homeIcon
  1. separatorMeble
  2. separatorTEDI
REKLAMA

Najnowsze oferty TEDI

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w TEDI

TEDi to niemiecka sieć sklepów dyskontowych. Firma prowadzi ponad 2600 oddziałów w całym regionie i zatrudnia ponad 20,000 osób. Główna siedziba TEDi znajduje się w Dortmundzie, w Niemczech.

Jakie produkty mogę znaleźć w TEDI?

TEDi oferuje szeroki asortyment artykułów gospodarstwa domowego, imprezowych i DIY, artykułów papierniczych, zabawek oraz artykułów drogeryjnych i kosmetycznych. Wśród nich klienci mogą znaleźć miotły, zestawy do zamiatania, mopy, ściereczki z mikrofibry, kalkulatory, zeszyty, notatniki, zszywacze i artykuły piśmiennicze, tkaniny, kleje, farby, pędzle, zmywaki, świece, lampy i inne.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące TEDI

Historia TEDI: informacje o TEDI
Open

Pierwszy sklep TEDi powstał w Dortmundzie w 2004 roku. W maju 2022 roku firma miała 2 699 sklepów w Niemczech, Austrii, Słowenii, Słowacji, Hiszpanii, Chorwacji, Włoszech i Polsce, gdzie prowadzi działalność. Nazwa firmy pochodzi od Top Euro Discount. W Polsce pierwszy sklep TEDi został otwarty pod koniec czerwca 2018 roku w Dąbrowie Górniczej. W maju 2021 roku sieć miała 98 placówek w Polsce. Firma należy do grupy Tengelmann, do której należy również sieć sklepów KiK.

Jakie marki mogę znaleźć w TEDI?
Open

TEDi sprzedaje i dystrybuuje produkty pod własnymi prywatnymi markami, jak i inne produkty markowe.

Jak zaoszczędzić pieniądze w TEDI?
Open

Istnieje wiele sposobów na oszczędzanie z TEDi. Sprawdź ich aktualne oferty dostępne na ich stronie internetowej, aby znaleźć ich najlepsze ceny i oferty sprzedaży dla Ciebie.

Poznaj konkurencję TEDI
Open

Do głównych konkurentów TEDi należą inne podobne sklepy działające w regionie, takie jak Bricomarche, Castorama, Włamywacz, Domal, HIPPER.pl czy PSB Mrówka.

Ekskluzywne korzyści TEDI
Open

Klienci TEDi mogą korzystać z wielu ekskluzywnych korzyści ze sklepu. Znajdź najbliższy sklep za pomocą lokalizatora sklepów TEDi podczas przeglądania ich strony internetowej. Możesz również skontaktować się z TEDi poprzez ich stronę internetową.

Czy TEDI będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Tedi oferuje niesamowite ** promocje i zniżki z okazji Black Friday**, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie ** Black Friday, Cyber Monday** i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz ** uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty.** Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez TEDI
Open

Znajdź najnowsze oferty i promocje TEDi tylko z Promocje 365 i odkryj, dlaczego tak wiele osób regularnie u nich kupuje. Ciesz się światem wspaniałych zakupów z TEDi. Wyraź swoją kreatywność! Uzyskaj bardzo szeroki wybór artykułów pierwszej potrzeby, od kosmetyków, artykułów drogeryjnych i toaletowych, przez artykuły samochodowe i książki, po akcesoria i karmę dla zwierząt. Ciesz się najlepszymi artykułami TEDi w najlepszych cenach. Zawsze do usług swoich klientów, TEDi będzie miał wszystko, czego szukasz. Nie czekaj dłużej i uzyskaj najnowsze zniżki i oferty sprzedaży od TEDi z Promocje 365.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.tedi.com/pl/

REKLAMA
REKLAMA