homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorMARKET POINT
REKLAMA

Najnowsze oferty MARKET POINT

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w MARKET POINT

Market Point to polska sieć sklepów spożywczych. Firma posiada ponad 5 punktów sprzedaży rozsianych po całej Polsce. Siedziba główna Market Pointznajduje się w Krakowie.

Jakie produkty mogę znaleźć w MARKET POINT?

W oddziałach Market Point oraz na stronie internetowej klienci mogą znaleźć szeroki asortyment artykułów spożywczych i niespożywczych. Wśród nich można znaleźć m.in. wybór warzyw i owoców, mięsa i ryb, nabiału, mrożonek, przekąsek, napojów bezalkoholowych, wina, lodów, kawy, kosmetyków, artykułów szkolnych, artykułów higienicznych oraz artykułów dla zwierząt domowych.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące MARKET POINT

Historia MARKET POINT: informacje o MARKET POINT
Open

Sieć sklepów Market Point powstała ponad 10 lat temu w Polsce. Od tego czasu Market Point stał się nowym standardem w branży ogólnospożywczej. Od 2012 roku. firma należy do Grupy Sklepów Polskich PASSA, która poprzez integrację spółek zrzeszonych w grupie kapitałowej otwiera nowe perspektywy rozwoju. Przez kolejne lata od powstania Market Pointkontynuował ekspansję na terenie całego kraju. Dziś Market Pointprowadzi wiele sklepów zlokalizowanych w Krakowie, Wieliczce, Kłaju i Niepołomicach.

Jakie marki mogę znaleźć w MARKET POINT?
Open

Supermarket sprzedaje i dystrybuuje duży wybór produktów lokalnych i międzynarodowych marek. Wśród marek można znaleźć między innymi Coca Cola, Nestlé, Bic, Starbucks, Milka, Serek, Oreo, Jacobs, Caprio, Listerine i Heinz.

Jak zaoszczędzić pieniądze w MARKET POINT?
Open

Klienci mogą oszczędzać z Market Point na wiele sposobów. Market Point stale dba o to, aby klienci byli zadowoleni z ich promocji. Możesz sprawdzić Market Point aktualne oferty tygodniowe dostępne na ich stronie internetowej, aby znaleźć ich najlepsze ceny i oferty.

Poznaj konkurencję MARKET POINT
Open

Do głównych konkurentów Market Point należą inne podobne sieci supermarketów działające również w regionie, takie jak Prim market, Wafelek, Lewiatan, Żabka, Biedronka, Lidl, Stokrotka, Dino, czy Netto.

Ekskluzywne korzyści MARKET POINT
Open

Klienci Market Point mogą skorzystać z wielu ekskluzywnych korzyści. Zapisz się do newslettera Market Point i nie przegap wspaniałych ofert oraz najnowszych wiadomości. Bądź pierwszą osobą, która otrzyma ich najnowsze oferty sprzedaży dostarczone prosto do Twojej skrzynki pocztowej. Ponadto, klienci mogą również przeglądać stronę internetową Market Point i znaleźć na niej przepisy kulinarne i wskazówki, które można wykorzystać do własnych posiłków.

Czy MARKET POINT będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Market Point oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez MARKET POINT
Open

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce. Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

REKLAMA
REKLAMA