homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorCARREFOUR EXPRESS
REKLAMA

Najnowsze oferty CARREFOUR EXPRESS

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w CARREFOUR EXPRESS

Carrefour Express to sieć sklepów spożywczych, której właścicielem i operatorem jest francuski detalista Carrefour, posiadający ponad 2000 lokalizacji na trzech kontynentach. Siedziba firmy znajduje się obecnie w Évry we Francji.

Czy CARREFOUR EXPRESS będzie miał oferty na Black Friday?

Carrefour Express oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Często zadawane pytania dotyczące CARREFOUR EXPRESS

Historia CARREFOUR EXPRESS: informacje o CARREFOUR EXPRESS
Open

Historia firmy sięga 1960 roku, w obrębie podmiejskiego Annecy, w pobliżu skrzyżowania. Grupa została stworzona w 1958 roku przez Marcela Fourniera, Denisa Defforeya i Jacquesa Defforeya. Grupa Carrefour była pierwszą w Europie, która otworzyła pod jednym dachem hipermarket, duży supermarket i dom towarowy. Carrefour Express został utworzony w 2007 roku w celu skonsolidowania wszystkich sklepów convenience należących do Carrefour na całym świecie pod jedną nazwą. W 2010 roku wszystkie sklepy convenience we Francji, w tym Marché Plus, Champion i Shopi zostały przemianowane na Express. W kolejnych latach sklep kontynuował ekspansję w całym regionie, docierając w 2007 roku do Polski, gdzie obecnie prowadzi ponad 200 placówek.

Jakie marki mogę znaleźć w CARREFOUR EXPRESS?
Open

Firma sprzedaje i dystrybuuje duży wybór lokalnych i międzynarodowych produktów markowych. Niektóre z tych marek to między innymi Coca Cola, Nestlé, BIC, Milka i Heinz. Ponadto, firma sprzedaje również produkty marki własnej Carrefour pod swoimi prywatnymi markami.

Jak zaoszczędzić pieniądze w CARREFOUR EXPRESS?
Open

Z Carrefour Express klienci mogą zaoszczędzić na wiele sposobów. Carrefour Express stale dba o to, aby klienci byli zadowoleni z ich promocji. Możesz sprawdzić aktualne tygodniowe oferty Carrefour Express dostępne na ich stronie internetowej, aby znaleźć ich najlepsze ceny i oferty sprzedaży dla Ciebie. Dodatkowo, klienci mogą zaoszczędzić do 70% zniżki na wybranych artykułach.

Poznaj konkurencję CARREFOUR EXPRESS
Open

Do głównych konkurentów Carrefour Express należą inne podobne sieci supermarketów działające również w regionie, takie jak Prim market, Wafelek, Lewiatan, Żabka, Biedronka, Lidl, Stokrotka, Dino czy Netto.

Ekskluzywne korzyści CARREFOUR EXPRESS
Open

Klienci Carrefour Express mogą korzystać z wielu ekskluzywnych korzyści ze sklepu. Zapisz się do ich newslettera i nie przegap wspaniałych ofert i najnowszych wiadomości. Bądź pierwszą osobą, która otrzyma najnowsze oferty sprzedaży prosto do swojej skrzynki pocztowej. Dodatkowo, klienci mogą zarejestrować się i założyć konto na stronie Carrefour Express i uzyskać dostęp do rabatu w wysokości 10 zł, a także unikalnych promocji i kodów rabatowych.

Rabaty oferowane przez CARREFOUR EXPRESS
Open

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce. Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2023 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.