logo
homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorCARREFOUR EXPRESS

CARREFOUR EXPRESS gazetka aktualna i promocje

Oferty i przeceny w CARREFOUR EXPRESS gazetka

Carrefour Express to sieć sklepów spożywczych, której właścicielem i operatorem jest francuski detalista Carrefour, posiadający ponad 2000 lokalizacji na trzech kontynentach. Siedziba firmy znajduje się obecnie w Évry we Francji.

Często zadawane pytania dotyczące CARREFOUR EXPRESS

Jak zaoszczędzić pieniądze w CARREFOUR EXPRESS?

Z Carrefour Express klienci mogą zaoszczędzić na wiele sposobów. Carrefour Express stale dba o to, aby klienci byli zadowoleni z ich promocji. Możesz sprawdzić aktualne tygodniowe oferty Carrefour Express dostępne na ich stronie internetowej, aby znaleźć ich najlepsze ceny i oferty sprzedaży dla Ciebie. Dodatkowo, klienci mogą zaoszczędzić do 70% zniżki na wybranych artykułach.

Rabaty oferowane przez CARREFOUR EXPRESS

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce. Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

Historia CARREFOUR EXPRESS: informacje o CARREFOUR EXPRESS

Historia firmy sięga 1960 roku, w obrębie podmiejskiego Annecy, w pobliżu skrzyżowania. Grupa została stworzona w 1958 roku przez Marcela Fourniera, Denisa Defforeya i Jacquesa Defforeya. Grupa Carrefour była pierwszą w Europie, która otworzyła pod jednym dachem hipermarket, duży supermarket i dom towarowy. Carrefour Express został utworzony w 2007 roku w celu skonsolidowania wszystkich sklepów convenience należących do Carrefour na całym świecie pod jedną nazwą. W 2010 roku wszystkie sklepy convenience we Francji, w tym Marché Plus, Champion i Shopi zostały przemianowane na Express. W kolejnych latach sklep kontynuował ekspansję w całym regionie, docierając w 2007 roku do Polski, gdzie obecnie prowadzi ponad 200 placówek.

Jakie marki mogę znaleźć w CARREFOUR EXPRESS?

Firma sprzedaje i dystrybuuje duży wybór lokalnych i międzynarodowych produktów markowych. Niektóre z tych marek to między innymi Coca Cola, Nestlé, BIC, Milka i Heinz. Ponadto, firma sprzedaje również produkty marki własnej Carrefour pod swoimi prywatnymi markami.

Czy CARREFOUR EXPRESS będzie miał oferty na Black Friday?

Carrefour Express dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędzania, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek napojów, mrożonek, owoców i warzyw, pieczywa, sprzątania i wielu innych.

Na Promocje 365 będziesz mógł znaleźć najlepsze Carrefour Express broszury, aby zaplanować zakupy i znaleźć najbardziej wyjątkowe oszczędności, z promocjami i rabatami, aby maksymalnie wykorzystać swój budżet.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów w supermarketach do 50%, w tym na owoce, mrożonki, artykuły spożywcze, przekąski, warzywa, mięso, pieczywo, sery, nabiał, napoje bezalkoholowe, mrożony jogurt, Coca-Cola, Pepsi, Snickers, Country Crock, Maruchan, Red Baron, nespresso pods, Coffee-Mate, DiGiorno, Old El Paso, Yoplait, Sargento, Nature Valley, Ben & Jerry's.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Carrefour Express, który ma wszelkiego rodzaju wyprzedaże na najlepsze produkty krajowe i importowane.

Oprócz katalogów najbardziej znanych supermarketów w kraju, takich jak Carrefour Express, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty supermarketów w Polska.

Poznaj konkurencję CARREFOUR EXPRESS

Do głównych konkurentów Carrefour Express należą inne podobne sieci supermarketów działające również w regionie, takie jak Prim market, Wafelek, Lewiatan, Żabka, Biedronka, Lidl, Stokrotka, Dino czy Netto.

Ekskluzywne korzyści CARREFOUR EXPRESS

Klienci Carrefour Express mogą korzystać z wielu ekskluzywnych korzyści ze sklepu. Zapisz się do ich newslettera i nie przegap wspaniałych ofert i najnowszych wiadomości. Bądź pierwszą osobą, która otrzyma najnowsze oferty sprzedaży prosto do swojej skrzynki pocztowej. Dodatkowo, klienci mogą zarejestrować się i założyć konto na stronie Carrefour Express i uzyskać dostęp do rabatu w wysokości 10 zł, a także unikalnych promocji i kodów rabatowych.

Uzyskaj najlepsze oferty, aby dużo zaoszczędzić w CARREFOUR EXPRESS.

Najlepsze oferty do zapisania w CARREFOUR EXPRESS

Szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy w lokalnym sklepie Supermarkety? Jesteś we właściwym miejscu!

Promocje 365 zapewnia dostęp do ponad 67 sklepów w Supermarkety, w tym CARREFOUR EXPRESS. Supermarkety sklepów w Poland, w tym CARREFOUR EXPRESS i wielu innych.

Oferty
arrowDown

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.