logo
homeIcon
  1. separatorMeble
  2. separatorJULA
REKLAMA

Najnowsze oferty JULA

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w JULA

Jula to nowoczesna sieć sklepów z materiałami budowlanymi, artykułami do majsterkowania i narzędziami, która powstała w Szwecji i jest obecna w Polsce oraz w innych krajach europejskich.

Często zadawane pytania dotyczące JULA

Jak zaoszczędzić pieniądze w JULA?

Jula ma niskie ceny i wiele rabatów. Oferuje bezpłatną dostawę i możliwość zwrotu towaru w ciągu 60 dni. Istnieje wiele promocji na produkty najwyższej jakości oraz możliwości nabycia artykułów wysokiej jakości.

Rabaty oferowane przez JULA

Serwis Promocje 365 udostępnia Ci najlepsze rabaty i okazje Jula. Odkryj aktualne okazje i skorzystaj z ofert, które pomogą Ci zdobyć najlepsze materiały budowlane i projekty. Dowiedz się więcej o Jula i szybko porównaj ceny z jej konkurentami, aby sprawdzić, gdzie możesz otrzymać najlepsze oferty.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.jula.pl/

Historia JULA: informacje o JULA

Jula to szwedzka sieć sklepów, która ma swoje sklepy także w Norwegii i w Polsce. Skupia się na artykułach do domu, codziennego użytku i majsterkowania, oferując wszystko, od ubrań po narzędzia. Historia firmy Jula rozpoczęła się w 1979 roku od opracowania nowych pił i łuparek do drewna w szwedzkiej prowincji Västergötland. Prace rozwojowe odbywały się na farmie Jultorp. Od tej pierwszej inicjatywy firma stale się rozwijała. W latach 80. i 90. otworzyła sklepy w całej Szwecji, a następnie rozszerzyła działalność na Norwegię i Polskę.

W 2011 r. firma Jula rozpoczęła działalność w Polsce. Otworzyła dwa sklepy w Warszawie pod kierownictwem Daniela Adamiuka. Chociaż Jula zaczynała jako mała firma rodzinna, od tamtego czasu stale się rozwija, a dziś kontynuuje innowacje i ekspansję. Jakość produktów i zaangażowanie w innowacje wyróżniają tę sieć na tle konkurencji i przyczyniły się do jej rozwoju.

Jakie marki mogę znaleźć w JULA?

Jula posiada wiele różnych marek, skupiając się na markach prywatnych. Oferuje towary wysokiej jakości od najlepszych marek i zapewnia szwedzki standard jakości we wszystkich swoich sklepach.

Czy JULA będzie miał oferty na Black Friday?

Jula dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędności, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek dla domu.

Na Promocje 365 będzie można znaleźć najlepsze Jula broszury, aby odnowić swój dom, udekorować go ze stylem i nadać mu charakterystyczny akcent.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów na artykuły dekoracyjne, meble i akcesoria domowe nawet do 50%, wśród których wyróżniają się fotele, sofy, krzesła, stoły wewnętrzne, stoły zewnętrzne, oświetlenie, lustra, talerze, szklanki, obrusy, szafy, przedpokoje, meble telewizyjne, biurka biurowe, fotele gamingowe, krzesła ergonomiczne, stoliki kawowe itp.

Jak sama nazwa wskazuje, Czarny Piątek odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jak w przypadku Jula, który ma wszelkiego rodzaju zniżki na meble i artykuły gospodarstwa domowego, z najnowocześniejszymi wzorami, funkcjonalne i super ekonomiczne.

Oprócz katalogów najbardziej znanych sklepów domowych w kraju, takich jak Jula, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty dla domu w Polska.

Poznaj konkurencję JULA

Jula konkuruje z innymi sieciami sklepów, które koncentrują się na wyposażeniu domu i aktywnym wypoczynku poza domem. Konkuruje z takimi sieciami jak Castorama czy Bricomarche. Jula wyróżnia się wysoką jakością i unikalną ofertą artykułów, skupiając się zarówno na narzędziach, jak i na aktywnym wypoczynku.

Ekskluzywne korzyści JULA

  • Firma oferuje szeroki wybór ubrań, narzędzi i materiałów budowlanych, pochodzących od ekskluzywnych marek i charakteryzujących się wysoką jakością.
  • Jula oferuje różnorodne rabaty na swoje produkty.
  • Jula zapewnia szerokie wsparcie i usługi dla swoich klientów.
REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.