logo
homeIcon
  1. separatorMeble
  2. separatorKOMFORT
REKLAMA

Najnowsze oferty KOMFORT

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w KOMFORT

Komfort to polska sieć sklepów zajmujących się sprzedażą materiałów budowlanych, mebli, tapet i artykułów wyposażenia wnętrz. Dzięki długiej historii na rynku, Komfort posiada w Polsce szeroką sieć sklepów rozmieszczonych strategicznie na terenie całego kraju.

Często zadawane pytania dotyczące KOMFORT

Jak zaoszczędzić pieniądze w KOMFORT?

Oszczędzanie w Komfort jest bardzo łatwe dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na ich oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym Komfort znajduje się dział "Outlet", w którym klienci mogą znaleźć duży wybór produktów w obniżonych cenach. Na stronie Promocje 365 można również znaleźć najnowsze oferty i promocje Komfort. Zapisując się do newslettera lub śledząc Komfort na portalach społecznościowych, można być na bieżąco z najnowszymi ofertami.

Rabaty oferowane przez KOMFORT

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które Komfort ma dla Ciebie w Polsce. Wszystkie materiały, których potrzebujesz do swojego domu, a także meble i wyposażenie w najbardziej dogodnej cenie, znajdziesz w Komfort. Zajrzyj na Promocje 365 i odkryj wszystko, co Komfort ma do zaoferowania.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://komfort.pl/

Historia KOMFORT: informacje o KOMFORT

Historia firmy Komfort sięga 1992 roku, kiedy to powstała firma i został otwarty pierwszy sklep w Szczecinie. Od początku istnienia Komfort stawia sobie za cel oferowanie swoim klientom szerokiego asortymentu wysokiej jakości mebli i artykułów wyposażenia wnętrz. Komfort jest stale rozwijającą się siecią sklepów i jest liderem na polskim rynku w segmencie produktów dla domu.

Obecnie Komfort działa w Polsce poprzez ponad 160 sklepów rozmieszczonych w głównych regionach kraju. Firma sprzedaje również swoje produkty za pośrednictwem sklepu internetowego.

Jakie marki mogę znaleźć w KOMFORT?

Komfort sprzedaje produkty znanych marek, takich jak m.in. Cersanit, Elita, Roca, Oristo, Besco, Deante, Domino, Laufen, Tece, Duravit, Laveo, Comad, Defra, Villeroy & Boch. Są oni również producentami materiałów budowlanych i artykułów gospodarstwa domowego, dlatego sprzedają produkty pod własną marką.

Czy KOMFORT będzie miał oferty na Black Friday?

Komfort dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędności, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek dla domu.

Na Promocje 365 będzie można znaleźć najlepsze Komfort broszury, aby odnowić swój dom, udekorować go ze stylem i nadać mu charakterystyczny akcent.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów na artykuły dekoracyjne, meble i akcesoria domowe nawet do 50%, wśród których wyróżniają się fotele, sofy, krzesła, stoły wewnętrzne, stoły zewnętrzne, oświetlenie, lustra, talerze, szklanki, obrusy, szafy, przedpokoje, meble telewizyjne, biurka biurowe, fotele gamingowe, krzesła ergonomiczne, stoliki kawowe itp.

Jak sama nazwa wskazuje, Czarny Piątek odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jak w przypadku Komfort, który ma wszelkiego rodzaju zniżki na meble i artykuły gospodarstwa domowego, z najnowocześniejszymi wzorami, funkcjonalne i super ekonomiczne.

Oprócz katalogów najbardziej znanych sklepów domowych w kraju, takich jak Komfort, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty dla domu w Polska.

Poznaj konkurencję KOMFORT

Komfort konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, takimi jak m.in. Dobre Dla Domu oraz Ruck Zuck.

Ekskluzywne korzyści KOMFORT

Komfort oferuje swoim klientom szeroki wybór wysokiej jakości materiałów i artykułów gospodarstwa domowego. Klienci mogą nabyć produkty w sklepie internetowym Komfort i otrzymać je z dostawą do domu. W przypadku niedogodności z którymkolwiek z produktów, Komfort umożliwia zwroty.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.