logo
REKLAMA

Najnowsze oferty ODIDO

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w ODIDO

Odido to polska sieć supermarketów działająca w formie franczyzy. Odido posiada długą historię na rynku i jest obecne w Polsce poprzez szeroką sieć sklepów w głównych regionach kraju.

Często zadawane pytania dotyczące ODIDO

Historia ODIDO: informacje o ODIDO
close

Historia Odido rozpoczęła się w 2011 roku wraz z założeniem firmy w Polsce i otwarciem pierwszego sklepu. Od początku istnienia Odido postawiło sobie za cel oferowanie swoim klientom szerokiego asortymentu produktów spożywczych i nieżywnościowych. Odido działa w formie franczyzy i jest obecne na terenie całego kraju.

Odido jest wiodącą siecią supermarketów w Polsce. Obecnie Odido posiada w Polsce ponad 2,500 sklepów rozmieszczonych strategicznie na terenie całego kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w ODIDO?
close

Odido sprzedaje produkty znanych marek, takich jak m.in. Tymbark, Coca-Cola, 7 Days, ARO, Basiuni, Nestlé, E.Wedel, Mamut, Hellena, Kinder, Mirko, Kucharek, Łowicz, Monte, Galbani, Nescafe, Pepsi, Paola, Melvit, Pudliszki, Przysnacki, Red Bull, Könecke, Winiary.

Jak zaoszczędzić pieniądze w ODIDO?
close

Oszczędzanie w Odido jest bardzo proste dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na ich oficjalnej stronie internetowej. Na stronie internetowej Odido znajduje się sekcja "Promocje i konkursy", w której klienci mogą znaleźć duży wybór przecenionych produktów, a także wygrać wspaniałe nagrody. Na Promocje 365 znajdziesz również najnowsze zniżki i promocje Odido. Zapisując się do biuletynu informacyjnego, można być na bieżąco z najnowszymi ofertami.

Czy ODIDO będzie miał oferty na Black Friday?
close

Odido dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędzania, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek napojów, mrożonek, owoców i warzyw, pieczywa, sprzątania i wielu innych.

Na Promocje 365 będziesz mógł znaleźć najlepsze Odido broszury, aby zaplanować zakupy i znaleźć najbardziej wyjątkowe oszczędności, z promocjami i rabatami, aby maksymalnie wykorzystać swój budżet.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów w supermarketach do 50%, w tym na owoce, mrożonki, artykuły spożywcze, przekąski, warzywa, mięso, pieczywo, sery, nabiał, napoje bezalkoholowe, mrożony jogurt, Coca-Cola, Pepsi, Snickers, Country Crock, Maruchan, Red Baron, nespresso pods, Coffee-Mate, DiGiorno, Old El Paso, Yoplait, Sargento, Nature Valley, Ben & Jerry's.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Odido, który ma wszelkiego rodzaju wyprzedaże na najlepsze produkty krajowe i importowane.

Oprócz katalogów najbardziej znanych supermarketów w kraju, takich jak Odido, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty supermarketów w Polska.

Poznaj konkurencję ODIDO
close

Odido konkuruje w Polsce z innymi sieciami supermarketów, m.in. Minuta 8, Moje Auchan, Rosa, Spar, ABC.

Ekskluzywne korzyści ODIDO
close

Odido oferuje swoim klientom szeroką gamę produktów spożywczych i nieżywnościowych w bardzo dogodnych cenach. Na oficjalnej stronie internetowej Odido klienci mogą stworzyć listę zakupów, a następnie wysłać ją pocztą elektroniczną lub wydrukować. Na oficjalnej stronie internetowej Odido znajduje się blog z przepisami i pomysłami kulinarnymi. Odido posiada wyłączną obsługę klienta.

Rabaty oferowane przez ODIDO
close

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które Odido ma dla Ciebie w Polsce. Odido jest Idealnym miejscem na zakupy spożywcze , gdzie znajdziesz najszerszy asortyment produktów. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać już dziś z Odido.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.sklepy-odido.pl/

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.