logo
homeIcon
  1. separatorMeble
  2. separatorMEBLIK
REKLAMA

Najnowsze oferty MEBLIK

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w MEBLIK

Meblik to polski producent i sprzedawca mebli. Ich siedziba znajduje się w mieście Chojnice.

Często zadawane pytania dotyczące MEBLIK

Jak zaoszczędzić pieniądze w MEBLIK?

Odwiedź sklep internetowy Meblik, aby dowiedzieć się o ich najnowszych przyjazdach i ograniczonych czasowo ofertach. Przejdź do działu Wyprzedaże, aby znaleźć najlepsze meble w promocyjnych cenach.

Rabaty oferowane przez MEBLIK

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce. Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

Historia MEBLIK: informacje o MEBLIK

Meblik został założony w 2006 roku przez dwóch przyjaciół, którzy chcieli zrewolucjonizować świat mebli kreatywnymi, pełnymi pasji rozwiązaniami. Wartością przewodnią firmy jest to, że dobro mnoży się, gdy się je dzieli, dlatego Meblik współpracuje z kilkoma projektami społecznymi, takimi jak budowa czterech studni w Sudanie Południowym z Polską Akcją Humanitarną, współpraca przy tworzeniu garderoby i występach dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz współpraca z organizacjami Piękne Anioły, Mam Marzenie, SOS Wioski Dziecięce i Zdążyć z Pomocą przy remontach pokoi dla potrzebujących dzieci. Obecnie Meblik posiada 128 salonów w województwie śląskim, kujawsko-pomorskim, lubelskim, lubuskim, mazowieckim, opolskim, podkarpackim, warmińsko-mazurskim, podlaskim, świętokrzyskim i łódzkim.

Jakie marki mogę znaleźć w MEBLIK?

Wszystkie meble Meblik są projektowane i produkowane przez własny zespół ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo. Charakterystyczne dla nich są zaokrąglone krawędzie, listwy przyścienne, okucia z nowoczesnymi systemami cichego domykania, fronty utwardzane promieniami UV oraz lakiery wodne Beckers. Meble posiadają również certyfikaty bezpieczeństwa TÜV Rheinland Polska. Kolekcje Meblik w technologii 3D posiadają grawerunki i zagłębienia mające na celu wspomaganie rozwoju psychomotorycznego i kreatywności.

Czy MEBLIK będzie miał oferty na Black Friday?

Meblik dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędności, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek dla domu.

Na Promocje 365 będzie można znaleźć najlepsze Meblik broszury, aby odnowić swój dom, udekorować go ze stylem i nadać mu charakterystyczny akcent.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów na artykuły dekoracyjne, meble i akcesoria domowe nawet do 50%, wśród których wyróżniają się fotele, sofy, krzesła, stoły wewnętrzne, stoły zewnętrzne, oświetlenie, lustra, talerze, szklanki, obrusy, szafy, przedpokoje, meble telewizyjne, biurka biurowe, fotele gamingowe, krzesła ergonomiczne, stoliki kawowe itp.

Jak sama nazwa wskazuje, Czarny Piątek odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jak w przypadku Meblik, który ma wszelkiego rodzaju zniżki na meble i artykuły gospodarstwa domowego, z najnowocześniejszymi wzorami, funkcjonalne i super ekonomiczne.

Oprócz katalogów najbardziej znanych sklepów domowych w kraju, takich jak Meblik, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty dla domu w Polska.

Poznaj konkurencję MEBLIK

Głównymi konkurentami Meblika są podobne firmy jak Ikea, Black Red White, Agata, Bodzio, Abra i Meble.

Ekskluzywne korzyści MEBLIK

Śledź Meblik na Facebooku, Instagramie i Youtube, aby być na bieżąco ze wszystkimi ich nowymi promocjami i wydarzeniami. Uzyskaj bezpłatny projekt pokoju na ich stronie internetowej dzięki usłudze Ekspress 24H Project. Zapytaj o ich usługę Dostawy i montażu, aby Twoimi meblami zajął się wysoko wykwalifikowany zespół. Meblik oferuje 7 lat gwarancji na meble zmontowane przez własny zespół.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.