logo
homeIcon
  1. separatorInni
  2. separatorSUPER PHARM
REKLAMA

Najnowsze oferty SUPER PHARM

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w SUPER PHARM

Super-Pharm to izraelska międzynarodowa sieć aptek. Działa również w Polsce, a wcześniej w Chinach. Super-Pharm został założony przez Murraya Kofflera wraz z dwójką jego najstarszych dzieci, Leonem i Theo.

Często zadawane pytania dotyczące SUPER PHARM

Jak zaoszczędzić pieniądze w SUPER PHARM?

Istnieje wiele sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy w Super-Pharm. Na przykład możesz przeglądać sekcję sprzedaży na swojej stronie internetowej, aby znaleźć zniżki na różne produkty. Odwiedź również Promocje 365, aby znaleźć najnowsze katalogi Super-Pharm, cieszyć się najlepszymi promocjami i zaoszczędzić na wszystkim, czego potrzebujesz.

Rabaty oferowane przez SUPER PHARM

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkachi wielu innych produktach. Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce.

Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

Historia SUPER PHARM: informacje o SUPER PHARM

W 1921 roku Leon Koffler założył firmę Koffler Drug Stores. W 1941 roku jego syn Murray Koffler odziedziczył dwie apteki o nazwie "Koffler's Drugs"; do 1962 roku Koffler's rozrósł się do sieci 17 aptek, którą Murray następnie przemianował na "Shoppers Drug Mart" w latach 70-tych. W latach 70-tych Koffler odwiedził Izrael; po tej wizycie postanowił założyć sieć podobną do tej w Kanadzie. Współzałożycielami byli jego syn Leon i córka Theo. Pierwsza apteka Super-Pharm została otwarta w dzielnicy Neve Amirim w Herzliya w Izraelu w 1979 roku. Apteka różniła się od aptek z przeszłości tym, że była otwarta w żydowski szabat (sobotę) i sprzedawała produkty, które nie były lekami. Dwa lata później otworzyli drugą aptekę w Jerozolimie, a w 1985 roku otworzyli oddział Super-Pharm w centrum handlowym Ayalon, które było ich pierwszą lokalizacją w centrum handlowym.

Czy SUPER PHARM jest obecnie otwarty?

Godziny otwarcia Super-Pharm to od poniedziałku do soboty od 10:00 do 21:00.

Jak kupować produkty SUPER PHARM online

Na stronie internetowej Super-Pharm można znaleźć nie tylko ekskluzywne oferty i rabaty, ale także zapisać się do newslettera.

Jakie marki mogę znaleźć w SUPER PHARM?

Nivea, Cetaphill, La Roche Posay, L'Óreal, Colgate i Bioderma to niektóre z wysokiej jakości marek, które można znaleźć w Super-Pharm.

Poznaj konkurencję SUPER PHARM

Konkurenci SuperPharm i podobne firmy to Saiph, Cipla Quality Chemical Industries, Delcure i Pyridam Farma.

Ile sklepów SUPER PHARM jest w całym kraju?

Super-Pharm ma 258 sklepów w Izraelu i 78 sklepów w Polsce.

Ekskluzywne korzyści SUPER PHARM

Jeśli chcesz uzyskać ekskluzywne korzyści w Super-Pharm, powinieneś zasubskrybować jego stronę internetową. Dzięki temu będziesz otrzymywać bezpłatne treści, a także ekskluzywne oferty. Istnieje również wiele sposobów płacenia za zakupione produkty. Możesz także śledzić Super-Pharm na Instagramie, Facebooku, Twitterze, Pinterest, TikTok i YouTube, aby otrzymywać najnowsze informacje, rabaty i kupony.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.