REKLAMA

Oferty tygodnia AVITA

Najnowsze oferty AVITA
REKLAMA

Obecnie nie ma żadnych ofert z AVITA

Inne oferty Supermarkety

KAUFLAND logo
Oferty KAUFLAND

Oferty KAUFLAND

Ważny do 13 paź
Otwórz gazetkę
NETTO logo
Oferty NETTO

Oferty NETTO

pozostały 2 dni
Otwórz gazetkę
DINO logo
Oferty DINO

Oferty DINO

pozostały 5 dni
Otwórz gazetkę
AUCHAN logo
Oferty AUCHAN

Oferty AUCHAN

Ważny do 13 paź
Otwórz gazetkę

Inne marki z kategorii Supermarkety

BIEDRONKA
BIEDRONKA
KAUFLAND
KAUFLAND
NETTO
NETTO
DINO
DINO
AUCHAN
AUCHAN
ŻABKA
ŻABKA
LIDL
LIDL
GROSZEK
GROSZEK
INTERMARCHÉ
INTERMARCHÉ
ALDI
ALDI
CARREFOUR
CARREFOUR
MAKRO
MAKRO
BIEDRONKA
BIEDRONKA
KAUFLAND
KAUFLAND
NETTO
NETTO
DINO
DINO
AUCHAN
AUCHAN
ŻABKA
ŻABKA
LIDL
LIDL
GROSZEK
GROSZEK
INTERMARCHÉ
INTERMARCHÉ
ALDI
ALDI
CARREFOUR
CARREFOUR
MAKRO
MAKRO

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w AVITA

Avita to polska sieć supermarketów silnie obecna w kraju. Avita należy do Grupy Delko, a siedziba firmy znajduje się w Krakowie. Z długą historią na rynku, Avita działa w Polsce poprzez szeroką sieć sklepów na terenie całego kraju.

Często zadawane pytania dotyczące AVITA

Historia AVITA: informacje o AVITA
Open

Avita powstała w 1995 roku w Polsce i od początku jej celem było dostarczanie klientom szerokiego asortymentu artykułów spożywczych i masowego użytku. Model biznesowy Avity opierał się na tworzeniu własnych punktów sprzedaży. Avita silnie zaznaczyła swoją obecność w południowej Polsce. W kolejnych latach firma przeszła proces silnej ekspansji wraz z otwarciem dużej liczby sklepów, aż do momentu przejęcia jej przez grupę Delko w 2005 roku. Obecnie Avita działa w Polsce poprzez 62 sklepy m.in. w miastach Kraków, Mościcki, Dunajec, Żarnowiecka, Kazimierz, Jutrzenki, Zadole, Molgiska.

Jakie produkty mogę znaleźć w AVITA?
Open

Avita sprzedaje szeroki asortyment produktów spożywczych i nieżywnościowych, takich jak: mięso, drób i ryby, mleko i produkty mleczne, oleje, pieczywo, kefiry, wędliny, konserwy, kiełbasy, mrożonki, napoje bezalkoholowe, napoje alkoholowe, przekąski, ciastka, środki higieny i higieny osobistej, wśród wielu innych produktów.

Jakie marki mogę znaleźć w AVITA?
Open

Avita sprzedaje produkty znanych marek takich jak: Blue, Felix, Lay's, Kasztelan, Przysnacki, Somersby, Tatra, Żywiec, Warka, Aga, Nal, Hortex, Lubella, Twarog, Winiary, Schweppes, Black, Pepsi, Mirinda, 7UP, Mountain Dew, Knoppers, Oreo, XXL, Lion, Lubisie, Junior, Tunczyk, Szprot, Śledziu, Indykpol, Bell, wśród wielu innych.

Jak zaoszczędzić pieniądze w AVITA?
Open

Oszczędzanie pieniędzy w Avita jest bardzo łatwe, korzystając z ofert i promocji publikowanych na ich oficjalnej stronie internetowej. Avita publikuje cotygodniowe katalogi i broszury z dużym wyborem produktów w obniżonych cenach. Na oficjalnej stronie Avita klienci mogą przeglądać katalogi i broszury z ofertami. Na Promocje 365 znajdziesz również najnowsze oferty i promocje w Avita. Zapisując się do Newslettera można być na bieżąco z najnowszymi ofertami.

Poznaj konkurencję AVITA
Open

Avita konkuruje w Polsce z innymi sieciami supermarketów, takimi jak między innymi Netto, Polomarket, Stokrotka.

Ekskluzywne korzyści AVITA
Open

W Avita klienci mogą czerpać duże korzyści będąc członkami jej programu lojalnościowego, dzięki któremu mogą nie tylko uzyskać rabaty, ale także nagrody. Na oficjalnej stronie internetowej Avita klienci mogą brać udział w konkursach. Avita oferuje możliwość robienia zakupów online, rejestrując się na stronie internetowej. Avita posiada ekskluzywną obsługę klienta.

Rabaty oferowane przez AVITA
Open

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów. Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach. Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce. Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie. Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

REKLAMA