająca artykuły gospodarstwa domowego, należąca do Grupy Lars Larsen. Jest to największy duński detalista działający na arenie międzynarodowej i jeden z najlepiej zarabiających, ponieważ ma dochody przekraczające 4 miliardy euro. Jysk ma 2937 sklepów w 50 krajach, dając zatrudnienie 22 tysiącom osób. Nazwa Jysk oznacza język jutlandzki.

Firma została założona przez Larsa Larsena w 1979 roku. Pierwszy sklep został otwarty w Aarhus w Danii i od tego czasu bardzo się rozrósł. Jednak ten oryginalny sklep nadal działa. Pierwszy międzynarodowy sklep należący do sieci został otwarty w 1984 roku w Niemczech, a stamtąd przeniósł się do innych krajów i lokalizacji, takich jak Grenlandia, Islandia, Kanada, Polska, Wielka Brytania i inne kraje. Jysk posiada największy magazyn w Europie Północnej.

Jakie marki mogę znaleźć w JYSK?
Open

Jysk to marka wysokiej jakości, obiecująca skandynawska tradycja i jakość. Oferuje takie marki jak Jutlandia, Wellpur, Dreamzone, Kronborg, Hoise i inne.

Jak zaoszczędzić pieniądze w JYSK?
Open

Jysk ma niskie ceny i oferuje specjalne rabaty do 50%. Posiada gwarancje jakości na wiele produktów, zwłaszcza droższych, takich jak materace. Zobowiązuje się do doskonałej obsługi.

Poznaj konkurencję JYSK
Open

Jysk konkuruje z innymi sklepami oferującymi artykuły gospodarstwa domowego, tekstylia i meble. W szczególności konkuruje z markami takimi jak Tesco, które mają wszystko w tym samym miejscu, a także markami takimi jak Mobelix i IKEA, które mają podobny cel.

Ekskluzywne korzyści JYSK
Open

• Ta sieć oferuje wiele niedrogich artykułów do wyposażenia i dekoracji domu. • Jysk zapewnia produkty wysokiej jakości z gwarancją zwrotu pieniędzy. • Jysk to rozbudowana sieć z tysiącami sklepów i doskonałą obsługą.

Jysk pojawił się w Polsce w 2000 roku. Marka rozwija się w całej Europie dzięki swoim cenom i zaangażowaniu w obsługę społeczeństwa. Jako firma ma silne wartości i przywiązuje wagę do tradycji.

Czy JYSK będzie miał oferty na Black Friday?
Open

JYSK oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez JYSK
Open

Promocje 365 oferuje najlepsze rabaty i broszury Jysk. Odkryj aktualne oferty, które ten sklep ma dla Ciebie i dowiedz się o najlepszych rabatach w najbliższej placówce Jysk. Odkryj, jak możesz urządzić swój dom i udekorować go najnowszymi trendami w meblach skandynawskich, które charakteryzują się wysoką jakością i przystępnymi cenami. Skorzystaj z regularnie aktualizowanych ofert, aby zaoszczędzić pieniądze i nabyć artykuły, które lubisz najbardziej, bez nadmiernych wydatków. Promocje 365 zawiera wszystkie informacje, które musisz wiedzieć o Jysk i jego konkurentach, aby dokonać mądrego wyboru.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://jysk.pl/

REKLAMA
REKLAMA