logo
homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorDELISSO
REKLAMA

Najnowsze oferty DELISSO

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w DELISSO

Delisso to sieć sklepów spożywczych mająca obecnie swoją siedzibę w Polsce. Firma prowadzi ponad 5 oddziałów rozsianych po całym kraju. Siedziba główna Delisso znajduje się w Rudzie Śląskiej.

Często zadawane pytania dotyczące DELISSO

Jak zaoszczędzić pieniądze w DELISSO ?

Z Delikatesami Delisso klienci mogą zaoszczędzić na wiele sposobów. Delisso stale dba o to, aby klienci byli zadowoleni z ich promocji. Możesz sprawdzić aktualne tygodniowe oferty Delisso dostępne na ich stronie internetowej, aby znaleźć ich najlepsze ceny i oferty sprzedaży dla Ciebie. Dodatkowo, nie przegap sezonowych promocji Delisso, które firma organizuje w wybranym okresie czasu.

Rabaty oferowane przez DELISSO

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce.

Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

Historia DELISSO : informacje o DELISSO

Historia firmy rozpoczęła się w 2016 roku, kiedy to sklep powstał po raz pierwszy w Polsce. Przez kolejne lata Delisso z powodzeniem kontynuowało swoją działalność w regionie. Oferta handlowa sklepu skierowana jest przede wszystkim do mieszkańców Górnego Śląska. Obecnie Delisso prowadzi ponad 5 placówek handlowych zlokalizowanych w Katowicach, Rudzie Śląskiej, Chybiu, Czechowicach Dziedzicach, Bieruniu, Leszczynach i Tarnowskich Górach. Dziś Delisso nadal się rozwija i prowadzi swoje oddziały.

Jakie marki mogę znaleźć w DELISSO ?

Delisso oferuje wysokiej jakości produkty znanych marek spożywczych. Firma sprzedaje i dystrybuuje w swoich oddziałach duży wybór produktów lokalnych i międzynarodowych marek. Niektóre z nich to między innymi Almette, Gouda, Smakija, Hortex, Tiger, Heineken, Ekland, Ashmir, Dobra Marka, Milka, Lajkonik, Knorr, Tetley, Hellmann's, Basia, Nik-Pol i Ankor.

Czy DELISSO będzie miał oferty na Black Friday?

Delisso dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędzania, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek napojów, mrożonek, owoców i warzyw, pieczywa, sprzątania i wielu innych.

Na Promocje 365 będziesz mógł znaleźć najlepsze Delisso broszury, aby zaplanować zakupy i znaleźć najbardziej wyjątkowe oszczędności, z promocjami i rabatami, aby maksymalnie wykorzystać swój budżet.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów w supermarketach do 50%, w tym na owoce, mrożonki, artykuły spożywcze, przekąski, warzywa, mięso, pieczywo, sery, nabiał, napoje bezalkoholowe, mrożony jogurt, Coca-Cola, Pepsi, Snickers, Country Crock, Maruchan, Red Baron, nespresso pods, Coffee-Mate, DiGiorno, Old El Paso, Yoplait, Sargento, Nature Valley, Ben & Jerry's.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Delisso, który ma wszelkiego rodzaju wyprzedaże na najlepsze produkty krajowe i importowane.

Oprócz katalogów najbardziej znanych supermarketów w kraju, takich jak Delisso, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty supermarketów w Polska.

Poznaj konkurencję DELISSO

Do głównych konkurentów Delisso należą inne podobne sieci sklepów spożywczych również działające w regionie, takie jak Prim Market, Wafelek, Lewiatan, Żabka, Biedronka, Lidl, Stokrotka, Dino, czy Netto.

Ekskluzywne korzyści DELISSO

Klienci Delikatesy Delisso mogą skorzystać z wielu ekskluzywnych korzyści ze sklepem. Klienci Delisso mogą zarejestrować się na stronie internetowej Delisso i rozpocząć przeglądanie artykułów i ofert online. Ponadto Delisso oferuje wiele metod płatności dla swoich klientów w swoich oddziałach.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.