logo
REKLAMA

Najnowsze oferty SPOLEM

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w SPOLEM

Społem to polska spółdzielnia konsumentów zrzeszająca lokalne sklepy spożywcze. Posiada ona ponad 2 tys. placówek działających w regionie, zatrudniając ponad 40 tys. osób.

Często zadawane pytania dotyczące SPOLEM

Jak zaoszczędzić pieniądze w SPOLEM?

Istnieje wiele sposobów, aby klienci mogli zaoszczędzić pieniądze ze Społem. Sprawdź ich aktualne oferty dostępne na ich stronie internetowej, aby znaleźć dla siebie najlepsze ceny i oferty sprzedaży. Ciesz się do 50% zniżką na wybrane produkty.

Rabaty oferowane przez SPOLEM

Znajdź najnowsze oferty i promocje Społem tylko z Promocje 365 i przekonaj się, dlaczego tak wiele osób wciąż je wybiera. Spełnij wszystkie swoje potrzeby spożywcze w Społem. Ciesz się najlepszymi artykułami Społem w najlepszych cenach. W Społem znajdziesz wszystko, czego szukasz, zawsze do usług swoich klientów. Nie czekaj dłużej i skorzystaj z najnowszych rabatów i ofert sprzedaży z Promocje 365.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.spolem.org.pl/intro.html

Historia SPOLEM: informacje o SPOLEM

Pierwszą siecią sklepów w Poznaniu były sklepy "Społem". Ich historia rozpoczęła się 29 sierpnia 1919 roku po założeniu Spółdzielni Spożywców "Zgoda". Została ona założona przez 105 poznaniaków, którzy chcieli stworzyć prężnie działającą sieć sklepów. Początkowo spółdzielnia posiadała tylko dwie placówki handlowe, zlokalizowane przy ulicach Górna Wilda i Łazarska. Dwadzieścia lat później sieć liczyła już 56 sklepów i blisko 40 tysięcy członków. Przez kolejne lata Społem stale się rozwijało, stając się ważnym punktem w regionie.

Jakie marki mogę znaleźć w SPOLEM?

Społem prowadzi sprzedaż i dystrybucję dużego wyboru produktów marek lokalnych i międzynarodowych. Wśród nich klienci mogą znaleźć takie jak Coca Cola, Nescafé, Pedigree, Jacobs, Bubr, Tyskie, Cedrob, Red Bull, Danonino, Berlinki, Pepsi, Colgate i wiele innych.

Czy SPOLEM będzie miał oferty na Black Friday?

Społem dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędzania, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek napojów, mrożonek, owoców i warzyw, pieczywa, sprzątania i wielu innych.

Na Promocje 365 będziesz mógł znaleźć najlepsze Społem broszury, aby zaplanować zakupy i znaleźć najbardziej wyjątkowe oszczędności, z promocjami i rabatami, aby maksymalnie wykorzystać swój budżet.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów w supermarketach do 50%, w tym na owoce, mrożonki, artykuły spożywcze, przekąski, warzywa, mięso, pieczywo, sery, nabiał, napoje bezalkoholowe, mrożony jogurt, Coca-Cola, Pepsi, Snickers, Country Crock, Maruchan, Red Baron, nespresso pods, Coffee-Mate, DiGiorno, Old El Paso, Yoplait, Sargento, Nature Valley, Ben & Jerry's.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Społem, który ma wszelkiego rodzaju wyprzedaże na najlepsze produkty krajowe i importowane.

Oprócz katalogów najbardziej znanych supermarketów w kraju, takich jak Społem, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty supermarketów w Polska.

Poznaj konkurencję SPOLEM

Społem w większości konkuruje z innymi sieciami supermarketów działającymi również w regionie, takimi jak Wafelek, Lewiatan, Żabka, Biedronka, Lidl, Stokrotka, Dino czy Netto.

Ekskluzywne korzyści SPOLEM

Klienci Społem mogą korzystać z wielu ekskluzywnych korzyści ze sklepu. Możesz być pierwszą osobą, która otrzyma najnowsze promocje, oferty i wiadomości Społem, zapisując się do ich newslettera i zacząć cieszyć się ich najnowszymi ofertami dostarczanymi prosto do Twojej skrzynki pocztowej.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.