logo
homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorNASZ SKLEP
REKLAMA

Najnowsze oferty NASZ SKLEP

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w NASZ SKLEP

Nasz Sklep to sieć sklepów spożywczych obecnie z siedzibą w Polsce. Firma prowadzi ponad 60 sklepów franczyzowych na terenie kraju. Siedziba główna Naszego Sklepu znajduje się obecnie w Warszawie.

Często zadawane pytania dotyczące NASZ SKLEP

Historia NASZ SKLEP: informacje o NASZ SKLEP
close

Firma po raz pierwszy powstała w 2000 roku. i była odpowiedzią na działania zagranicznej konkurencji na dużą skalę. Od 20 lat Nasz Sklep zbiera doświadczenia z własnych placówek handlowych i przenosi wyniki badań na rynek, dzieląc się swoim wsparciem z franczyzobiorcami. Przez kolejne lata supermarket z powodzeniem kontynuował rozwój i ekspansję na terenie całego kraju. Dziś firma obejmuje swoim zasięgiem 13 województw: Lubelskie, Małopolskie, Łódzkie, Podkarpackie, Wielkopolskie, Śląskie, Świętokrzyskie, Opolskie, Dolnośląskie, Mazowieckie, Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie i Zachodniopomorskie.

Jakie marki mogę znaleźć w NASZ SKLEP?
close

Supermarket sprzedaje i dystrybuuje w swoich sklepach duży wybór markowych produktów. Wśród nich klienci mogą znaleźć wiele znanych etykiet. Niektóre z tych marek obejmują lokalne i międzynarodowe marki, takie jak Coca Cola, Basil, Drift, Nestlé, Valletto, Bic, Tchibo, Milka i Heinz, wśród wielu innych.

Jak zaoszczędzić pieniądze w NASZ SKLEP?
close

Z Naszym Sklepem klienci mogą zaoszczędzić na wiele sposobów. Nasz Sklep stale dba o to, aby klienci byli zadowoleni z ich promocji. Możesz sprawdzić aktualne oferty tygodniowe Naszego Sklepu dostępne na ich stronie internetowej, aby znaleźć ich najlepsze ceny i oferty sprzedaży dla Ciebie. Dodatkowo klienci mogą przystąpić do programu lojalnościowego Nasz Sklep i zacząć otrzymywać dostęp do specjalnych, zniżkowych produktów i kuponów.

Czy NASZ SKLEP będzie miał oferty na Black Friday?
close

Nasz Sklep dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędzania, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek napojów, mrożonek, owoców i warzyw, pieczywa, sprzątania i wielu innych.

Na Promocje 365 będziesz mógł znaleźć najlepsze Nasz Sklep broszury, aby zaplanować zakupy i znaleźć najbardziej wyjątkowe oszczędności, z promocjami i rabatami, aby maksymalnie wykorzystać swój budżet.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów w supermarketach do 50%, w tym na owoce, mrożonki, artykuły spożywcze, przekąski, warzywa, mięso, pieczywo, sery, nabiał, napoje bezalkoholowe, mrożony jogurt, Coca-Cola, Pepsi, Snickers, Country Crock, Maruchan, Red Baron, nespresso pods, Coffee-Mate, DiGiorno, Old El Paso, Yoplait, Sargento, Nature Valley, Ben & Jerry's.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Nasz Sklep, który ma wszelkiego rodzaju wyprzedaże na najlepsze produkty krajowe i importowane.

Oprócz katalogów najbardziej znanych supermarketów w kraju, takich jak Nasz Sklep, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty supermarketów w Polska.

Poznaj konkurencję NASZ SKLEP
close

Do głównych konkurentów Naszego Sklepu należą inne podobne sieci supermarketów działające również w regionie, takie jak Frac, Prim market, Wafelek, Lewiatan, Żabka, Biedronka, Lidl, Carrefour Market, Stokrotka, Dino, Netto.

Ekskluzywne korzyści NASZ SKLEP
close

Klienci Naszego Sklepu mogą skorzystać z wielu ekskluzywnych korzyści z nim związanych. Zapisz się do newslettera Naszego Sklepu i nie przegap ich wspaniałych ofert oraz najnowszych wiadomości. Bądź pierwszą osobą, która otrzyma najnowsze oferty sprzedaży prosto do swojej skrzynki pocztowej.

Rabaty oferowane przez NASZ SKLEP
close

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce. Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.