logo
homeIcon
  1. separatorMeble
  2. separatorTEDI
REKLAMA

Najnowsze oferty TEDI

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w TEDI

TEDi to niemiecka sieć sklepów dyskontowych. Firma prowadzi ponad 2600 oddziałów w całym regionie i zatrudnia ponad 20,000 osób. Główna siedziba TEDi znajduje się w Dortmundzie, w Niemczech.

Często zadawane pytania dotyczące TEDI

Jak zaoszczędzić pieniądze w TEDI?

Istnieje wiele sposobów na oszczędzanie z TEDi. Sprawdź ich aktualne oferty dostępne na ich stronie internetowej, aby znaleźć ich najlepsze ceny i oferty sprzedaży dla Ciebie.

Rabaty oferowane przez TEDI

Znajdź najnowsze oferty i promocje TEDi tylko z Promocje 365 i odkryj, dlaczego tak wiele osób regularnie u nich kupuje. Ciesz się światem wspaniałych zakupów z TEDi. Wyraź swoją kreatywność! Uzyskaj bardzo szeroki wybór artykułów pierwszej potrzeby, od kosmetyków, artykułów drogeryjnych i toaletowych, przez artykuły samochodowe i książki, po akcesoria i karmę dla zwierząt. Ciesz się najlepszymi artykułami TEDi w najlepszych cenach. Zawsze do usług swoich klientów, TEDi będzie miał wszystko, czego szukasz. Nie czekaj dłużej i uzyskaj najnowsze zniżki i oferty sprzedaży od TEDi z Promocje 365.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.tedi.com/pl/

Historia TEDI: informacje o TEDI

Pierwszy sklep TEDi powstał w Dortmundzie w 2004 roku. W maju 2022 roku firma miała 2 699 sklepów w Niemczech, Austrii, Słowenii, Słowacji, Hiszpanii, Chorwacji, Włoszech i Polsce, gdzie prowadzi działalność. Nazwa firmy pochodzi od Top Euro Discount. W Polsce pierwszy sklep TEDi został otwarty pod koniec czerwca 2018 roku w Dąbrowie Górniczej. W maju 2021 roku sieć miała 98 placówek w Polsce. Firma należy do grupy Tengelmann, do której należy również sieć sklepów KiK.

Jakie marki mogę znaleźć w TEDI?

TEDi sprzedaje i dystrybuuje produkty pod własnymi prywatnymi markami, jak i inne produkty markowe.

Czy TEDI będzie miał oferty na Black Friday?

Tedi dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędności, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek dla domu.

Na Promocje 365 będzie można znaleźć najlepsze Tedi broszury, aby odnowić swój dom, udekorować go ze stylem i nadać mu charakterystyczny akcent.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów na artykuły dekoracyjne, meble i akcesoria domowe nawet do 50%, wśród których wyróżniają się fotele, sofy, krzesła, stoły wewnętrzne, stoły zewnętrzne, oświetlenie, lustra, talerze, szklanki, obrusy, szafy, przedpokoje, meble telewizyjne, biurka biurowe, fotele gamingowe, krzesła ergonomiczne, stoliki kawowe itp.

Jak sama nazwa wskazuje, Czarny Piątek odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jak w przypadku Tedi, który ma wszelkiego rodzaju zniżki na meble i artykuły gospodarstwa domowego, z najnowocześniejszymi wzorami, funkcjonalne i super ekonomiczne.

Oprócz katalogów najbardziej znanych sklepów domowych w kraju, takich jak Tedi, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty dla domu w Polska.

Poznaj konkurencję TEDI

Do głównych konkurentów TEDi należą inne podobne sklepy działające w regionie, takie jak Bricomarche, Castorama, Włamywacz, Domal, HIPPER.pl czy PSB Mrówka.

Ekskluzywne korzyści TEDI

Klienci TEDi mogą korzystać z wielu ekskluzywnych korzyści ze sklepu. Znajdź najbliższy sklep za pomocą lokalizatora sklepów TEDi podczas przeglądania ich strony internetowej. Możesz również skontaktować się z TEDi poprzez ich stronę internetową.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.