REKLAMA

Najnowsze oferty DEALZ

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w DEALZ

Dealz to irlandzka sieć sklepów dyskontowych nastawionych na sprzedaż artykułów spożywczych i masowego użytku. Dzięki długiej historii na rynku, Dealz jest popularne w Polsce, jak również w wielu innych krajach europejskich. W Polsce Dealz posiada szeroką sieć sklepów strategicznie rozmieszczonych na terenie całego kraju.

Jakie produkty mogę znaleźć w DEALZ?

W Dealz klienci mogą znaleźć szeroki asortyment produktów spożywczych i nieżywnościowych, takich jak mięso, drób i ryby, świeże owoce i warzywa, konserwy, mleko i nabiał, pieczywo, mrożonki, karma dla zwierząt domowych, produkty dla niemowląt, środki higieny osobistej, środki czystości i wiele innych.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące DEALZ

Historia DEALZ: informacje o DEALZ
Open

Historia Dealz rozpoczęła się w 2011 roku od założenia firmy i otwarcia pierwszego sklepu w Blanchardstown i Portlaoise w Irlandii. Od początku istnienia Dealz stawia sobie za cel dostarczanie swoim klientom szerokiego asortymentu produktów masowego użytku. W kolejnych latach Dealz przeszedł proces silnej ekspansji, otwierając dużą liczbę sklepów w Irlandii i innych krajach europejskich, w tym w Polsce.

W Polsce Dealz pojawiło się w 2018 roku i od tego czasu stało się wiodącą siecią supermarketów dyskontowych. Obecnie Dealz posiada w Polsce ponad 150 sklepów rozmieszczonych w głównych regionach kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w DEALZ?
Open

Dealz sprzedaje produkty znanych marek, takich jak m in Doritos, Pringles, Coca-Cola, Sprite, Fanta, Pepsi, Schweppes, Pedigree, PUrina, Fold Hills, Purina Gourmet, Sheba, Kitekat, Heinz, Dolmio, Salburua, 6Pak, Wege, HP, Dragon, Kaszotto, Blue Dragon.

Jak zaoszczędzić pieniądze w DEALZ?
Open

Oszczędzanie w Dealz jest bardzo łatwe dzięki korzystaniu z ofert i promocji zamieszczonych na ich oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym Dealz znajduje się sekcja "Deals", gdzie klienci mogą znaleźć duży wybór produktów w obniżonych cenach. Dealz publikuje cotygodniowe katalogi i ulotki ze znacznymi zniżkami. Na Promocje 365 znajdziesz również najnowsze oferty i promocje w Dealz.

Poznaj konkurencję DEALZ
Open

Dealz konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, takimi jak Top Market, Rabat Detal.

Ekskluzywne korzyści DEALZ
Open

Dealz oferuje swoim klientom szeroki asortyment produktów spożywczych i nieżywnościowych w atrakcyjnych cenach. Klienci mogą kupować produkty w sklepie internetowym Dealz i mieć je dostarczone do swoich drzwi. Poprzez aplikację mobilną Dealz, klienci mogą zamówić swoje produkty i uzyskać wspaniałe korzyści. Dealz posiada obsługę klienta dostępną przez telefon i e-mail.

Czy DEALZ będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Dealz oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez DEALZ
Open

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które Dealz ma dla Ciebie w Polsce. Jeśli chodzi o artykuły spożywcze i domowe, zawsze znajdziesz najlepszą cenę w Dealz. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać już dziś z Dealz.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.dealz.pl/

REKLAMA
REKLAMA