homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorDELISSO
REKLAMA

Najnowsze oferty DELISSO

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w DELISSO

Delisso to sieć sklepów spożywczych mająca obecnie swoją siedzibę w Polsce. Firma prowadzi ponad 5 oddziałów rozsianych po całym kraju. Siedziba główna Delisso znajduje się w Rudzie Śląskiej.

Czy DELISSO będzie miał oferty na Black Friday?

Delisso oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Często zadawane pytania dotyczące DELISSO

Historia DELISSO : informacje o DELISSO
Open

Historia firmy rozpoczęła się w 2016 roku, kiedy to sklep powstał po raz pierwszy w Polsce. Przez kolejne lata Delisso z powodzeniem kontynuowało swoją działalność w regionie. Oferta handlowa sklepu skierowana jest przede wszystkim do mieszkańców Górnego Śląska. Obecnie Delisso prowadzi ponad 5 placówek handlowych zlokalizowanych w Katowicach, Rudzie Śląskiej, Chybiu, Czechowicach Dziedzicach, Bieruniu, Leszczynach i Tarnowskich Górach. Dziś Delisso nadal się rozwija i prowadzi swoje oddziały.

Jakie marki mogę znaleźć w DELISSO ?
Open

Delisso oferuje wysokiej jakości produkty znanych marek spożywczych. Firma sprzedaje i dystrybuuje w swoich oddziałach duży wybór produktów lokalnych i międzynarodowych marek. Niektóre z nich to między innymi Almette, Gouda, Smakija, Hortex, Tiger, Heineken, Ekland, Ashmir, Dobra Marka, Milka, Lajkonik, Knorr, Tetley, Hellmann's, Basia, Nik-Pol i Ankor.

Jak zaoszczędzić pieniądze w DELISSO ?
Open

Z Delikatesami Delisso klienci mogą zaoszczędzić na wiele sposobów. Delisso stale dba o to, aby klienci byli zadowoleni z ich promocji. Możesz sprawdzić aktualne tygodniowe oferty Delisso dostępne na ich stronie internetowej, aby znaleźć ich najlepsze ceny i oferty sprzedaży dla Ciebie. Dodatkowo, nie przegap sezonowych promocji Delisso, które firma organizuje w wybranym okresie czasu.

Poznaj konkurencję DELISSO
Open

Do głównych konkurentów Delisso należą inne podobne sieci sklepów spożywczych również działające w regionie, takie jak Prim Market, Wafelek, Lewiatan, Żabka, Biedronka, Lidl, Stokrotka, Dino, czy Netto.

Ekskluzywne korzyści DELISSO
Open

Klienci Delikatesy Delisso mogą skorzystać z wielu ekskluzywnych korzyści ze sklepem. Klienci Delisso mogą zarejestrować się na stronie internetowej Delisso i rozpocząć przeglądanie artykułów i ofert online. Ponadto Delisso oferuje wiele metod płatności dla swoich klientów w swoich oddziałach.

Rabaty oferowane przez DELISSO
Open

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce.

Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2023 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.