logo
homeIcon
  1. separatorPerfumeries
  2. separatorORIFLAME
REKLAMA

Najnowsze oferty ORIFLAME

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w ORIFLAME

Oriflame to firma marketingu wielopoziomowego zajmująca się sprzedażą kosmetyków i produktów pielęgnacyjnych, Oriflame ma siedzibę w Szwajcarii i działa w 60 krajach, w tym w Polsce, będąc jedną z największych firm MLM.

Często zadawane pytania dotyczące ORIFLAME

Historia ORIFLAME: informacje o ORIFLAME
close

Oriflame lub Oriflame Holding AG została założona w 1967 roku przez Jonasa af Jochnicka, Roberta af Jochnicka i Bengta Hellstena. Oriflame ma siedzibę w Szwajcarii i biura w Szwecji. Firma rozpoczęła działalność jako sposób dystrybucji produktów kosmetycznych, a obecnie w katalogu Oriflame znajduje się ponad 1000 pozycji.

Firma zatrudnia około 6 tysięcy pracowników. Dodatkowo Oriflame posiada ponad 3 miliony Partnerów Marki, którzy zajmują się sprzedażą i dystrybucją produktów. Oriflame prowadzi również zakupy online, przy czym większość zamówień składana jest przez Internet, poprzez stronę internetową lub za pośrednictwem urządzeń mobilnych.

Firma wydaje katalogi kilka razy w roku. Każdego roku ukazuje się około 17 katalogów, z czego dwa to katalogi świąteczne. Katalogi są produkowane specjalnie dla Afryki, Azji, Ameryki Środkowej, Ameryki Łacińskiej, Europy Wschodniej i Europy Zachodniej. Produkty Oriflame są sprzedawane na całym świecie za pomocą marketingu wielopoziomowego. Oriflame posiada kilka fundacji, w tym organizacje charytatywne, które wspierają dzieci i edukację.

Jakie marki mogę znaleźć w ORIFLAME?
close

Oriflame sprzedaje swoje własne marki. Firma skupia się głównie na produktach i modelu dystrybucji, który wykorzystuje, ponieważ pozwala ludziom zarabiać pieniądze jako Partnerzy Marki firmy.

Jak zaoszczędzić pieniądze w ORIFLAME?
close

Oriflame ma niskie ceny i wiele rabatów, do których można uzyskać dostęp poprzez katalog. Posiada również ekskluzywne rabaty, które znajdziesz u Partnerów Marki.

Czy ORIFLAME będzie miał oferty na Black Friday?
close

Oriflame dołącza do Black Friday i oferuje wspaniałe okazje do oszczędności, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek kosmetyków, perfumerii, codziennej higieny, pielęgnacji skóry i włosów.

Na Promocje 365 będzie można znaleźć najlepsze Oriflame prospekty, aby pochwalić się gładką i lśniącą skórą przez cały rok, z wyjątkowymi oszczędnościami na eksfoliatorach, filtrach przeciwsłonecznych, kremach nawilżających, szamponach, mydłach i sprayach do ciała wiodących marek krajowych i importowanych.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów na produkty dla zdrowia i urody do 50%, wśród których wyróżniają się mydło, tampony, podkład, tusz do rzęs, szampon, krem przeciwsłoneczny, róż, podkład, błyszczyk do ust, farba do włosów, witaminy, korektor, serum, krem nawilżający, puder, eyeliner, szminka, rozświetlacz, bronzer, cień do powiek, krem cc, krem pod oczy, spray utrwalający, płyn do mycia twarzy, olejek do opalania, pędzle, produkty do pielęgnacji skóry.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jak w przypadku Oriflame, który ma wszelkiego rodzaju zniżki na najlepsze produkty higieniczne i kosmetyczne, z wegańskimi i wolnymi od okrucieństwa komponentami.

Oprócz katalogów najbardziej znanych sklepów ze zdrowiem i urodą w kraju, takich jak Oriflame, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty sklepów kosmetycznych w Polska.

Poznaj konkurencję ORIFLAME
close

Oriflame konkuruje z innymi sieciami MLM, które sprzedają produkty, szczególnie te skupione na urodzie i dbaniu o siebie. Głównymi konkurentami są Avon, Mary Kay i inne, które działają w podobnym formacie i również zajmują się dystrybucją produktów kosmetycznych. Jako szwedzka firma, Oriflame jest popularna w całej Europie i zdobyła większą popularność niż jej amerykańskie odpowiedniki, takie jak Mary Kay.

Ekskluzywne korzyści ORIFLAME
close

Sieć ta oferuje szeroki wybór produktów, w tym wysokiej jakości kosmetyki do makijażu i artykuły kosmetyczne.

  • Oriflame posiada wyłączne zniżki dla Partnerów Marki, którzy mogą kupować produkty po niższej cenie, a także zarabiać pieniądze poprzez sprzedaż.
  • OriflameOriflame oferuje swoje własne produkty, a zakupy online oferują ekskluzywne rabaty.
  • Oriflame jest marką o międzynarodowej renomie i wysokiej jakości produktów.

Rabaty oferowane przez ORIFLAME
close

Promocje 365 oferuje Ci najlepsze zniżki i broszury Oriflame. Odkryj aktualne oferty Oriflame i kupuj najlepsze produkty do pielęgnacji urody i ciała online lub u najbliższego Partnera Marki. Odkryj wszystko, co ten międzynarodowy marketing wielopoziomowy ma do zaoferowania i kupuj swoje ulubione produkty po najlepszych możliwych cenach. Zaoszczędź swoje pieniądze już dziś.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://pl.oriflame.com/

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.