homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorDELIKATESY CENTRUM
REKLAMA

Najnowsze oferty DELIKATESY CENTRUM

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w DELIKATESY CENTRUM

Delikatesy to polski detaliczny sklep spożywczy, skupiający się na delikatesach i produktach dla smakoszy. Należy do grupy Eurocash, wiodącej grupy handlowej oferującej różnorodne marki i usługi w Polsce.

Jakie produkty mogę znaleźć w DELIKATESY CENTRUM?

Delikatesy oferują setki artykułów pochodzących od godnych zaufania dostawców. Oferuje świeże mięso bez żadnych dodatków i szkodliwych zastrzyków, warzywa i owoce najlepszej jakości, a także świeże pieczywo.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące DELIKATESY CENTRUM

Historia DELIKATESY CENTRUM: informacje o DELIKATESY CENTRUM
Open

Delikatesy Centrum to sieć franczyzowa, która stawia na jakość ponad ilość i oferuje wybór produktów od zaufanych dostawców w pobliżu konsumenta. Delikatesy są również jednym z wiodących franczyzodawców w kraju. Specjalizuje się w świeżych produktach i lokalnych przysmakach z ekologicznymi i bezpiecznymi opcjami w zakresie mięsa, produktów i innych. Franczyzobiorcy należący do tego sklepu otrzymują wsparcie i pomoc w zaopatrzeniu, tak aby każdy lokal spełniał wymogi i oferował jakość, jakiej ludzie oczekują. Sieć została otwarta w 1999 r. i była jedną z pierwszych, które wprowadziły franczyzę oraz integrację handlu hurtowego i detalicznego. W 2006 r. dołączyła do grupy Eurocash, czołowego polskiego detalisty.

Jakie marki mogę znaleźć w DELIKATESY CENTRUM?
Open

Delikatesy posiadają wiele różnych etykiet, współpracując z dostawcami, którzy wykazują się niezmiennie wysoką jakością i dbałością o produkt. Posiada również dwie własne etykiety: Twoja Deleicja, która należy do Delikatesów, oraz Dobry Wybór, którą można znaleźć również w innych sklepach należących do grupy Eurocash.

Jak zaoszczędzić pieniądze w DELIKATESY CENTRUM?
Open

Delikatesy oferują przystępne ceny produktów wysokiej jakości. Gwarantują, że świeże produkty, które mają w ofercie, są dobre i zostały wyprodukowane zgodnie z surowymi wytycznymi sanitarnymi i zdrowotnymi. Prowadzone są również programy nagród dla stałych konsumentów.

Poznaj konkurencję DELIKATESY CENTRUM
Open

Delikatesy konkurują z innymi sieciami supermarketów, takimi jak Polomarket, zwłaszcza tymi, które koncentrują się na niszy dla smakoszy i delikatesów.

Ekskluzywne korzyści DELIKATESY CENTRUM
Open

  • Firma zapewnia szeroki wybór produktów o ponadprzeciętnej jakości, które są sprawdzane pod kątem ścisłych standardów.
  • Delikatesy zapewniają franczyzę w pobliżu swoich konsumentów i wspierają te franczyzy w ich rozwoju.
  • Delikatesy oferują własne ekskluzywne marki.

Czy DELIKATESY CENTRUM będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Delikatesy Centrum oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez DELIKATESY CENTRUM
Open

Promocje 365 przynosi Ci najlepsze zniżki i okazje Delikatesy. Odkryj aktualne oferty na artykuły spożywcze i produkty dla smakoszy i jedz wszystko, co lubisz, oszczędzając przy tym więcej. Uczyń swoje zakupy łatwiejszymi i bardziej efektywnymi, porównując ceny i szukając najlepszych ofert z Promocje 365. Skorzystaj z wysokiej jakości produktów, które Delikatesy mają dla Ciebie i zdobądź wszystkie swoje ulubione produkty, wydając przy tym mniej.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.delikatesy.pl/

REKLAMA
REKLAMA