homeIcon
  1. separatorMeble
  2. separatorJULA
REKLAMA

Najnowsze oferty JULA

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w JULA

Jula to nowoczesna sieć sklepów z materiałami budowlanymi, artykułami do majsterkowania i narzędziami, która powstała w Szwecji i jest obecna w Polsce oraz w innych krajach europejskich.

Jakie produkty mogę znaleźć w JULA?

Jula oferuje wybór 15 tys. artykułów w przystępnych cenach. Oferuje artykuły do aktywnego wypoczynku w domu i na zewnątrz, do codziennych czynności, narzędzia, materiały budowlane i wszystko do majsterkowania.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące JULA

Historia JULA: informacje o JULA
Open

Jula to szwedzka sieć sklepów, która ma swoje sklepy także w Norwegii i w Polsce. Skupia się na artykułach do domu, codziennego użytku i majsterkowania, oferując wszystko, od ubrań po narzędzia. Historia firmy Jula rozpoczęła się w 1979 roku od opracowania nowych pił i łuparek do drewna w szwedzkiej prowincji Västergötland. Prace rozwojowe odbywały się na farmie Jultorp. Od tej pierwszej inicjatywy firma stale się rozwijała. W latach 80. i 90. otworzyła sklepy w całej Szwecji, a następnie rozszerzyła działalność na Norwegię i Polskę.

W 2011 r. firma Jula rozpoczęła działalność w Polsce. Otworzyła dwa sklepy w Warszawie pod kierownictwem Daniela Adamiuka. Chociaż Jula zaczynała jako mała firma rodzinna, od tamtego czasu stale się rozwija, a dziś kontynuuje innowacje i ekspansję. Jakość produktów i zaangażowanie w innowacje wyróżniają tę sieć na tle konkurencji i przyczyniły się do jej rozwoju.

Jakie marki mogę znaleźć w JULA?
Open

Jula posiada wiele różnych marek, skupiając się na markach prywatnych. Oferuje towary wysokiej jakości od najlepszych marek i zapewnia szwedzki standard jakości we wszystkich swoich sklepach.

Jak zaoszczędzić pieniądze w JULA?
Open

Jula ma niskie ceny i wiele rabatów. Oferuje bezpłatną dostawę i możliwość zwrotu towaru w ciągu 60 dni. Istnieje wiele promocji na produkty najwyższej jakości oraz możliwości nabycia artykułów wysokiej jakości.

Poznaj konkurencję JULA
Open

Jula konkuruje z innymi sieciami sklepów, które koncentrują się na wyposażeniu domu i aktywnym wypoczynku poza domem. Konkuruje z takimi sieciami jak Castorama czy Bricomarche. Jula wyróżnia się wysoką jakością i unikalną ofertą artykułów, skupiając się zarówno na narzędziach, jak i na aktywnym wypoczynku.

Ekskluzywne korzyści JULA
Open

  • Firma oferuje szeroki wybór ubrań, narzędzi i materiałów budowlanych, pochodzących od ekskluzywnych marek i charakteryzujących się wysoką jakością.
  • Jula oferuje różnorodne rabaty na swoje produkty.
  • Jula zapewnia szerokie wsparcie i usługi dla swoich klientów.

Czy JULA będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Jula oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez JULA
Open

Serwis Promocje 365 udostępnia Ci najlepsze rabaty i okazje Jula. Odkryj aktualne okazje i skorzystaj z ofert, które pomogą Ci zdobyć najlepsze materiały budowlane i projekty. Dowiedz się więcej o Jula i szybko porównaj ceny z jej konkurentami, aby sprawdzić, gdzie możesz otrzymać najlepsze oferty.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.jula.pl/

REKLAMA
REKLAMA