REKLAMA

Oferty tygodnia CARREFOUR EXPRESS

Najnowsze oferty CARREFOUR EXPRESS
REKLAMA

Obecnie nie ma żadnych ofert z CARREFOUR EXPRESS

Inne oferty Supermarkety

BIEDRONKA logo
Oferty BIEDRONKA

Oferty BIEDRONKA

pozostały 2 dni
Otwórz gazetkę
KAUFLAND logo
Oferty KAUFLAND

Oferty KAUFLAND

pozostały 2 dni
Otwórz gazetkę
NETTO logo
Oferty NETTO

Oferty NETTO

pozostały 2 dni
Otwórz gazetkę
DINO logo
Oferty DINO

Oferty DINO

Wygasa jutro
Otwórz gazetkę

Inne marki z kategorii Supermarkety

BIEDRONKA
BIEDRONKA
KAUFLAND
KAUFLAND
NETTO
NETTO
DINO
DINO
AUCHAN
AUCHAN
ŻABKA
ŻABKA
LIDL
LIDL
GROSZEK
GROSZEK
INTERMARCHÉ
INTERMARCHÉ
ALDI
ALDI
CARREFOUR
CARREFOUR
MAKRO
MAKRO
BIEDRONKA
BIEDRONKA
KAUFLAND
KAUFLAND
NETTO
NETTO
DINO
DINO
AUCHAN
AUCHAN
ŻABKA
ŻABKA
LIDL
LIDL
GROSZEK
GROSZEK
INTERMARCHÉ
INTERMARCHÉ
ALDI
ALDI
CARREFOUR
CARREFOUR
MAKRO
MAKRO

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w CARREFOUR EXPRESS

Carrefour Express to sieć sklepów spożywczych, której właścicielem i operatorem jest francuski detalista Carrefour, posiadający ponad 2000 lokalizacji na trzech kontynentach. Siedziba firmy znajduje się obecnie w Évry we Francji.

Często zadawane pytania dotyczące CARREFOUR EXPRESS

Historia CARREFOUR EXPRESS: informacje o CARREFOUR EXPRESS
Open

Historia firmy sięga 1960 roku, w obrębie podmiejskiego Annecy, w pobliżu skrzyżowania. Grupa została stworzona w 1958 roku przez Marcela Fourniera, Denisa Defforeya i Jacquesa Defforeya. Grupa Carrefour była pierwszą w Europie, która otworzyła pod jednym dachem hipermarket, duży supermarket i dom towarowy. Carrefour Express został utworzony w 2007 roku w celu skonsolidowania wszystkich sklepów convenience należących do Carrefour na całym świecie pod jedną nazwą. W 2010 roku wszystkie sklepy convenience we Francji, w tym Marché Plus, Champion i Shopi zostały przemianowane na Express. W kolejnych latach sklep kontynuował ekspansję w całym regionie, docierając w 2007 roku do Polski, gdzie obecnie prowadzi ponad 200 placówek.

Jakie produkty mogę znaleźć w CARREFOUR EXPRESS?
Open

W Carrefour Express klienci mogą znaleźć szeroki wybór artykułów spożywczych i nieżywnościowych. Wśród nich klienci mogą znaleźć warzywa i owoce, dania gotowe, mięso i ryby, nabiał, mrożonki, przekąski, napoje bezalkoholowe, wino, kosmetyki, artykuły higieniczne, artykuły dla zwierząt i wiele innych.

Jakie marki mogę znaleźć w CARREFOUR EXPRESS?
Open

Firma sprzedaje i dystrybuuje duży wybór lokalnych i międzynarodowych produktów markowych. Niektóre z tych marek to między innymi Coca Cola, Nestlé, BIC, Milka i Heinz. Ponadto, firma sprzedaje również produkty marki własnej Carrefour pod swoimi prywatnymi markami.

Jak zaoszczędzić pieniądze w CARREFOUR EXPRESS?
Open

Z Carrefour Express klienci mogą zaoszczędzić na wiele sposobów. Carrefour Express stale dba o to, aby klienci byli zadowoleni z ich promocji. Możesz sprawdzić aktualne tygodniowe oferty Carrefour Express dostępne na ich stronie internetowej, aby znaleźć ich najlepsze ceny i oferty sprzedaży dla Ciebie. Dodatkowo, klienci mogą zaoszczędzić do 70% zniżki na wybranych artykułach.

Poznaj konkurencję CARREFOUR EXPRESS
Open

Do głównych konkurentów Carrefour Express należą inne podobne sieci supermarketów działające również w regionie, takie jak Prim market, Wafelek, Lewiatan, Żabka, Biedronka, Lidl, Stokrotka, Dino czy Netto.

Ekskluzywne korzyści CARREFOUR EXPRESS
Open

Klienci Carrefour Express mogą korzystać z wielu ekskluzywnych korzyści ze sklepu. Zapisz się do ich newslettera i nie przegap wspaniałych ofert i najnowszych wiadomości. Bądź pierwszą osobą, która otrzyma najnowsze oferty sprzedaży prosto do swojej skrzynki pocztowej. Dodatkowo, klienci mogą zarejestrować się i założyć konto na stronie Carrefour Express i uzyskać dostęp do rabatu w wysokości 10 zł, a także unikalnych promocji i kodów rabatowych.

Rabaty oferowane przez CARREFOUR EXPRESS
Open

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów. Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach. Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce. Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie. Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

REKLAMA