logo
homeIcon
  1. separatorMeble
  2. separatorBRICOMAN
REKLAMA

Najnowsze oferty BRICOMAN

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w BRICOMAN

Bricoman to francuska firma zajmująca się sprzedażą materiałów budowlanych, artykułów do majsterkowania, narzędzi, elektryki, ogrodnictwa, hydrauliki i mebli łazienkowych. Firma jest częścią grupy Adeo i jest popularna w Polsce, jak również w wielu innych krajach.

Często zadawane pytania dotyczące BRICOMAN

Jak zaoszczędzić pieniądze w BRICOMAN?

Oszczędzanie pieniędzy w Bricoman jest bardzo łatwe dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na ich oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym Bricoman klienci mogą znaleźć duży wybór produktów w promocyjnych cenach. Ponadto, Bricoman oferuje swoim klientom możliwość płacenia w nieoprocentowanych ratach. Na Promocje 365 znajdziesz również najnowsze oferty i promocje Bricoman.

Rabaty oferowane przez BRICOMAN

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które Bricoman ma dla Ciebie w Polsce. Jeśli szukasz materiałów budowlanych i do majsterkowania, największy wybór znajdziesz w Bricoman. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać już dziś z Bricoman.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.bricoman.pl/

Historia BRICOMAN: informacje o BRICOMAN

Historia Bricoman rozpoczęła się w 1998 roku wraz z założeniem firmy we Francji. W 1999 roku Bricoman otworzył swój pierwszy sklep we francuskim mieście Lyon. Od początku istnienia celem firmy jest dostarczanie klientom wysokiej jakości materiałów budowlanych i materiałów do majsterkowania.

Klientami Bricoman są zarówno profesjonaliści, firmy ogólnobudowlane, wykonawcy, specjaliści, którzy budują i remontują budynki, jak i klienci indywidualni, którzy budują, remontują lub wykańczają swój dom lub mieszkanie. Bricoman oferuje ponad 30,000 produktów do budowy i przebudowy.

W Polsce Bricoman pojawił się w 2007 roku wraz z otwarciem pierwszego sklepu w Warszawie. Bricoman jest dziś jedną z wiodących firm w Polsce w segmencie DIY i materiałów budowlanych. Obecnie Bricoman posiada w Polsce ponad 70 sklepów rozmieszczonych w głównych lokalizacjach w kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w BRICOMAN?

Bricoman sprzedaje produkty znanych marek, takich jak między innymi Fola, Gias, Certus, Cekos, Budmat, Boltero, Baumit, Baumabrick, Atlas, Drabest, Helios, Icopal, Izohan, Knauf, Megaron, Lafarge, Kresel, Olejnik, Primacol, Rigips, Rockwool, Scala Plastics, Weber, Ytong, Silikat, Sopro, 4PRO, Dewalt, Topex, Senteo, Schppach, Rubi, Makita.

Czy BRICOMAN będzie miał oferty na Black Friday?

Bricoman dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędności, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek dla domu.

Na Promocje 365 będzie można znaleźć najlepsze Bricoman broszury, aby odnowić swój dom, udekorować go ze stylem i nadać mu charakterystyczny akcent.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów na artykuły dekoracyjne, meble i akcesoria domowe nawet do 50%, wśród których wyróżniają się fotele, sofy, krzesła, stoły wewnętrzne, stoły zewnętrzne, oświetlenie, lustra, talerze, szklanki, obrusy, szafy, przedpokoje, meble telewizyjne, biurka biurowe, fotele gamingowe, krzesła ergonomiczne, stoliki kawowe itp.

Jak sama nazwa wskazuje, Czarny Piątek odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jak w przypadku Bricoman, który ma wszelkiego rodzaju zniżki na meble i artykuły gospodarstwa domowego, z najnowocześniejszymi wzorami, funkcjonalne i super ekonomiczne.

Oprócz katalogów najbardziej znanych sklepów domowych w kraju, takich jak Bricoman, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty dla domu w Polska.

Poznaj konkurencję BRICOMAN

Bricoman konkuruje w Polsce z innymi firmami, takimi jak m.in. Bricomarché, Leroy Merlin.

Ekskluzywne korzyści BRICOMAN

Bricoman oferuje swoim klientom szeroką gamę materiałów budowlanych w bardzo dogodnych cenach. Klienci mogą kupować produkty w sklepie internetowym, drogą mailową i telefoniczną oraz odbierać je w domu. Bricoman posiada wyjątkową obsługę klienta.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.