logo
homeIcon
  1. separatorZwierzęta
  2. separatorMAXI ZOO
REKLAMA

Najnowsze oferty MAXI ZOO

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w MAXI ZOO

Maxi Zoo to niemiecka sieć sklepów zajmujących się sprzedażą karmy i akcesoriów dla zwierząt domowych. Firma jest marką grupy Fressnapf i od dawna znajduje się na rynku. Maxi Zoo jest popularne w Polsce, a także w wielu innych krajach europejskich

Maxi Zoo to niemiecka sieć sklepów zajmujących się sprzedażą karmy i akcesoriów dla zwierząt domowych. Firma jest marką grupy Fressnapf i od dawna znajduje się na rynku. Maxi Zoo jest popularne w Polsce, a także w wielu innych krajach europejskich

Często zadawane pytania dotyczące MAXI ZOO

Jak zaoszczędzić pieniądze w MAXI ZOO?

Oszczędzanie w Maxi Zoo jest bardzo proste poprzez korzystanie z ofert i promocji publikowanych na ich oficjalnej stronie. Sklep internetowy Maxi Zoo ma zakładkę “Promocje”, gdzie klienci mogą znaleźć duży wybór produktów w przecenionych cenach. Na Promocje 365 znajdziesz także ostatnie przeceny i promocje dostępne w Maxi Zoo.

Rabaty oferowane przez MAXI ZOO

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które Maxi Zoo ma dla ciebie w Polsce. Wszystkie produkty, które poszukujesz dla swojego zwierzęcia, znajdziesz w Maxi Zoo. Sprawdź Promocje 365 i odkryj wszystko, co oferuje Maxi Zoo.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.maxizoo.pl/

Historia MAXI ZOO: informacje o MAXI ZOO

Historia Maxi Zoo sięga 1990 roku, kiedy to powstała firma i otwarto pierwszy sklep w Erkelenz w Niemczech. Celem założyciela, Torstena Toellera, było zaoferowanie klientom szerokiej gamy produktów dla ich zwierząt domowych. Po latach firma rozpoczęła działalność poza granicami Niemiec, otwierając wiele sklepów w wielu krajach europejskich, w tym w Polsce.

W Polsce Maxi Zoo pojawiło się w 2012 roku wraz z otwarciem swojego pierwszego sklepu w centrum handlowym Leclerc. Obecnie Maxi Zoo posiada w Polsce ponad 60 sklepów rozmieszczonych w głównych regionach kraju. Sprzedaje również swoje produkty za pośrednictwem sklepu internetowego.

Jakie marki mogę znaleźć w MAXI ZOO?

Maxi Zoo sprzedaje produkty dobrze znanych marek takich jak 4Pets, Acana, Aqualantis, Aumüller, AniOne, Butchers, Bayer Design, Bubeck, Canada Pooch, Canina, Catit, Curli, Croci, DeliBest, Dogz Finefood, Dentalife, Eheim, Earth Rated, Farmina, Frolic, Gardenlife, GranataPet, Happy Cat, Hardys, Interpet, Juwel, Pedigree, Eukanuba.

Czy MAXI ZOO będzie miał oferty na Black Friday?

Maxi Zoo dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędności, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących krajowych i importowanych marek karmy, zabawek i akcesoriów dla Twojego zwierzaka.

Na Promocje 365 będzie można znaleźć najlepsze ulotki od Maxi Zoo ze zniżkami na suchą i mokrą karmę, zdrowe przekąski, legowiska, zabawki i wszelkiego rodzaju akcesoria dla psów, kotów, chomików, żółwi i ptaków.

Podczas zbliżającego się Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, można skorzystać ze zniżek na karmę, zabawki i akcesoria sięgających nawet 50%, w tym m.in. karma dla psa chewy, karma dla psa, artykuły dla zwierząt, legowisko dla psa, karma dla psa, kaganiec dla psa, szelki dla psa, przysmaki dla psa, pasy z grzechotką, legowisko dla kota, drapak dla kota, karma dla kota.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów przedłuża swoje oferty na cały weekend, tak jest w przypadku Maxi Zoo, który ma wszelkiego rodzaju zniżki na produkty wiodących marek do opieki nad swoim zwierzakiem. Oprócz katalogów najważniejszych sklepów zoologicznych w kraju, takich jak Maxi Zoo, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami dotyczącymi korzystania z promocji, porównywania cen i unikania oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby dowiedzieć się z wyprzedzeniem o najważniejszych ofertach na produkty do pielęgnacji zwierząt w Polska.

Poznaj konkurencję MAXI ZOO

Maxi Zoo konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, między innymi takimi jak Zoo Karina.

Ekskluzywne korzyści MAXI ZOO

MediaMarkt oferuje swoim klientom szeroki wybór produktów dla zwierząt w bardzo przystępnych cenach. Klienci mogą kupić produkty w sklepie online i otrzymać je doręczone do domu. Maxi Zoo oferuje usługi weterynaryjne.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.