logo
homeIcon
  1. separatorMeble
  2. separatorAGATA
REKLAMA

Najnowsze oferty AGATA

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w AGATA

Agata to polska sieć salonów sprzedaży mebli i artykułów wyposażenia wnętrz. Dzięki ponad sześćdziesięcioletniemu doświadczeniu na rynku, Agata jest marką o wysokiej reputacji w Polsce i posiada szeroką sieć salonów rozmieszczonych w głównych regionach kraju.

Często zadawane pytania dotyczące AGATA

Jak zaoszczędzić pieniądze w AGATA?

Oszczędzanie pieniędzy w Agata jest bardzo proste dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na jej oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym Agata klienci mogą znaleźć duży wybór produktów w obniżonych cenach. Ponadto, Agata często wprowadza oferty sezonowe. Na Promocje 365 można również znaleźć najnowsze oferty i promocje, które Agata ma do zaoferowania.

Rabaty oferowane przez AGATA

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które Apart ma dla Ciebie w Polsce. Jeśli chodzi o meble, w Agacie znajdziesz te najwyższej jakości. Zajrzyj na Promocje 365 i odkryj wszystko, co Agata ma do zaoferowania.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.agatameble.pl/

Historia AGATA: informacje o AGATA

Historia firmy Agata rozpoczęła się w 1952 r. wraz z założeniem firmy w Polsce pod nazwą Bytomskie Fabryki Mebli. W 1973 r. firma przeniosła swoją siedzibę do Katowic, a nazwę zmieniono na Katowickie Fabryki Mebli "Agata". Od początku istnienia celem firmy było oferowanie klientom wysokiej jakości mebli o wyszukanym wzornictwie.

Po kolejnych zmianach nazwy, w 2016 roku firma ostatecznie przyjęła nazwę Agata, pod którą jest znana do dziś. W tym samym roku zmodyfikowała projekt swojego logo. Obecnie Agata posiada w Polsce 32 duże salony rozmieszczone w głównych regionach kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w AGATA?

Agata sprzedaje produkty marki własnej oraz znanych marek, takich jak m.in. Beko, Whirlpool, Amica, Basic, Classico, Tracer, Best, Endo, Rico, Azurro, Telda, Verro, Madeira, Ordine.

Czy AGATA będzie miał oferty na Black Friday?

Agata dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędności, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek dla domu.

Na Promocje 365 będzie można znaleźć najlepsze Agata broszury, aby odnowić swój dom, udekorować go ze stylem i nadać mu charakterystyczny akcent.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów na artykuły dekoracyjne, meble i akcesoria domowe nawet do 50%, wśród których wyróżniają się fotele, sofy, krzesła, stoły wewnętrzne, stoły zewnętrzne, oświetlenie, lustra, talerze, szklanki, obrusy, szafy, przedpokoje, meble telewizyjne, biurka biurowe, fotele gamingowe, krzesła ergonomiczne, stoliki kawowe itp.

Jak sama nazwa wskazuje, Czarny Piątek odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jak w przypadku Agata, który ma wszelkiego rodzaju zniżki na meble i artykuły gospodarstwa domowego, z najnowocześniejszymi wzorami, funkcjonalne i super ekonomiczne.

Oprócz katalogów najbardziej znanych sklepów domowych w kraju, takich jak Agata, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty dla domu w Polska.

Poznaj konkurencję AGATA

Agata konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, takimi jak m.in. Kler, Meble Black Art, Me Home.

Ekskluzywne korzyści AGATA

Agata oferuje swoim klientom wysokiej jakości meble w bardzo dogodnych cenach. Klienci mogą kupić produkty w sklepie internetowym i otrzymać bezpłatną dostawę do domu lub odebrać je w najbliższym sklepie. Agata prowadzi wyjątkową obsługę klienta przez cały tydzień.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.