logo
REKLAMA

Najnowsze oferty RABAT

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w RABAT

Rabat to polska sieć supermarketów. Sieć handlowa Rabat skupia obecnie ponad 2 000 placówek handlowych działających w 16 regionach Polski. Główna siedziba firmy znajduje się obecnie w Katowicach.

Często zadawane pytania dotyczące RABAT

Historia RABAT: informacje o RABAT
close

Firma istnieje na rynku od ponad 20 lat w Polsce. Przez kolejne lata po założeniu firma z powodzeniem kontynuowała ekspansję i rozwój w całym regionie takim jak: Śląskim, Małopolskim, Opolskim, Dolnośląskim, Wielkopolskim, Lubelskim, Podkarpackim i innych województwach.

Jakie marki mogę znaleźć w RABAT?
close

Supermarket sprzedaje i dystrybuuje w swoich sklepach duży wybór markowych produktów. Wśród nich, klienci mogą znaleźć wiele znanych marek. Niektóre z tych marek, które Rabat komercjalizuje to lokalne i międzynarodowe marki, takie jak Goliard, Lay's, Vizir, Coca Cola, Pepsi, Kinley, Nestlé, Bic, Milka i Heinz, wśród wielu innych.

Jak zaoszczędzić pieniądze w RABAT?
close

Istnieje wiele sposobów, aby klienci mogli zaoszczędzić pieniądze z Rabatem. Rabat stale upewnia się, że klienci są zadowoleni z ich promocji. Możesz sprawdzić aktualne oferty tygodniowe Rabatu dostępne na ich stronie internetowej, aby znaleźć ich najlepsze ceny i oferty sprzedaży dla Ciebie. Dzięki zniżkom oferowanym przez Rabat, nie musisz się ograniczać. Dodatkowo, klienci mogą dołączyć do Programu Lojalnościowego Rabatu, aby zacząć zbierać punkty przy każdym zakupie i później wymieniać je na Rabaty lub bony upominkowe.

Czy RABAT będzie miał oferty na Black Friday?
close

Rabat dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędzania, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek napojów, mrożonek, owoców i warzyw, pieczywa, sprzątania i wielu innych.

Na Promocje 365 będziesz mógł znaleźć najlepsze Rabat broszury, aby zaplanować zakupy i znaleźć najbardziej wyjątkowe oszczędności, z promocjami i rabatami, aby maksymalnie wykorzystać swój budżet.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów w supermarketach do 50%, w tym na owoce, mrożonki, artykuły spożywcze, przekąski, warzywa, mięso, pieczywo, sery, nabiał, napoje bezalkoholowe, mrożony jogurt, Coca-Cola, Pepsi, Snickers, Country Crock, Maruchan, Red Baron, nespresso pods, Coffee-Mate, DiGiorno, Old El Paso, Yoplait, Sargento, Nature Valley, Ben & Jerry's.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Rabat, który ma wszelkiego rodzaju wyprzedaże na najlepsze produkty krajowe i importowane.

Oprócz katalogów najbardziej znanych supermarketów w kraju, takich jak Rabat, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty supermarketów w Polska.

Poznaj konkurencję RABAT
close

Głównymi konkurentami Rabatu są inne podobne sieci supermarketów działające również w regionie, takie jak Specjał, Nasz Sklep, Frac, Prim market, Wafelek, Lewiatan, Żabka, Biedronka, Lidl, Carrefour Market, Stokrotka, Dino i Netto.

Ekskluzywne korzyści RABAT
close

Klienci Rabatu mogą korzystać z wielu ekskluzywnych korzyści ze sklepu. Klienci mogą zapisać się do newslettera Rabatu i nie przegapić ich wspaniałych ofert oraz najnowszych wiadomości. Bądź pierwszą osobą, która otrzyma najnowsze oferty sprzedaży prosto do swojej skrzynki pocztowej.

Rabaty oferowane przez RABAT
close

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, Rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce. Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze Rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.