logo

Najnowsze oferty WAFELEK

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w WAFELEK

Wafelek to polska sieć sklepów supermarketowych, której siedziba znajduje się obecnie w Częstochowie. Firma prowadzi ponad 25 placówek na terenie całego kraju.

Często zadawane pytania dotyczące WAFELEK

Jak zaoszczędzić pieniądze w WAFELEK?

Jest wiele sposobów, aby klienci mogli zaoszczędzić pieniądze z Wafelek. Sprawdź ich aktualne oferty dostępne na ich stronie internetowej, aby znaleźć ich najlepsze ceny i oferty sprzedaży dla Ciebie.

Rabaty oferowane przez WAFELEK

Znajdź najnowsze oferty i promocje Wafelek tylko z Promocje 365 i odkryj, dlaczego tak wiele osób wciąż je wybiera. Zaopatrz się we wszystkie swoje artykuły spożywcze z Wafelek. Ciesz się najlepszymi artykułami Wafelek w najlepszych cenach. Zawsze do usług swoich klientów, Wafelek będzie miał wszystko, czego szukasz. Nie czekaj dłużej i uzyskaj najnowsze zniżki i oferty sprzedaży od Wafelek z Promocje 365.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.wafelek.pl/

Historia WAFELEK: informacje o WAFELEK

Firma, spółka cywilna, rozpoczęła swoją działalność w 1989 roku w Polsce. Jednak swój obecny profil działalności w postaci supermarketów prowadzi od 1998 roku. Na początku były to lokale wynajmowane. Pierwsze sklepy Wafelek znajdowały się w Koniecpolu, Szczekocinach i Włoszczowie, które pierwotnie zostały otwarte w 1999 roku. Wraz z rosnącą liczbą sklepów, magazyn w Częstochowie został przekształcony w centrum logistyczne z magazynem wysokiego składowania. Dziś sieć supermarketów prowadzi 27 sklepów pod marką Supermarkety Wafelek.

Jakie marki mogę znaleźć w WAFELEK?

Wafelek zajmuje się dystrybucją i sprzedażą dużego wyboru produktów marek lokalnych i międzynarodowych, takich jak m in Calitti, Coca Cola, Tyskie, Red Bull, Persil, Danonino, Bryza, Lenor, Pepsi, Colgate.

Czy WAFELEK będzie miał oferty na Black Friday?

Wafelek dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędzania, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek napojów, mrożonek, owoców i warzyw, pieczywa, sprzątania i wielu innych.

Na Promocje 365 będziesz mógł znaleźć najlepsze Wafelek broszury, aby zaplanować zakupy i znaleźć najbardziej wyjątkowe oszczędności, z promocjami i rabatami, aby maksymalnie wykorzystać swój budżet.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów w supermarketach do 50%, w tym na owoce, mrożonki, artykuły spożywcze, przekąski, warzywa, mięso, pieczywo, sery, nabiał, napoje bezalkoholowe, mrożony jogurt, Coca-Cola, Pepsi, Snickers, Country Crock, Maruchan, Red Baron, nespresso pods, Coffee-Mate, DiGiorno, Old El Paso, Yoplait, Sargento, Nature Valley, Ben & Jerry's.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Wafelek, który ma wszelkiego rodzaju wyprzedaże na najlepsze produkty krajowe i importowane.

Oprócz katalogów najbardziej znanych supermarketów w kraju, takich jak Wafelek, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty supermarketów w Polska.

Poznaj konkurencję WAFELEK

Do głównych konkurentów Wafelka należą inne sieci supermarketów działające również w regionie, takie jak Lewiatan, Żabka, Biedronka, Lidl, Stokrotka, Dino czy Netto.

Ekskluzywne korzyści WAFELEK

Klienci Wafelek mogą korzystać z wielu ekskluzywnych korzyści ze sklepu. Możesz być pierwszą osobą, która otrzyma najnowsze promocje, oferty i nowości Wafelek, zapisując się do ich newslettera i zacząć cieszyć się ich najnowszymi ofertami dostarczanymi prosto do Twojej skrzynki odbiorczej.

Uzyskaj najlepsze oferty, aby dużo zaoszczędzić w WAFELEK.

Najlepsze oferty do zapisania w WAFELEK

Szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy w lokalnym sklepie Supermarkety? Jesteś we właściwym miejscu!

Promocje 365 zapewnia dostęp do ponad 67 sklepów w Supermarkety, w tym WAFELEK. Supermarkety sklepów w Poland, w tym WAFELEK i wielu innych.

Oferty

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.