REKLAMA

Oferty tygodnia DELISSO

Najnowsze oferty DELISSO
REKLAMA

Obecnie nie ma żadnych ofert z DELISSO

Inne oferty Supermarkety

BIEDRONKA logo
Oferty BIEDRONKA

Oferty BIEDRONKA

pozostały 2 dni
Otwórz gazetkę
KAUFLAND logo
Oferty KAUFLAND

Oferty KAUFLAND

pozostały 2 dni
Otwórz gazetkę
NETTO logo
Oferty NETTO

Oferty NETTO

pozostały 2 dni
Otwórz gazetkę
DINO logo
Oferty DINO

Oferty DINO

Wygasa jutro
Otwórz gazetkę

Inne marki z kategorii Supermarkety

BIEDRONKA
BIEDRONKA
KAUFLAND
KAUFLAND
NETTO
NETTO
DINO
DINO
AUCHAN
AUCHAN
ŻABKA
ŻABKA
LIDL
LIDL
GROSZEK
GROSZEK
INTERMARCHÉ
INTERMARCHÉ
ALDI
ALDI
CARREFOUR
CARREFOUR
MAKRO
MAKRO
BIEDRONKA
BIEDRONKA
KAUFLAND
KAUFLAND
NETTO
NETTO
DINO
DINO
AUCHAN
AUCHAN
ŻABKA
ŻABKA
LIDL
LIDL
GROSZEK
GROSZEK
INTERMARCHÉ
INTERMARCHÉ
ALDI
ALDI
CARREFOUR
CARREFOUR
MAKRO
MAKRO

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w DELISSO

**Delisso ** to sieć sklepów spożywczych mająca obecnie swoją siedzibę w Polsce. Firma prowadzi ponad 5 oddziałów rozsianych po całym kraju. Siedziba główna **Delisso ** znajduje się w Rudzie Śląskiej.

Często zadawane pytania dotyczące DELISSO

Historia DELISSO : informacje o DELISSO
Open

Historia firmy rozpoczęła się w 2016 roku, kiedy to sklep powstał po raz pierwszy w Polsce. Przez kolejne lata **Delisso ** z powodzeniem kontynuowało swoją działalność w regionie. Oferta handlowa sklepu skierowana jest przede wszystkim do mieszkańców Górnego Śląska. Obecnie **Delisso ** prowadzi ponad 5 placówek handlowych zlokalizowanych w Katowicach, Rudzie Śląskiej, Chybiu, Czechowicach Dziedzicach, Bieruniu, Leszczynach i Tarnowskich Górach. Dziś **Delisso ** nadal się rozwija i prowadzi swoje oddziały.

Jakie produkty mogę znaleźć w DELISSO ?
Open

W oddziałach Delikatesy **Delisso ** klienci mogą znaleźć szeroki wybór artykułów spożywczych i niespożywczych. Wśród asortymentu **Delisso ** klienci mogą znaleźć pieczywo, płatki śniadaniowe, przekąski, nabiał, rośliny, sery, wina, artykuły dla zwierząt, artykuły gospodarstwa domowego, ziemniaki, warzywa i owoce, makarony, zupy, sosy, słodycze, piwo, świeże soki, kawę, środki czystości i inne. Ponadto **Delisso ** jest szczególnie znane z szerokiego asortymentu wędlin i produktów mięsnych.

Jakie marki mogę znaleźć w DELISSO ?
Open

**Delisso ** oferuje wysokiej jakości produkty znanych marek spożywczych. Firma sprzedaje i dystrybuuje w swoich oddziałach duży wybór produktów lokalnych i międzynarodowych marek. Niektóre z nich to między innymi Almette, Gouda, Smakija, Hortex, Tiger, Heineken, Ekland, Ashmir, Dobra Marka, Milka, Lajkonik, Knorr, Tetley, Hellmann's, Basia, Nik-Pol i Ankor.

Jak zaoszczędzić pieniądze w DELISSO ?
Open

Z Delikatesami **Delisso ** klienci mogą zaoszczędzić na wiele sposobów. **Delisso ** stale dba o to, aby klienci byli zadowoleni z ich promocji. Możesz sprawdzić aktualne tygodniowe oferty **Delisso ** dostępne na ich stronie internetowej, aby znaleźć ich najlepsze ceny i oferty sprzedaży dla Ciebie. Dodatkowo, nie przegap sezonowych promocji **Delisso **, które firma organizuje w wybranym okresie czasu.

Poznaj konkurencję DELISSO
Open

Do głównych konkurentów **Delisso ** należą inne podobne sieci sklepów spożywczych również działające w regionie, takie jak Prim Market, Wafelek, Lewiatan, Żabka, Biedronka, Lidl, Stokrotka, Dino, czy Netto.

Ekskluzywne korzyści DELISSO
Open

Klienci Delikatesy **Delisso ** mogą skorzystać z wielu ekskluzywnych korzyści ze sklepem. Klienci **Delisso ** mogą zarejestrować się na stronie internetowej **Delisso ** i rozpocząć przeglądanie artykułów i ofert online. Ponadto **Delisso ** oferuje wiele metod płatności dla swoich klientów w swoich oddziałach.

Rabaty oferowane przez DELISSO
Open

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce.

Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

REKLAMA