homeIcon
  1. separatorMeble
  2. separatorKIELECKA FABRYKA MEBLI
REKLAMA

Najnowsze oferty KIELECKA FABRYKA MEBLI

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w KIELECKA FABRYKA MEBLI

Kielecka Fabryka Mebli jest polskim producentem i sprzedawcą mebli. Obecnie posiada 38 sklepów rozsianych po całej Polsce.

Jakie produkty mogę znaleźć w KIELECKA FABRYKA MEBLI?

W Kieleckiej Fabryce Mebli można znaleźć meble dla każdego domu lub biura, sofy, meble telewizyjne, narożniki, szafy, komody, stoły, ławy, łóżka, krzesła, materace, biblioteki, pufy, biurka i inne.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące KIELECKA FABRYKA MEBLI

Historia KIELECKA FABRYKA MEBLI: informacje o KIELECKA FABRYKA MEBLI
Open

Kielecka Fabryka Mebli została założona w 1964 roku. Od tego czasu tworzy wysokiej jakości meble zaprojektowane z dbałością o szczegóły. Firma posiada obok swojej fabryki salon wystawowy o powierzchni 15 000 metrów kwadratowych, gdzie klienci mogą zapoznać się z meblami w przygotowanych ekspozycjach i ustawieniach.

Kielecka Fabryka Mebli dzięki swojemu ponad 50-letniemu doświadczeniu stale się rozwija i wzrasta w celu zwiększenia zadowolenia swoich klientów.

Dzięki swoim innowacyjnym produktom i profesjonalnemu zespołowi Kielecka Fabryka Mebli otrzymała wiele nagród i wyróżnień.

Jakie marki mogę znaleźć w KIELECKA FABRYKA MEBLI?
Open

Kielecka Fabryka Mebli sprzedaje wiele kolekcji z unikalnymi projektami, które stale się zmieniają, aby odzwierciedlić aktualne trendy. Niektóre z tych kolekcji to Loft, OSTIA, OBIBO, Emperio, GSKAI, Tulip, Grandee, MNDA, GSVER, Livon, Ala, Linate, Dexter, Cube, Passat, Snow, Karo, Esperanza, Soler, Gloss, Caffe, Eco i Fasty.

Jak zaoszczędzić pieniądze w KIELECKA FABRYKA MEBLI?
Open

Odwiedź sklep internetowy Kieleckiej Fabryki Mebli, aby poznać ich najnowsze promocje i sezonowe wyprzedaże. Zobacz jego sekcję Best Seller, aby kupić najlepsze meble modowe w obniżonych cenach. Przejdź do działu Wyprzedaże i skorzystaj z najlepszych ofert na kolejne zakupy mebli.

Załóż użytkownika w Kieleckiej Fabryce Mebli, aby jeszcze bardziej zwiększyć swoje oszczędności.

Poznaj konkurencję KIELECKA FABRYKA MEBLI
Open

Głównymi konkurentami Kieleckiej Fabryki Mebli są podobne firmy jak Ikea, Black Red White, Agata, Bodzio, Abra i Meble.pl.

Ekskluzywne korzyści KIELECKA FABRYKA MEBLI
Open

Śledź Kielecką Fabrykę Mebli na mediach społecznościowych, aby być na bieżąco z ich zniżkami, promocjami i wydarzeniami.

Kielecka Fabryka Mebli oferuje usługę wynajmu busa, dzięki czemu klienci mogą odwieźć swoje nowe meble do domu bez względu na rozmiar.

Uzyskaj 30% zniżki na zakupy kwalifikowane.

Czy KIELECKA FABRYKA MEBLI będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Kielecka Fabryka Mebli oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez KIELECKA FABRYKA MEBLI
Open

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce. Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

REKLAMA
REKLAMA