logo

DEALZ gazetka aktualna i promocje

Oferty i przeceny w DEALZ gazetka

Dealz to irlandzka sieć sklepów dyskontowych nastawionych na sprzedaż artykułów spożywczych i masowego użytku. Dzięki długiej historii na rynku, Dealz jest popularne w Polsce, jak również w wielu innych krajach europejskich. W Polsce Dealz posiada szeroką sieć sklepów strategicznie rozmieszczonych na terenie całego kraju.

Często zadawane pytania dotyczące DEALZ

Jak zaoszczędzić pieniądze w DEALZ?

Oszczędzanie w Dealz jest bardzo łatwe dzięki korzystaniu z ofert i promocji zamieszczonych na ich oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym Dealz znajduje się sekcja "Deals", gdzie klienci mogą znaleźć duży wybór produktów w obniżonych cenach. Dealz publikuje cotygodniowe katalogi i ulotki ze znacznymi zniżkami. Na Promocje 365 znajdziesz również najnowsze oferty i promocje w Dealz.

Rabaty oferowane przez DEALZ

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które Dealz ma dla Ciebie w Polsce. Jeśli chodzi o artykuły spożywcze i domowe, zawsze znajdziesz najlepszą cenę w Dealz. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać już dziś z Dealz.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.dealz.pl/

Historia DEALZ: informacje o DEALZ

Historia Dealz rozpoczęła się w 2011 roku od założenia firmy i otwarcia pierwszego sklepu w Blanchardstown i Portlaoise w Irlandii. Od początku istnienia Dealz stawia sobie za cel dostarczanie swoim klientom szerokiego asortymentu produktów masowego użytku. W kolejnych latach Dealz przeszedł proces silnej ekspansji, otwierając dużą liczbę sklepów w Irlandii i innych krajach europejskich, w tym w Polsce.

W Polsce Dealz pojawiło się w 2018 roku i od tego czasu stało się wiodącą siecią supermarketów dyskontowych. Obecnie Dealz posiada w Polsce ponad 150 sklepów rozmieszczonych w głównych regionach kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w DEALZ?

Dealz sprzedaje produkty znanych marek, takich jak m in Doritos, Pringles, Coca-Cola, Sprite, Fanta, Pepsi, Schweppes, Pedigree, PUrina, Fold Hills, Purina Gourmet, Sheba, Kitekat, Heinz, Dolmio, Salburua, 6Pak, Wege, HP, Dragon, Kaszotto, Blue Dragon.

Czy DEALZ będzie miał oferty na Black Friday?

Dealz dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędzania, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek napojów, mrożonek, owoców i warzyw, pieczywa, sprzątania i wielu innych.

Na Promocje 365 będziesz mógł znaleźć najlepsze Dealz broszury, aby zaplanować zakupy i znaleźć najbardziej wyjątkowe oszczędności, z promocjami i rabatami, aby maksymalnie wykorzystać swój budżet.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów w supermarketach do 50%, w tym na owoce, mrożonki, artykuły spożywcze, przekąski, warzywa, mięso, pieczywo, sery, nabiał, napoje bezalkoholowe, mrożony jogurt, Coca-Cola, Pepsi, Snickers, Country Crock, Maruchan, Red Baron, nespresso pods, Coffee-Mate, DiGiorno, Old El Paso, Yoplait, Sargento, Nature Valley, Ben & Jerry's.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Dealz, który ma wszelkiego rodzaju wyprzedaże na najlepsze produkty krajowe i importowane.

Oprócz katalogów najbardziej znanych supermarketów w kraju, takich jak Dealz, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty supermarketów w Polska.

Poznaj konkurencję DEALZ

Dealz konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, takimi jak Top Market, Rabat Detal.

Ekskluzywne korzyści DEALZ

Dealz oferuje swoim klientom szeroki asortyment produktów spożywczych i nieżywnościowych w atrakcyjnych cenach. Klienci mogą kupować produkty w sklepie internetowym Dealz i mieć je dostarczone do swoich drzwi. Poprzez aplikację mobilną Dealz, klienci mogą zamówić swoje produkty i uzyskać wspaniałe korzyści. Dealz posiada obsługę klienta dostępną przez telefon i e-mail.

Uzyskaj najlepsze oferty, aby dużo zaoszczędzić w DEALZ.

Najlepsze oferty do zapisania w DEALZ

Szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy w lokalnym sklepie Supermarkety? Jesteś we właściwym miejscu!

Promocje 365 zapewnia dostęp do ponad 67 sklepów w Supermarkety, w tym DEALZ. Supermarkety sklepów w Poland, w tym DEALZ i wielu innych.

Oferty
arrowDown

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.