REKLAMA

Najnowsze oferty ODIDO

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w ODIDO

Odido to polska sieć supermarketów działająca w formie franczyzy. Odido posiada długą historię na rynku i jest obecne w Polsce poprzez szeroką sieć sklepów w głównych regionach kraju.

Czy ODIDO będzie miał oferty na Black Friday?

Odido oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Często zadawane pytania dotyczące ODIDO

Historia ODIDO: informacje o ODIDO
Open

Historia Odido rozpoczęła się w 2011 roku wraz z założeniem firmy w Polsce i otwarciem pierwszego sklepu. Od początku istnienia Odido postawiło sobie za cel oferowanie swoim klientom szerokiego asortymentu produktów spożywczych i nieżywnościowych. Odido działa w formie franczyzy i jest obecne na terenie całego kraju.

Odido jest wiodącą siecią supermarketów w Polsce. Obecnie Odido posiada w Polsce ponad 2,500 sklepów rozmieszczonych strategicznie na terenie całego kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w ODIDO?
Open

Odido sprzedaje produkty znanych marek, takich jak m.in. Tymbark, Coca-Cola, 7 Days, ARO, Basiuni, Nestlé, E.Wedel, Mamut, Hellena, Kinder, Mirko, Kucharek, Łowicz, Monte, Galbani, Nescafe, Pepsi, Paola, Melvit, Pudliszki, Przysnacki, Red Bull, Könecke, Winiary.

Jak zaoszczędzić pieniądze w ODIDO?
Open

Oszczędzanie w Odido jest bardzo proste dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na ich oficjalnej stronie internetowej. Na stronie internetowej Odido znajduje się sekcja "Promocje i konkursy", w której klienci mogą znaleźć duży wybór przecenionych produktów, a także wygrać wspaniałe nagrody. Na Promocje 365 znajdziesz również najnowsze zniżki i promocje Odido. Zapisując się do biuletynu informacyjnego, można być na bieżąco z najnowszymi ofertami.

Poznaj konkurencję ODIDO
Open

Odido konkuruje w Polsce z innymi sieciami supermarketów, m.in. Minuta 8, Moje Auchan, Rosa, Spar, ABC.

Ekskluzywne korzyści ODIDO
Open

Odido oferuje swoim klientom szeroką gamę produktów spożywczych i nieżywnościowych w bardzo dogodnych cenach. Na oficjalnej stronie internetowej Odido klienci mogą stworzyć listę zakupów, a następnie wysłać ją pocztą elektroniczną lub wydrukować. Na oficjalnej stronie internetowej Odido znajduje się blog z przepisami i pomysłami kulinarnymi. Odido posiada wyłączną obsługę klienta.

Rabaty oferowane przez ODIDO
Open

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które Odido ma dla Ciebie w Polsce. Odido jest Idealnym miejscem na zakupy spożywcze , gdzie znajdziesz najszerszy asortyment produktów. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać już dziś z Odido.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.sklepy-odido.pl/

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2023 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.