homeIcon
  1. separatorMeble
  2. separatorAGATA
REKLAMA

Najnowsze oferty AGATA

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w AGATA

Agata to polska sieć salonów sprzedaży mebli i artykułów wyposażenia wnętrz. Dzięki ponad sześćdziesięcioletniemu doświadczeniu na rynku, Agata jest marką o wysokiej reputacji w Polsce i posiada szeroką sieć salonów rozmieszczonych w głównych regionach kraju.

Czy AGATA będzie miał oferty na Black Friday?

Agata oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Często zadawane pytania dotyczące AGATA

Historia AGATA: informacje o AGATA
Open

Historia firmy Agata rozpoczęła się w 1952 r. wraz z założeniem firmy w Polsce pod nazwą Bytomskie Fabryki Mebli. W 1973 r. firma przeniosła swoją siedzibę do Katowic, a nazwę zmieniono na Katowickie Fabryki Mebli "Agata". Od początku istnienia celem firmy było oferowanie klientom wysokiej jakości mebli o wyszukanym wzornictwie.

Po kolejnych zmianach nazwy, w 2016 roku firma ostatecznie przyjęła nazwę Agata, pod którą jest znana do dziś. W tym samym roku zmodyfikowała projekt swojego logo. Obecnie Agata posiada w Polsce 32 duże salony rozmieszczone w głównych regionach kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w AGATA?
Open

Agata sprzedaje produkty marki własnej oraz znanych marek, takich jak m.in. Beko, Whirlpool, Amica, Basic, Classico, Tracer, Best, Endo, Rico, Azurro, Telda, Verro, Madeira, Ordine.

Jak zaoszczędzić pieniądze w AGATA?
Open

Oszczędzanie pieniędzy w Agata jest bardzo proste dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na jej oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym Agata klienci mogą znaleźć duży wybór produktów w obniżonych cenach. Ponadto, Agata często wprowadza oferty sezonowe. Na Promocje 365 można również znaleźć najnowsze oferty i promocje, które Agata ma do zaoferowania.

Poznaj konkurencję AGATA
Open

Agata konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, takimi jak m.in. Kler, Meble Black Art, Me Home.

Ekskluzywne korzyści AGATA
Open

Agata oferuje swoim klientom wysokiej jakości meble w bardzo dogodnych cenach. Klienci mogą kupić produkty w sklepie internetowym i otrzymać bezpłatną dostawę do domu lub odebrać je w najbliższym sklepie. Agata prowadzi wyjątkową obsługę klienta przez cały tydzień.

Rabaty oferowane przez AGATA
Open

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które Apart ma dla Ciebie w Polsce. Jeśli chodzi o meble, w Agacie znajdziesz te najwyższej jakości. Zajrzyj na Promocje 365 i odkryj wszystko, co Agata ma do zaoferowania.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.agatameble.pl/

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2023 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.