logo
homeIcon
  1. separatorModa
  2. separatorPROMOD
REKLAMA

Najnowsze oferty PROMOD

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w PROMOD

Promod to francuska sieć sklepów, których działalność koncentruje się na sprzedaży odzieży damskiej i akcesoriów modowych. Z długą historią na rynku, marka jest silnie obecna w Polsce i w ponad 40 krajach na całym świecie. W 2020 roku Promod postanowił zamknąć swoje sklepy fizyczne w Polsce ze względu na pandemię koronawirusa, choć utrzymuje swój sklep internetowy.

Często zadawane pytania dotyczące PROMOD

Jak zaoszczędzić pieniądze w PROMOD?

Oszczędzanie w Promod jest bardzo łatwe dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na jego oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym Promod można znaleźć szeroką gamę produktów po obniżonych cenach. Jednocześnie, przystępując do programu lojalnościowego Promod, klienci mogą korzystać z ważnych zniżek i ekskluzywnych korzyści. Na Promocje 365 znajdziesz również najnowsze oferty i promocje Promod.

Rabaty oferowane przez PROMOD

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które Promod ma dla ciebie w Polsce. Najfajniejsze ubrania i najnowsze trendy w modzie międzynarodowej znajdziesz w Promod. Sprawdź Promocje 365 i odkryj świat mody z Promod.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.promod.pl/pl-pl/

Historia PROMOD: informacje o PROMOD

Firma Promod została założona w 1975 roku przez Francisa-Charlesa Polleta, jednego ze spadkobierców założyciela firmy La Redoute, w której spędził on pierwszą część swojej kariery. Do 1990 roku ta północnofrancuska firma działała wyłącznie we Francji i Belgii.

W kolejnych latach ekspansja międzynarodowa odnoszącej sukcesy francuskiej firmy nie zatrzymała się i Promod dotarł do krajów Bliskiego Wschodu, takich jak Arabia Saudyjska, Zjednoczone Emiraty Arabskie czy Liban. Firma otworzyła również sklepy w innych krajach europejskich, w tym w Polsce.

W Polsce Promod pojawił się w 1999 roku i od tego czasu stał się liderem w segmencie mody. Promod prowadził 15 sklepów w kraju do 2020 roku, kiedy to zdecydował się zamknąć wszystkie swoje sklepy fizyczne dotknięte pandemią koronawirusa. Obecnie Promod działa w Polsce wyłącznie za pośrednictwem swojego sklepu internetowego.

Jakie marki mogę znaleźć w PROMOD?

Promod jest producentem odzieży i akcesoriów odzieżowych, dlatego sprzedaje produkty pod własną marką.

Czy PROMOD będzie miał oferty na Black Friday?

Promod dołącza do Black Friday i oferuje wspaniałe możliwości oszczędzania, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty głównych krajowych i międzynarodowych marek modowych.

Na Promocje 365 będzie można znaleźć najlepsze broszury Promod z najnowszymi trendami mody, tkaninami i kolorami, które będą używane w tym sezonie oraz ubraniami noszonymi przez celebrytów.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać ze zniżek na odzież, bieliznę, torebki i akcesoria nawet do 50%, w tym trampki, buty, t-shirty, spodnie, dżinsy, skarpetki, czapki, kapelusze, bransoletki, pierścionki, torebki, portfele, topy, swetry, kostiumy kąpielowe, bieliznę, bieliznę itp.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Promod, który ma wszystkie rodzaje wyprzedaży na produkty głównych marek modowych.

Oprócz katalogów najbardziej znanych sklepów odzieżowych w kraju jak Promod, na blogu Promocje 365 dajemy wskazówki i porady, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i uniknąć oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty modowe w Polska.

Poznaj konkurencję PROMOD

Promod konkuruje w Polsce z innymi markami, takimi jak Forever 21, H&M, czy Zara.

Ekskluzywne korzyści PROMOD

Promod oferuje swoim klientom szeroki wybór modnej odzieży i akcesoriów w bardzo dogodnych cenach. Klienci mogą nabyć produkty w sklepie internetowym i otrzymać je z dostawą do domu. W przypadku jakichkolwiek niedogodności związanych z niektórymi produktami, Promod umożliwia zwroty.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.