logo
homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorMARKET POINT
REKLAMA

Najnowsze oferty MARKET POINT

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w MARKET POINT

Market Point to polska sieć sklepów spożywczych. Firma posiada ponad 5 punktów sprzedaży rozsianych po całej Polsce. Siedziba główna Market Pointznajduje się w Krakowie.

Często zadawane pytania dotyczące MARKET POINT

Jak zaoszczędzić pieniądze w MARKET POINT?

Klienci mogą oszczędzać z Market Point na wiele sposobów. Market Point stale dba o to, aby klienci byli zadowoleni z ich promocji. Możesz sprawdzić Market Point aktualne oferty tygodniowe dostępne na ich stronie internetowej, aby znaleźć ich najlepsze ceny i oferty.

Rabaty oferowane przez MARKET POINT

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce. Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

Historia MARKET POINT: informacje o MARKET POINT

Sieć sklepów Market Point powstała ponad 10 lat temu w Polsce. Od tego czasu Market Point stał się nowym standardem w branży ogólnospożywczej. Od 2012 roku. firma należy do Grupy Sklepów Polskich PASSA, która poprzez integrację spółek zrzeszonych w grupie kapitałowej otwiera nowe perspektywy rozwoju. Przez kolejne lata od powstania Market Pointkontynuował ekspansję na terenie całego kraju. Dziś Market Pointprowadzi wiele sklepów zlokalizowanych w Krakowie, Wieliczce, Kłaju i Niepołomicach.

Jakie marki mogę znaleźć w MARKET POINT?

Supermarket sprzedaje i dystrybuuje duży wybór produktów lokalnych i międzynarodowych marek. Wśród marek można znaleźć między innymi Coca Cola, Nestlé, Bic, Starbucks, Milka, Serek, Oreo, Jacobs, Caprio, Listerine i Heinz.

Czy MARKET POINT będzie miał oferty na Black Friday?

Market Point dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędzania, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek napojów, mrożonek, owoców i warzyw, pieczywa, sprzątania i wielu innych.

Na Promocje 365 będziesz mógł znaleźć najlepsze Market Point broszury, aby zaplanować zakupy i znaleźć najbardziej wyjątkowe oszczędności, z promocjami i rabatami, aby maksymalnie wykorzystać swój budżet.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów w supermarketach do 50%, w tym na owoce, mrożonki, artykuły spożywcze, przekąski, warzywa, mięso, pieczywo, sery, nabiał, napoje bezalkoholowe, mrożony jogurt, Coca-Cola, Pepsi, Snickers, Country Crock, Maruchan, Red Baron, nespresso pods, Coffee-Mate, DiGiorno, Old El Paso, Yoplait, Sargento, Nature Valley, Ben & Jerry's.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Market Point, który ma wszelkiego rodzaju wyprzedaże na najlepsze produkty krajowe i importowane.

Oprócz katalogów najbardziej znanych supermarketów w kraju, takich jak Market Point, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty supermarketów w Polska.

Poznaj konkurencję MARKET POINT

Do głównych konkurentów Market Point należą inne podobne sieci supermarketów działające również w regionie, takie jak Prim market, Wafelek, Lewiatan, Żabka, Biedronka, Lidl, Stokrotka, Dino, czy Netto.

Ekskluzywne korzyści MARKET POINT

Klienci Market Point mogą skorzystać z wielu ekskluzywnych korzyści. Zapisz się do newslettera Market Point i nie przegap wspaniałych ofert oraz najnowszych wiadomości. Bądź pierwszą osobą, która otrzyma ich najnowsze oferty sprzedaży dostarczone prosto do Twojej skrzynki pocztowej. Ponadto, klienci mogą również przeglądać stronę internetową Market Point i znaleźć na niej przepisy kulinarne i wskazówki, które można wykorzystać do własnych posiłków.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.