logo

Najnowsze oferty LIDL

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w LIDL

Lidl to międzynarodowa sieć supermarketów, która w Polsce cieszy się dużą popularnością. Lidl to marka, która zdobyła zaufanie swoich klientów na całym świecie.

Często zadawane pytania dotyczące LIDL

Jak zaoszczędzić pieniądze w LIDL?

Lidl ma niskie ceny i różne programy rabatowe. Format sklepu jest skoncentrowany na zapewnieniu maksymalnych oszczędności, począwszy od organizacji sklepów po sposób, w jaki wszystko jest prezentowane. Znajdziesz tu cotygodniowe rabaty i ciągłe okazje do oszczędzania.

Rabaty oferowane przez LIDL

Promocje 365 przynosi Ci najlepsze zniżki i broszury Lidl. Dowiedz się, jakie oferty są aktualnie aktywne w sklepie w pobliżu Ciebie i kupuj swoje ulubione produkty w najniższych cenach. Wykorzystaj wszystkie najlepsze okazje do zaoszczędzenia pieniędzy, jakie Lidl i Promocje 365 mają dla Ciebie na dziś i odkryj ekskluzywne oferty, marki i więcej, które możesz kupić już teraz. Zrób dobry użytek ze swoich pieniędzy i miej pod kontrolą rodzinny budżet z Lidlem, porównując ceny z tymi oferowanymi przez konkurencję.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.lidl.pl/

Historia LIDL: informacje o LIDL

Historia tej firmy zaczyna się w latach 30-tych, kiedy to Josef Schwarz dołączył do grupy Lidl & Co. Ltd., która zajmowała się handlem owocami i przekształcił ją w hurtownię spożywczą. W końcu firma rozrosła się i skupiła się bardziej na rynku dyskontów.

W 1973 roku otworzyli pierwszy sklep pod marką Lidl, skupiając się na towarach, które mogą się sprzedać i przy tym utrzymując małe i łatwe do zarządzania placówki. Koncepcja okazała się wielkim sukcesem i w ciągu zaledwie czterech lat istniały już 33 sklepy. Następnie firma szybko przeszła na poziom międzynarodowy i posiada sklepy w 29 krajach. Dziś Lidl jest częścią Schwarz Group i jest piątym co do wielkości detalistą na świecie, przynoszącym ponad 100 miliardów euro rocznie. W 2017 r. firma rozpoczęła działalność w Stanach Zjednoczonych.

Lidl stara się oszczędzać pieniądze i czas konsumenta, zapewniając minimalistyczne podejście do prezentacji produktów. Dostarczają produkty w swoich kartonach dostawczych, mają niską liczbę pracowników i dystrybuują produkty w niskich cenach. Oferuje zarówno artykuły spożywcze, jak i nieżywnościowe. Lidl słynie z tego, że w większości jego sklepów nie gra muzyka.

W Polsce pojawił się w 2002 roku i obecnie zarządza ponad 200 sklepami na terenie kraju. W sumie Lidl posiada 120 tys. sklepów w Europie, a od niedawna także w USA, z planami budowy kolejnych placówek w przyszłości. Lidl stale się rozwija i poszerza swoją ofertę.

Jakie marki mogę znaleźć w LIDL?

Lidl posiada szeroką gamę marek, które różnią się w zależności od kraju, ponieważ wiele produktów sprowadzanych jest z kraju w którym znajduje się dany sklep.

Czy LIDL będzie miał oferty na Black Friday?

Lidl dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędzania, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek napojów, mrożonek, owoców i warzyw, pieczywa, sprzątania i wielu innych.

Na Promocje 365 będziesz mógł znaleźć najlepsze Lidl broszury, aby zaplanować zakupy i znaleźć najbardziej wyjątkowe oszczędności, z promocjami i rabatami, aby maksymalnie wykorzystać swój budżet.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów w supermarketach do 50%, w tym na owoce, mrożonki, artykuły spożywcze, przekąski, warzywa, mięso, pieczywo, sery, nabiał, napoje bezalkoholowe, mrożony jogurt, Coca-Cola, Pepsi, Snickers, Country Crock, Maruchan, Red Baron, nespresso pods, Coffee-Mate, DiGiorno, Old El Paso, Yoplait, Sargento, Nature Valley, Ben & Jerry's.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Lidl, który ma wszelkiego rodzaju wyprzedaże na najlepsze produkty krajowe i importowane.

Oprócz katalogów najbardziej znanych supermarketów w kraju, takich jak Lidl, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty supermarketów w Polska.

Poznaj konkurencję LIDL

Lidl konkuruje z innymi sieciami supermarketów i dyskontów w szczególności, na przykład z Tesco. Jego zaletą jest to, że jest marką europejską, co ułatwia sprzedaż produktów w Polsce i możliwość importu między krajami europejskimi.

Ekskluzywne korzyści LIDL

  • Ten supermarket oferuje ekskluzywne rabaty i jest zorganizowany tak, aby klient mógł maksymalnie zaoszczędzić.
  • Aplikacja Lidl zapewnia dostęp do ekskluzywnych rabatów i daje konsumentom możliwość zamawiania za pomocą smartfonów.
  • Lidl ma zniżki przez cały rok, które są aktualizowane na bieżąco. Ma również tendencję do zapewniania alternatywnych rozwiązań w niskich cenach.
Uzyskaj najlepsze oferty, aby dużo zaoszczędzić w LIDL.

Najlepsze oferty do zapisania w LIDL

Szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy w lokalnym sklepie Supermarkety? Jesteś we właściwym miejscu!

Promocje 365 zapewnia dostęp do ponad 67 sklepów w Supermarkety, w tym LIDL. Supermarkety sklepów w Poland, w tym LIDL i wielu innych.

Oferty

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.