REKLAMA

Najnowsze oferty OBI

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w OBI

OBI jest niemiecką siecią sklepów, skupiających się na sprzedaży materiałów budowlanych, DIY i produktach ogrodowych, mające swoją główną siedzibę w Wermelskirchen w Niemczech, z mocną obsadą w Polsce. Oprócz Polski, OBI ma sklepy w 10 innych krajach centralnej i wschodniej Europy i zatrudnia tysiące ludzi.

Czy OBI będzie miał oferty na Black Friday?

OBI oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Często zadawane pytania dotyczące OBI

Historia OBI: informacje o OBI
Open

Historia OBI rozpoczęła się w 1980 roku wraz z założeniem firmy w Niemczech przez Emila i Manfreda Maus. Pierwszy sklep mieścił się w centrum handlowym Alstertal w Hamburgu-Poppenbüttel. Nazwa OBI pochodzi z fonetycznej transkrypcji francuskiego słowa hobby, a symbolem firmy jest bóbr.

Do Polski OBI przyjechało w 1998 roku wraz z otwarciem pierwszego sklepu w Tychach i od tamtego czasu stało się rozpoznawalną marką wśród polskich konsumentów. W dzisiejszych czasach OBI posiada w Polsce więcej niż 45 sklepów w głównych regionach kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w OBI?
Open

OBI sprzedaje produkty dobrze znanych marek takich jak Lux-Tools, Atlas, Knauf, Sopro, Cekol, Mapei, Dolina Nidy, CMI, Bostik, Izohna, Pattex, Weber, Fischer, Brik, Franspol, Megaron, Rigips, Rytm Trade, Ktb, między innymi.

Jak zaoszczędzić pieniądze w OBI?
Open

Oszczędzanie w OBI jest bardzo proste poprzez korzystanie z ofert i promocji publikowanych na ich oficjalnej stronie. Sklep Online OBI ma sektor promocji, gdzie klienci mogą znaleźć duży wybór produktów w przecenionej cenie. Na Promocje 365 znajdziesz także ostatnie przeceny i promocje w OBI. Dzięki subskrybcji Newslettera lub obserwowaniu OBI w serwisach społecznościowych możliwe jest bycie na bieżąco z ostatnimi ofertami.

Poznaj konkurencję OBI
Open

OBI konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, między innymi takimi jak Castorama, Lubar.

Ekskluzywne korzyści OBI
Open

OBI oferuje swoim klientom wysokiej jakości materiały budowlane w bardzo przystępnych cenach. Firma oferuje gwarancję na wszystkie swoje produkty i dlatego pozwala na zwrotu w przypadku niedogodności. Jednocześnie mają zespół ekspertów sprzedawców, gotowych do doradzania swoim klientom. OBI ma ekskluzywną obsługę klienta przez telefon oraz email.

Rabaty oferowane przez OBI
Open

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które OBI ma dla Ciebie w Polsce. Największy asortyment materiałów budowlanych i DIY znajdziesz w OBI. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać z OBI.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.obi.pl/

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2023 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.