logo
REKLAMA

Najnowsze oferty TESCO

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w TESCO

Tesco to międzynarodowa sieć handlowa z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Jest jednym z największych detalistów na świecie i świadczy usługi w wielu krajach. Jest również jednym z liderów rynku w Europie

Tesco to międzynarodowa sieć handlowa z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Jest jednym z największych detalistów na świecie i świadczy usługi w wielu krajach. Jest również jednym z liderów rynku w Europie

Często zadawane pytania dotyczące TESCO

Jak zaoszczędzić pieniądze w TESCO?

Tesco ma niskie ceny i programy rabatowe. Zapewnia szeroki zakres cen na każdą kieszeń, a także ma wiele programów nagród. Ponieważ Tesco prowadzi wiele sklepów na Węgrzech, konsument może z nich skorzystać, aby uzyskać najlepszy stosunek jakości do ceny.

Rabaty oferowane przez TESCO

Promocje 365 przynosi Ci najlepsze rabaty i książeczki Tesco. Odkryj aktualne oferty w sklepie blisko Ciebie, dowiedz się, które z Twoich ulubionych marek są na wyprzedaży i wykorzystaj jak najlepiej swoje pieniądze. Porównaj ceny między Tesco i jego konkurentami szybko i bez inwestowania zbyt wiele czasu z Promocje 365 i wszystkimi informacjami, które mamy dla Ciebie. Oszczędzaj pieniądze już dziś i kupuj swoje ulubione produkty w Tesco.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://tesco.pl/

Historia TESCO: informacje o TESCO

Tesco to brytyjska międzynarodowa sieć handlowa, która dostarcza artykuły spożywcze i ogólne towary. Jest jednym z największych sprzedawców detalicznych na świecie, zajmując trzecie miejsce pod względem przychodów. Tesco posiada sklepy w siedmiu krajach w Europie i Azji.

Sieć została założona w 1919 roku przez Jacka Cohena. Pierwotnie składała się ze straganów na rynku w Londynie. Nazwa Tesco została przyjęta w 1924 roku, jako połączenie nazwisk Cohena i T.E. Stockwella. Pierwszy sklep pod nazwą Tesco został otwarty w 1931 roku w Barnet. W ciągu zaledwie 8 lat w całej Wielkiej Brytanii działało już ponad 100 sklepów Tesco.

W latach 90. firma jeszcze bardziej się rozwinęła i zaczęła działać na skalę międzynarodową. Na początku XXI wieku pojawiła się w Polsce i szybko zyskała popularność. Do 2020 roku działała w 11 krajach na świecie i z roku na rok wciąż się rozwija. Tesco oferuje zarówno artykuły o wysokiej wartości, jak i te tanie, aby dotrzeć do szerokiego grona klientów. Firma ta jest uważana za rzadki przypadek sieci detalicznej, która dotarła do klientów ze wszystkich segmentów budżetu: niskiego, średniego i wysokiego.

Jakie marki mogę znaleźć w TESCO?

Tesco posiada szeroką gamę marek, które różnią się w zależności od kraju. Tesco ma swoje własne marki - Tesco, Finest i Value, odzwierciedlające różne przedziały cenowe. Oferuje również szeroką gamę innych marek o krajowym i międzynarodowym uznaniu.

Czy TESCO będzie miał oferty na Black Friday?

TESCO dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędzania, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek napojów, mrożonek, owoców i warzyw, pieczywa, sprzątania i wielu innych.

Na Promocje 365 będziesz mógł znaleźć najlepsze TESCO broszury, aby zaplanować zakupy i znaleźć najbardziej wyjątkowe oszczędności, z promocjami i rabatami, aby maksymalnie wykorzystać swój budżet.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów w supermarketach do 50%, w tym na owoce, mrożonki, artykuły spożywcze, przekąski, warzywa, mięso, pieczywo, sery, nabiał, napoje bezalkoholowe, mrożony jogurt, Coca-Cola, Pepsi, Snickers, Country Crock, Maruchan, Red Baron, nespresso pods, Coffee-Mate, DiGiorno, Old El Paso, Yoplait, Sargento, Nature Valley, Ben & Jerry's.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku TESCO, który ma wszelkiego rodzaju wyprzedaże na najlepsze produkty krajowe i importowane.

Oprócz katalogów najbardziej znanych supermarketów w kraju, takich jak TESCO, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty supermarketów w Polska.

Poznaj konkurencję TESCO

Tesco konkuruje z innymi sieciami supermarketów i dyskontów, takimi jak Lidl, Aldi i inne. Konkuruje również z międzynarodowymi sieciami, takimi jak Carrefour, które są rozpowszechnione w całej Europie. Tesco jest silnym pretendentem do miana największej sieci w Europie pod względem udziału w rynku i przychodów.

Ekskluzywne korzyści TESCO

  • Ten supermarket oferuje ceny z niskiego i średniego przedziału z wieloma rabatami dla klientów. Marka Value jest tania i przystępna.
  • Tesco ma szeroką gamę produktów, więc w jednym sklepie można nabyć wszystko, czego potrzebuje rodzina.
  • Tesco ma zniżki przez cały rok, które są aktualizowane na bieżąco.
REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.