REKLAMA

Oferty tygodnia MAXI ZOO

Najnowsze oferty MAXI ZOO
Najnowsze oferty MAXI ZOO

Najnowsze oferty MAXI ZOO

MAXI ZOO logo
Oferty MAXI ZOO

Oferty MAXI ZOO

Ważny do 1 sty
Otwórz gazetkę
MAXI ZOO logo
Oferty MAXI ZOO

Oferty MAXI ZOO

pozostały 5 dni
Otwórz gazetkę
MAXI ZOO logo
Oferty MAXI ZOO

Oferty MAXI ZOO

Ważny do 1 gru
Otwórz gazetkę
MAXI ZOO logo
Katalog MAXI ZOO

Katalog MAXI ZOO

Katalog 2022
Otwórz gazetkę
REKLAMA

Inne marki z kategorii Zwierzęta

KAKADU
KAKADU
ZOO KARINA
ZOO KARINA
MOBY DICK
MOBY DICK
KAKADU
KAKADU
ZOO KARINA
ZOO KARINA
MOBY DICK
MOBY DICK

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w MAXI ZOO

Maxi Zoo to niemiecka sieć sklepów zajmujących się sprzedażą karmy i akcesoriów dla zwierząt domowych. Firma jest marką grupy Fressnapf i od dawna znajduje się na rynku. Maxi Zoo jest popularne w Polsce, a także w wielu innych krajach europejskich.

Często zadawane pytania dotyczące MAXI ZOO

Historia MAXI ZOO: informacje o MAXI ZOO
Open

Historia Maxi Zoo sięga 1990 roku, kiedy to powstała firma i otwarto pierwszy sklep w Erkelenz w Niemczech. Celem założyciela, Torstena Toellera, było zaoferowanie klientom szerokiej gamy produktów dla ich zwierząt domowych. Po latach firma rozpoczęła działalność poza granicami Niemiec, otwierając wiele sklepów w wielu krajach europejskich, w tym w Polsce.

W Polsce Maxi Zoo pojawiło się w 2012 roku wraz z otwarciem swojego pierwszego sklepu w centrum handlowym Leclerc. Obecnie Maxi Zoo posiada w Polsce ponad 60 sklepów rozmieszczonych w głównych regionach kraju. Sprzedaje również swoje produkty za pośrednictwem sklepu internetowego.

Jakie produkty mogę znaleźć w MAXI ZOO?
Open

W Maxi Zoo klienci mogą znaleźć szeroką gamę produktów takich jak jedzenie dla psów, poduszki dla psów, materace dla psów, szelki dla psów, obroże, smycze, rzeczy do opieki i higieny, jedzenie dla kotów, kuwety, produkty dla królików i gryzoni, jedzenie i produkty dla ptaków, stawy z rybkami, jedzenie dla rybek, jedzenie i produkty dla gadów oraz wiele więcej.

Jakie marki mogę znaleźć w MAXI ZOO?
Open

Maxi Zoo sprzedaje produkty dobrze znanych marek takich jak 4Pets, Acana, Aqualantis, Aumüller, AniOne, Butchers, Bayer Design, Bubeck, Canada Pooch, Canina, Catit, Curli, Croci, DeliBest, Dogz Finefood, Dentalife, Eheim, Earth Rated, Farmina, Frolic, Gardenlife, GranataPet, Happy Cat, Hardys, Interpet, Juwel, Pedigree, Eukanuba.

Jak zaoszczędzić pieniądze w MAXI ZOO?
Open

Oszczędzanie w Maxi Zoo jest bardzo proste poprzez korzystanie z ofert i promocji publikowanych na ich oficjalnej stronie. Sklep internetowy Maxi Zoo ma zakładkę “Promocje”, gdzie klienci mogą znaleźć duży wybór produktów w przecenionych cenach. Na Promocje 365 znajdziesz także ostatnie przeceny i promocje dostępne w Maxi Zoo.

Poznaj konkurencję MAXI ZOO
Open

Maxi Zoo konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, między innymi takimi jak ZooPlus.

Ekskluzywne korzyści MAXI ZOO
Open

MediaMarkt oferuje swoim klientom szeroki wybór produktów dla zwierząt w bardzo przystępnych cenach. Klienci mogą kupić produkty w sklepie online i otrzymać je doręczone do domu. Maxi Zoo oferuje usługi weterynaryjne.

Rabaty oferowane przez MAXI ZOO
Open

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które Maxi Zoo ma dla ciebie w Polsce. Wszystkie produkty, które poszukujesz dla swojego zwierzęcia, znajdziesz w Maxi Zoo. Sprawdź Promocje 365 i odkryj wszystko, co oferuje Maxi Zoo.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.maxizoo.pl/

REKLAMA