REKLAMA

Najnowsze oferty SPOLEM

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w SPOLEM

Społem to polska spółdzielnia konsumentów zrzeszająca lokalne sklepy spożywcze. Posiada ona ponad 2 tys. placówek działających w regionie, zatrudniając ponad 40 tys. osób.

Jakie produkty mogę znaleźć w SPOLEM?

Społem oferuje w szeroki asortyment artykułów spożywczych i niespożywczych. Niektóre z nich to m.in. pieczywo, karma dla zwierząt, przekąski, płatki śniadaniowe, nabiał, rośliny, sery, mięsa, wina, artykuły dla zwierząt, ziemniaki, warzywa i owoce, makarony, zupy, sosy, słodycze, piwo, świeże soki, kawa, a także środki czystości.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące SPOLEM

Historia SPOLEM: informacje o SPOLEM
Open

Pierwszą siecią sklepów w Poznaniu były sklepy "Społem". Ich historia rozpoczęła się 29 sierpnia 1919 roku po założeniu Spółdzielni Spożywców "Zgoda". Została ona założona przez 105 poznaniaków, którzy chcieli stworzyć prężnie działającą sieć sklepów. Początkowo spółdzielnia posiadała tylko dwie placówki handlowe, zlokalizowane przy ulicach Górna Wilda i Łazarska. Dwadzieścia lat później sieć liczyła już 56 sklepów i blisko 40 tysięcy członków. Przez kolejne lata Społem stale się rozwijało, stając się ważnym punktem w regionie.

Jakie marki mogę znaleźć w SPOLEM?
Open

Społem prowadzi sprzedaż i dystrybucję dużego wyboru produktów marek lokalnych i międzynarodowych. Wśród nich klienci mogą znaleźć takie jak Coca Cola, Nescafé, Pedigree, Jacobs, Bubr, Tyskie, Cedrob, Red Bull, Danonino, Berlinki, Pepsi, Colgate i wiele innych.

Jak zaoszczędzić pieniądze w SPOLEM?
Open

Istnieje wiele sposobów, aby klienci mogli zaoszczędzić pieniądze ze Społem. Sprawdź ich aktualne oferty dostępne na ich stronie internetowej, aby znaleźć dla siebie najlepsze ceny i oferty sprzedaży. Ciesz się do 50% zniżką na wybrane produkty.

Poznaj konkurencję SPOLEM
Open

Społem w większości konkuruje z innymi sieciami supermarketów działającymi również w regionie, takimi jak Wafelek, Lewiatan, Żabka, Biedronka, Lidl, Stokrotka, Dino czy Netto.

Ekskluzywne korzyści SPOLEM
Open

Klienci Społem mogą korzystać z wielu ekskluzywnych korzyści ze sklepu. Możesz być pierwszą osobą, która otrzyma najnowsze promocje, oferty i wiadomości Społem, zapisując się do ich newslettera i zacząć cieszyć się ich najnowszymi ofertami dostarczanymi prosto do Twojej skrzynki pocztowej.

Czy SPOLEM będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Społem oferuje niesamowite ** promocje i zniżki z okazji Black Friday**, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie ** Black Friday, Cyber Monday** i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz ** uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty.** Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez SPOLEM
Open

Znajdź najnowsze oferty i promocje Społem tylko z Promocje 365 i przekonaj się, dlaczego tak wiele osób wciąż je wybiera. Spełnij wszystkie swoje potrzeby spożywcze w Społem. Ciesz się najlepszymi artykułami Społem w najlepszych cenach. W Społem znajdziesz wszystko, czego szukasz, zawsze do usług swoich klientów. Nie czekaj dłużej i skorzystaj z najnowszych rabatów i ofert sprzedaży z Promocje 365.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.spolem.org.pl/intro.html

REKLAMA
REKLAMA