homeIcon
  1. separatorMeble
  2. separatorBRICOMAN
REKLAMA

Najnowsze oferty BRICOMAN

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w BRICOMAN

Bricoman to francuska firma zajmująca się sprzedażą materiałów budowlanych, artykułów do majsterkowania, narzędzi, elektryki, ogrodnictwa, hydrauliki i mebli łazienkowych. Firma jest częścią grupy Adeo i jest popularna w Polsce, jak również w wielu innych krajach.

Jakie produkty mogę znaleźć w BRICOMAN?

W Bricomanie klienci mogą znaleźć szeroką gamę produktów, takich jak farby, zmywacze do farb, kleje, materiały podłogowe, cement, meble kuchenne, meble łazienkowe, okładziny ścienne i podłogowe, meble ogrodowe, drewno, elektronarzędzia, narzędzia ręczne i wiele innych.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące BRICOMAN

Historia BRICOMAN: informacje o BRICOMAN
Open

Historia Bricoman rozpoczęła się w 1998 roku wraz z założeniem firmy we Francji. W 1999 roku Bricoman otworzył swój pierwszy sklep we francuskim mieście Lyon. Od początku istnienia celem firmy jest dostarczanie klientom wysokiej jakości materiałów budowlanych i materiałów do majsterkowania.

Klientami Bricoman są zarówno profesjonaliści, firmy ogólnobudowlane, wykonawcy, specjaliści, którzy budują i remontują budynki, jak i klienci indywidualni, którzy budują, remontują lub wykańczają swój dom lub mieszkanie. Bricoman oferuje ponad 30,000 produktów do budowy i przebudowy.

W Polsce Bricoman pojawił się w 2007 roku wraz z otwarciem pierwszego sklepu w Warszawie. Bricoman jest dziś jedną z wiodących firm w Polsce w segmencie DIY i materiałów budowlanych. Obecnie Bricoman posiada w Polsce ponad 70 sklepów rozmieszczonych w głównych lokalizacjach w kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w BRICOMAN?
Open

Bricoman sprzedaje produkty znanych marek, takich jak między innymi Fola, Gias, Certus, Cekos, Budmat, Boltero, Baumit, Baumabrick, Atlas, Drabest, Helios, Icopal, Izohan, Knauf, Megaron, Lafarge, Kresel, Olejnik, Primacol, Rigips, Rockwool, Scala Plastics, Weber, Ytong, Silikat, Sopro, 4PRO, Dewalt, Topex, Senteo, Schppach, Rubi, Makita.

Jak zaoszczędzić pieniądze w BRICOMAN?
Open

Oszczędzanie pieniędzy w Bricoman jest bardzo łatwe dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na ich oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym Bricoman klienci mogą znaleźć duży wybór produktów w promocyjnych cenach. Ponadto, Bricoman oferuje swoim klientom możliwość płacenia w nieoprocentowanych ratach. Na Promocje 365 znajdziesz również najnowsze oferty i promocje Bricoman.

Poznaj konkurencję BRICOMAN
Open

Bricoman konkuruje w Polsce z innymi firmami, takimi jak m.in. Bricomarché, Leroy Merlin.

Ekskluzywne korzyści BRICOMAN
Open

Bricoman oferuje swoim klientom szeroką gamę materiałów budowlanych w bardzo dogodnych cenach. Klienci mogą kupować produkty w sklepie internetowym, drogą mailową i telefoniczną oraz odbierać je w domu. Bricoman posiada wyjątkową obsługę klienta.

Czy BRICOMAN będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Bricoman oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez BRICOMAN
Open

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które Bricoman ma dla Ciebie w Polsce. Jeśli szukasz materiałów budowlanych i do majsterkowania, największy wybór znajdziesz w Bricoman. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać już dziś z Bricoman.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.bricoman.pl/

REKLAMA
REKLAMA