REKLAMA

Najnowsze oferty WAFELEK

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w WAFELEK

Wafelek to polska sieć sklepów supermarketowych, której siedziba znajduje się obecnie w Częstochowie. Firma prowadzi ponad 25 placówek na terenie całego kraju.

Jakie produkty mogę znaleźć w WAFELEK?

Wafelek w swoich oddziałach oferuje szeroki wybór artykułów spożywczych. Wśród nich można znaleźć m.in. pieczywo, przekąski, płatki śniadaniowe, nabiał, rośliny, sery, mięsa, wina, artykuły dla zwierząt domowych, artykuły gospodarstwa domowego, ziemniaki, warzywa i owoce, makarony, zupy, sosy, artykuły szkolne, odzież, słodycze, piwo, świeże soki, kawa, środki czystości i wiele innych.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące WAFELEK

Historia WAFELEK: informacje o WAFELEK
Open

Firma, spółka cywilna, rozpoczęła swoją działalność w 1989 roku w Polsce. Jednak swój obecny profil działalności w postaci supermarketów prowadzi od 1998 roku. Na początku były to lokale wynajmowane. Pierwsze sklepy Wafelek znajdowały się w Koniecpolu, Szczekocinach i Włoszczowie, które pierwotnie zostały otwarte w 1999 roku. Wraz z rosnącą liczbą sklepów, magazyn w Częstochowie został przekształcony w centrum logistyczne z magazynem wysokiego składowania. Dziś sieć supermarketów prowadzi 27 sklepów pod marką Supermarkety Wafelek.

Jakie marki mogę znaleźć w WAFELEK?
Open

Wafelek zajmuje się dystrybucją i sprzedażą dużego wyboru produktów marek lokalnych i międzynarodowych, takich jak m in Calitti, Coca Cola, Tyskie, Red Bull, Persil, Danonino, Bryza, Lenor, Pepsi, Colgate.

Jak zaoszczędzić pieniądze w WAFELEK?
Open

Jest wiele sposobów, aby klienci mogli zaoszczędzić pieniądze z Wafelek. Sprawdź ich aktualne oferty dostępne na ich stronie internetowej, aby znaleźć ich najlepsze ceny i oferty sprzedaży dla Ciebie.

Poznaj konkurencję WAFELEK
Open

Do głównych konkurentów Wafelka należą inne sieci supermarketów działające również w regionie, takie jak Lewiatan, Żabka, Biedronka, Lidl, Stokrotka, Dino czy Netto.

Ekskluzywne korzyści WAFELEK
Open

Klienci Wafelek mogą korzystać z wielu ekskluzywnych korzyści ze sklepu. Możesz być pierwszą osobą, która otrzyma najnowsze promocje, oferty i nowości Wafelek, zapisując się do ich newslettera i zacząć cieszyć się ich najnowszymi ofertami dostarczanymi prosto do Twojej skrzynki odbiorczej.

Czy WAFELEK będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Wafelek oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez WAFELEK
Open

Znajdź najnowsze oferty i promocje Wafelek tylko z Promocje 365 i odkryj, dlaczego tak wiele osób wciąż je wybiera. Zaopatrz się we wszystkie swoje artykuły spożywcze z Wafelek. Ciesz się najlepszymi artykułami Wafelek w najlepszych cenach. Zawsze do usług swoich klientów, Wafelek będzie miał wszystko, czego szukasz. Nie czekaj dłużej i uzyskaj najnowsze zniżki i oferty sprzedaży od Wafelek z Promocje 365.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.wafelek.pl/

REKLAMA
REKLAMA