logo
homeIcon
  1. separatorMeble
  2. separatorKIELECKA FABRYKA MEBLI
REKLAMA

Najnowsze oferty KIELECKA FABRYKA MEBLI

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w KIELECKA FABRYKA MEBLI

Kielecka Fabryka Mebli jest polskim producentem i sprzedawcą mebli. Obecnie posiada 38 sklepów rozsianych po całej Polsce.

Często zadawane pytania dotyczące KIELECKA FABRYKA MEBLI

Jak zaoszczędzić pieniądze w KIELECKA FABRYKA MEBLI?

Odwiedź sklep internetowy Kieleckiej Fabryki Mebli, aby poznać ich najnowsze promocje i sezonowe wyprzedaże. Zobacz jego sekcję Best Seller, aby kupić najlepsze meble modowe w obniżonych cenach. Przejdź do działu Wyprzedaże i skorzystaj z najlepszych ofert na kolejne zakupy mebli.

Załóż użytkownika w Kieleckiej Fabryce Mebli, aby jeszcze bardziej zwiększyć swoje oszczędności.

Rabaty oferowane przez KIELECKA FABRYKA MEBLI

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce. Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

Historia KIELECKA FABRYKA MEBLI: informacje o KIELECKA FABRYKA MEBLI

Kielecka Fabryka Mebli została założona w 1964 roku. Od tego czasu tworzy wysokiej jakości meble zaprojektowane z dbałością o szczegóły. Firma posiada obok swojej fabryki salon wystawowy o powierzchni 15 000 metrów kwadratowych, gdzie klienci mogą zapoznać się z meblami w przygotowanych ekspozycjach i ustawieniach.

Kielecka Fabryka Mebli dzięki swojemu ponad 50-letniemu doświadczeniu stale się rozwija i wzrasta w celu zwiększenia zadowolenia swoich klientów.

Dzięki swoim innowacyjnym produktom i profesjonalnemu zespołowi Kielecka Fabryka Mebli otrzymała wiele nagród i wyróżnień.

Jakie marki mogę znaleźć w KIELECKA FABRYKA MEBLI?

Kielecka Fabryka Mebli sprzedaje wiele kolekcji z unikalnymi projektami, które stale się zmieniają, aby odzwierciedlić aktualne trendy. Niektóre z tych kolekcji to Loft, OSTIA, OBIBO, Emperio, GSKAI, Tulip, Grandee, MNDA, GSVER, Livon, Ala, Linate, Dexter, Cube, Passat, Snow, Karo, Esperanza, Soler, Gloss, Caffe, Eco i Fasty.

Czy KIELECKA FABRYKA MEBLI będzie miał oferty na Black Friday?

Kielecka Fabryka Mebli dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędności, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek dla domu.

Na Promocje 365 będzie można znaleźć najlepsze Kielecka Fabryka Mebli broszury, aby odnowić swój dom, udekorować go ze stylem i nadać mu charakterystyczny akcent.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów na artykuły dekoracyjne, meble i akcesoria domowe nawet do 50%, wśród których wyróżniają się fotele, sofy, krzesła, stoły wewnętrzne, stoły zewnętrzne, oświetlenie, lustra, talerze, szklanki, obrusy, szafy, przedpokoje, meble telewizyjne, biurka biurowe, fotele gamingowe, krzesła ergonomiczne, stoliki kawowe itp.

Jak sama nazwa wskazuje, Czarny Piątek odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jak w przypadku Kielecka Fabryka Mebli, który ma wszelkiego rodzaju zniżki na meble i artykuły gospodarstwa domowego, z najnowocześniejszymi wzorami, funkcjonalne i super ekonomiczne.

Oprócz katalogów najbardziej znanych sklepów domowych w kraju, takich jak Kielecka Fabryka Mebli, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty dla domu w Polska.

Poznaj konkurencję KIELECKA FABRYKA MEBLI

Głównymi konkurentami Kieleckiej Fabryki Mebli są podobne firmy jak Ikea, Black Red White, Agata, Bodzio, Abra i Meble.pl.

Ekskluzywne korzyści KIELECKA FABRYKA MEBLI

Śledź Kielecką Fabrykę Mebli na mediach społecznościowych, aby być na bieżąco z ich zniżkami, promocjami i wydarzeniami.

Kielecka Fabryka Mebli oferuje usługę wynajmu busa, dzięki czemu klienci mogą odwieźć swoje nowe meble do domu bez względu na rozmiar.

Uzyskaj 30% zniżki na zakupy kwalifikowane.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.