homeIcon
  1. separatorPerfumeries
  2. separatorORIFLAME
REKLAMA

Najnowsze oferty ORIFLAME

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w ORIFLAME

Oriflame to firma marketingu wielopoziomowego zajmująca się sprzedażą kosmetyków i produktów pielęgnacyjnych, Oriflame ma siedzibę w Szwajcarii i działa w 60 krajach, w tym w Polsce, będąc jedną z największych firm MLM.

Jakie produkty mogę znaleźć w ORIFLAME?

Oriflame oferuje szeroką gamę produktów do pielęgnacji urody i ciała. W ofercie znajdują się kosmetyki do makijażu, pomadki, produkty do włosów, produkty zdrowotne i olejki eteryczne.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące ORIFLAME

Historia ORIFLAME: informacje o ORIFLAME
Open

Oriflame lub Oriflame Holding AG została założona w 1967 roku przez Jonasa af Jochnicka, Roberta af Jochnicka i Bengta Hellstena. Oriflame ma siedzibę w Szwajcarii i biura w Szwecji. Firma rozpoczęła działalność jako sposób dystrybucji produktów kosmetycznych, a obecnie w katalogu Oriflame znajduje się ponad 1000 pozycji.

Firma zatrudnia około 6 tysięcy pracowników. Dodatkowo Oriflame posiada ponad 3 miliony Partnerów Marki, którzy zajmują się sprzedażą i dystrybucją produktów. Oriflame prowadzi również zakupy online, przy czym większość zamówień składana jest przez Internet, poprzez stronę internetową lub za pośrednictwem urządzeń mobilnych.

Firma wydaje katalogi kilka razy w roku. Każdego roku ukazuje się około 17 katalogów, z czego dwa to katalogi świąteczne. Katalogi są produkowane specjalnie dla Afryki, Azji, Ameryki Środkowej, Ameryki Łacińskiej, Europy Wschodniej i Europy Zachodniej. Produkty Oriflame są sprzedawane na całym świecie za pomocą marketingu wielopoziomowego. Oriflame posiada kilka fundacji, w tym organizacje charytatywne, które wspierają dzieci i edukację.

Jakie marki mogę znaleźć w ORIFLAME?
Open

Oriflame sprzedaje swoje własne marki. Firma skupia się głównie na produktach i modelu dystrybucji, który wykorzystuje, ponieważ pozwala ludziom zarabiać pieniądze jako Partnerzy Marki firmy.

Jak zaoszczędzić pieniądze w ORIFLAME?
Open

Oriflame ma niskie ceny i wiele rabatów, do których można uzyskać dostęp poprzez katalog. Posiada również ekskluzywne rabaty, które znajdziesz u Partnerów Marki.

Poznaj konkurencję ORIFLAME
Open

Oriflame konkuruje z innymi sieciami MLM, które sprzedają produkty, szczególnie te skupione na urodzie i dbaniu o siebie. Głównymi konkurentami są Avon, Mary Kay i inne, które działają w podobnym formacie i również zajmują się dystrybucją produktów kosmetycznych. Jako szwedzka firma, Oriflame jest popularna w całej Europie i zdobyła większą popularność niż jej amerykańskie odpowiedniki, takie jak Mary Kay.

Ekskluzywne korzyści ORIFLAME
Open

Sieć ta oferuje szeroki wybór produktów, w tym wysokiej jakości kosmetyki do makijażu i artykuły kosmetyczne.

  • Oriflame posiada wyłączne zniżki dla Partnerów Marki, którzy mogą kupować produkty po niższej cenie, a także zarabiać pieniądze poprzez sprzedaż.
  • OriflameOriflame oferuje swoje własne produkty, a zakupy online oferują ekskluzywne rabaty.
  • Oriflame jest marką o międzynarodowej renomie i wysokiej jakości produktów.

Czy ORIFLAME będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Oriflame oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez ORIFLAME
Open

Promocje 365 oferuje Ci najlepsze zniżki i broszury Oriflame. Odkryj aktualne oferty Oriflame i kupuj najlepsze produkty do pielęgnacji urody i ciała online lub u najbliższego Partnera Marki. Odkryj wszystko, co ten międzynarodowy marketing wielopoziomowy ma do zaoferowania i kupuj swoje ulubione produkty po najlepszych możliwych cenach. Zaoszczędź swoje pieniądze już dziś.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://pl.oriflame.com/

REKLAMA
REKLAMA