REKLAMA

Najnowsze oferty KONTIGO

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w KONTIGO

Kontigo to polska sieć salonów kosmetycznych o nowoczesnym wystroju i podejściu. Jest bardzo skoncentrowana na obsłudze swoich klientek i zapewnianiu wszystkiego, czego potrzebują do pielęgnacji urody i samoopieki.

Jakie produkty mogę znaleźć w KONTIGO?

Firma dostarcza różnorodne produkty. Skupia się na makijażu, kosmetykach, perfumach i akcesoriach, w tym pędzlach. Są produkty do twarzy, włosów i ciała.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące KONTIGO

Historia KONTIGO: informacje o KONTIGO
Open

Kontigo bierze swoją nazwę od hiszpańskiego i portugalskiego słowa contigo, które oznacza „z tobą”. Kontigo to marka, która stawia kobiety w centrum swojego biznesu, zapewniając wszystko, czego mogą chcieć i potrzebować od sieci. Kontigo to nie tylko nazwa marki, ale także filozofia. Kontigo zapewnia ekskluzywne usługi i niedrogie produkty, które mogą pasować każdej kobiecie i pomóc jej poczuć, że odpowiednio dba o swój wygląd i zdrowie. Każdy sklep, a także aplikacja i strona internetowa zapewniają klientom uważną i staranną obsługę. W sklepach znajdują się strefy testowe, usługi makijażu oraz indywidualne wsparcie dla każdej kobiety, zarówno w wyborze, jak i stosowaniu odpowiedniego produktu.

Jakie marki mogę znaleźć w KONTIGO?
Open

Kontigo oferuje różnorodne międzynarodowe i polskie marki, oferując również szeroki wybór koreańskich kosmetyków. Mają setki różnych opcji.

Jak zaoszczędzić pieniądze w KONTIGO?
Open

Kontigo oferuje przystępne ceny i szeroką gamę produktów. Zapewnia bardzo szeroki wybór marek, a także spersonalizowaną obsługę każdego klienta. Ma również ekologiczne i naturalne oferty.

Poznaj konkurencję KONTIGO
Open

Kontigo konkuruje z innymi sieciami kosmetycznymi, na przykład Natura, marką sprzedaży bezpośredniej, która oferuje produkty naturalne i szeroki wybór produktów.

Ekskluzywne korzyści KONTIGO
Open

• Firma zapewnia szeroki wybór produktów z setkami marek, w tym kosmetykami koreańskimi.

Kontigo zobowiązuje się do zapewnienia doskonałej obsługi wszystkim swoim klientom.

Kontigo zapewnia różne konkursy i rabaty.

Oferty mogą się różnić w zależności od lokalizacji sklepu, a także pory roku. Kontigo oferuje również wsparcie przy zakupach klientów w sklepie, takie jak pomoc w wyborze i aplikacji kosmetyków niedostępnych online.

Czy KONTIGO będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Kontigo oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez KONTIGO
Open

Promocje 365 oferuje najlepsze rabaty i możliwości Kontigo. Odkryj aktualne oferty na najlepsze kosmetyki Twoich ulubionych marek i skorzystaj z aktualnych ofert w tym sklepie. Ciesz się korzyściami, jakie oferuje Kontigo i porównuj ceny między tym sklepem i jego konkurentami, aby uzyskać najlepsze opcje dla siebie lub swojej rodziny. Zadbaj o swój wygląd i zdrowie w tym sklepie.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://kontigo.com.pl/

REKLAMA
REKLAMA