logo
REKLAMA

Najnowsze oferty OBI

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w OBI

OBI jest niemiecką siecią sklepów, skupiających się na sprzedaży materiałów budowlanych, DIY i produktach ogrodowych, mające swoją główną siedzibę w Wermelskirchen w Niemczech, z mocną obsadą w Polsce. Oprócz Polski, OBI ma sklepy w 10 innych krajach centralnej i wschodniej Europy i zatrudnia tysiące ludzi.

Często zadawane pytania dotyczące OBI

Historia OBI: informacje o OBI
close

Historia OBI rozpoczęła się w 1980 roku wraz z założeniem firmy w Niemczech przez Emila i Manfreda Maus. Pierwszy sklep mieścił się w centrum handlowym Alstertal w Hamburgu-Poppenbüttel. Nazwa OBI pochodzi z fonetycznej transkrypcji francuskiego słowa hobby, a symbolem firmy jest bóbr.

Do Polski OBI przyjechało w 1998 roku wraz z otwarciem pierwszego sklepu w Tychach i od tamtego czasu stało się rozpoznawalną marką wśród polskich konsumentów. W dzisiejszych czasach OBI posiada w Polsce więcej niż 45 sklepów w głównych regionach kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w OBI?
close

OBI sprzedaje produkty dobrze znanych marek takich jak Lux-Tools, Atlas, Knauf, Sopro, Cekol, Mapei, Dolina Nidy, CMI, Bostik, Izohna, Pattex, Weber, Fischer, Brik, Franspol, Megaron, Rigips, Rytm Trade, Ktb, między innymi.

Jak zaoszczędzić pieniądze w OBI?
close

Oszczędzanie w OBI jest bardzo proste poprzez korzystanie z ofert i promocji publikowanych na ich oficjalnej stronie. Sklep Online OBI ma sektor promocji, gdzie klienci mogą znaleźć duży wybór produktów w przecenionej cenie. Na Promocje 365 znajdziesz także ostatnie przeceny i promocje w OBI. Dzięki subskrybcji Newslettera lub obserwowaniu OBI w serwisach społecznościowych możliwe jest bycie na bieżąco z ostatnimi ofertami.

Czy OBI będzie miał oferty na Black Friday?
close

OBI dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędności, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek dla domu.

Na Promocje 365 będzie można znaleźć najlepsze OBI broszury, aby odnowić swój dom, udekorować go ze stylem i nadać mu charakterystyczny akcent.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów na artykuły dekoracyjne, meble i akcesoria domowe nawet do 50%, wśród których wyróżniają się fotele, sofy, krzesła, stoły wewnętrzne, stoły zewnętrzne, oświetlenie, lustra, talerze, szklanki, obrusy, szafy, przedpokoje, meble telewizyjne, biurka biurowe, fotele gamingowe, krzesła ergonomiczne, stoliki kawowe itp.

Jak sama nazwa wskazuje, Czarny Piątek odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jak w przypadku OBI, który ma wszelkiego rodzaju zniżki na meble i artykuły gospodarstwa domowego, z najnowocześniejszymi wzorami, funkcjonalne i super ekonomiczne.

Oprócz katalogów najbardziej znanych sklepów domowych w kraju, takich jak OBI, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty dla domu w Polska.

Poznaj konkurencję OBI
close

OBI konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, między innymi takimi jak Castorama, Lubar.

Ekskluzywne korzyści OBI
close

OBI oferuje swoim klientom wysokiej jakości materiały budowlane w bardzo przystępnych cenach. Firma oferuje gwarancję na wszystkie swoje produkty i dlatego pozwala na zwrotu w przypadku niedogodności. Jednocześnie mają zespół ekspertów sprzedawców, gotowych do doradzania swoim klientom. OBI ma ekskluzywną obsługę klienta przez telefon oraz email.

Rabaty oferowane przez OBI
close

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które OBI ma dla Ciebie w Polsce. Największy asortyment materiałów budowlanych i DIY znajdziesz w OBI. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać z OBI.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.obi.pl/

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.