REKLAMA

Oferty tygodnia MARKET POINT

Najnowsze oferty MARKET POINT
REKLAMA

Obecnie nie ma żadnych ofert z MARKET POINT

Inne oferty Supermarkety

KAUFLAND logo
Oferty KAUFLAND

Oferty KAUFLAND

Ważny do 13 paź
Otwórz gazetkę
NETTO logo
Oferty NETTO

Oferty NETTO

pozostały 2 dni
Otwórz gazetkę
DINO logo
Oferty DINO

Oferty DINO

pozostały 5 dni
Otwórz gazetkę
AUCHAN logo
Oferty AUCHAN

Oferty AUCHAN

Ważny do 13 paź
Otwórz gazetkę

Inne marki z kategorii Supermarkety

BIEDRONKA
BIEDRONKA
KAUFLAND
KAUFLAND
NETTO
NETTO
DINO
DINO
AUCHAN
AUCHAN
ŻABKA
ŻABKA
LIDL
LIDL
GROSZEK
GROSZEK
INTERMARCHÉ
INTERMARCHÉ
ALDI
ALDI
CARREFOUR
CARREFOUR
MAKRO
MAKRO
BIEDRONKA
BIEDRONKA
KAUFLAND
KAUFLAND
NETTO
NETTO
DINO
DINO
AUCHAN
AUCHAN
ŻABKA
ŻABKA
LIDL
LIDL
GROSZEK
GROSZEK
INTERMARCHÉ
INTERMARCHÉ
ALDI
ALDI
CARREFOUR
CARREFOUR
MAKRO
MAKRO

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w MARKET POINT

Market Point to polska sieć sklepów spożywczych. Firma posiada ponad 5 punktów sprzedaży rozsianych po całej Polsce. Siedziba główna Market Pointznajduje się w Krakowie.

Często zadawane pytania dotyczące MARKET POINT

Historia MARKET POINT: informacje o MARKET POINT
Open

Sieć sklepów Market Point powstała ponad 10 lat temu w Polsce. Od tego czasu Market Point stał się nowym standardem w branży ogólnospożywczej. Od 2012 roku. firma należy do Grupy Sklepów Polskich PASSA, która poprzez integrację spółek zrzeszonych w grupie kapitałowej otwiera nowe perspektywy rozwoju. Przez kolejne lata od powstania Market Pointkontynuował ekspansję na terenie całego kraju. Dziś Market Pointprowadzi wiele sklepów zlokalizowanych w Krakowie, Wieliczce, Kłaju i Niepołomicach.

Jakie produkty mogę znaleźć w MARKET POINT?
Open

W oddziałach Market Point oraz na stronie internetowej klienci mogą znaleźć szeroki asortyment artykułów spożywczych i niespożywczych. Wśród nich można znaleźć m.in. wybór warzyw i owoców, mięsa i ryb, nabiału, mrożonek, przekąsek, napojów bezalkoholowych, wina, lodów, kawy, kosmetyków, artykułów szkolnych, artykułów higienicznych oraz artykułów dla zwierząt domowych.

Jakie marki mogę znaleźć w MARKET POINT?
Open

Supermarket sprzedaje i dystrybuuje duży wybór produktów lokalnych i międzynarodowych marek. Wśród marek można znaleźć między innymi Coca Cola, Nestlé, Bic, Starbucks, Milka, Serek, Oreo, Jacobs, Caprio, Listerine i Heinz.

Jak zaoszczędzić pieniądze w MARKET POINT?
Open

Klienci mogą oszczędzać z Market Point na wiele sposobów. Market Point stale dba o to, aby klienci byli zadowoleni z ich promocji. Możesz sprawdzić Market Point aktualne oferty tygodniowe dostępne na ich stronie internetowej, aby znaleźć ich najlepsze ceny i oferty.

Poznaj konkurencję MARKET POINT
Open

Do głównych konkurentów Market Point należą inne podobne sieci supermarketów działające również w regionie, takie jak Prim market, Wafelek, Lewiatan, Żabka, Biedronka, Lidl, Stokrotka, Dino, czy Netto.

Ekskluzywne korzyści MARKET POINT
Open

Klienci Market Point mogą skorzystać z wielu ekskluzywnych korzyści. Zapisz się do newslettera Market Point i nie przegap wspaniałych ofert oraz najnowszych wiadomości. Bądź pierwszą osobą, która otrzyma ich najnowsze oferty sprzedaży dostarczone prosto do Twojej skrzynki pocztowej. Ponadto, klienci mogą również przeglądać stronę internetową Market Point i znaleźć na niej przepisy kulinarne i wskazówki, które można wykorzystać do własnych posiłków.

Rabaty oferowane przez MARKET POINT
Open

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce. Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

REKLAMA