REKLAMA

Najnowsze oferty LIDL

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w LIDL

Lidl to międzynarodowa sieć supermarketów, która w Polsce cieszy się dużą popularnością. Lidl to marka, która zdobyła zaufanie swoich klientów na całym świecie.

Czy LIDL będzie miał oferty na Black Friday?

Lidl oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Często zadawane pytania dotyczące LIDL

Historia LIDL: informacje o LIDL
Open

Historia tej firmy zaczyna się w latach 30-tych, kiedy to Josef Schwarz dołączył do grupy Lidl & Co. Ltd., która zajmowała się handlem owocami i przekształcił ją w hurtownię spożywczą. W końcu firma rozrosła się i skupiła się bardziej na rynku dyskontów.

W 1973 roku otworzyli pierwszy sklep pod marką Lidl, skupiając się na towarach, które mogą się sprzedać i przy tym utrzymując małe i łatwe do zarządzania placówki. Koncepcja okazała się wielkim sukcesem i w ciągu zaledwie czterech lat istniały już 33 sklepy. Następnie firma szybko przeszła na poziom międzynarodowy i posiada sklepy w 29 krajach. Dziś Lidl jest częścią Schwarz Group i jest piątym co do wielkości detalistą na świecie, przynoszącym ponad 100 miliardów euro rocznie. W 2017 r. firma rozpoczęła działalność w Stanach Zjednoczonych.

Lidl stara się oszczędzać pieniądze i czas konsumenta, zapewniając minimalistyczne podejście do prezentacji produktów. Dostarczają produkty w swoich kartonach dostawczych, mają niską liczbę pracowników i dystrybuują produkty w niskich cenach. Oferuje zarówno artykuły spożywcze, jak i nieżywnościowe. Lidl słynie z tego, że w większości jego sklepów nie gra muzyka.

W Polsce pojawił się w 2002 roku i obecnie zarządza ponad 200 sklepami na terenie kraju. W sumie Lidl posiada 120 tys. sklepów w Europie, a od niedawna także w USA, z planami budowy kolejnych placówek w przyszłości. Lidl stale się rozwija i poszerza swoją ofertę.

Jakie marki mogę znaleźć w LIDL?
Open

Lidl posiada szeroką gamę marek, które różnią się w zależności od kraju, ponieważ wiele produktów sprowadzanych jest z kraju w którym znajduje się dany sklep.

Jak zaoszczędzić pieniądze w LIDL?
Open

Lidl ma niskie ceny i różne programy rabatowe. Format sklepu jest skoncentrowany na zapewnieniu maksymalnych oszczędności, począwszy od organizacji sklepów po sposób, w jaki wszystko jest prezentowane. Znajdziesz tu cotygodniowe rabaty i ciągłe okazje do oszczędzania.

Poznaj konkurencję LIDL
Open

Lidl konkuruje z innymi sieciami supermarketów i dyskontów w szczególności, na przykład z Tesco. Jego zaletą jest to, że jest marką europejską, co ułatwia sprzedaż produktów w Polsce i możliwość importu między krajami europejskimi.

Ekskluzywne korzyści LIDL
Open

  • Ten supermarket oferuje ekskluzywne rabaty i jest zorganizowany tak, aby klient mógł maksymalnie zaoszczędzić.
  • Aplikacja Lidl zapewnia dostęp do ekskluzywnych rabatów i daje konsumentom możliwość zamawiania za pomocą smartfonów.
  • Lidl ma zniżki przez cały rok, które są aktualizowane na bieżąco. Ma również tendencję do zapewniania alternatywnych rozwiązań w niskich cenach.

Rabaty oferowane przez LIDL
Open

Promocje 365 przynosi Ci najlepsze zniżki i broszury Lidl. Dowiedz się, jakie oferty są aktualnie aktywne w sklepie w pobliżu Ciebie i kupuj swoje ulubione produkty w najniższych cenach. Wykorzystaj wszystkie najlepsze okazje do zaoszczędzenia pieniędzy, jakie Lidl i Promocje 365 mają dla Ciebie na dziś i odkryj ekskluzywne oferty, marki i więcej, które możesz kupić już teraz. Zrób dobry użytek ze swoich pieniędzy i miej pod kontrolą rodzinny budżet z Lidlem, porównując ceny z tymi oferowanymi przez konkurencję.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.lidl.pl/

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2023 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.