REKLAMA

Najnowsze oferty RABAT

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w RABAT

Rabat to polska sieć supermarketów. Sieć handlowa Rabat skupia obecnie ponad 2 000 placówek handlowych działających w 16 regionach Polski. Główna siedziba firmy znajduje się obecnie w Katowicach.

Jakie produkty mogę znaleźć w RABAT?

W sklepach Rabat i sklepie internetowym, klienci mogą znaleźć szeroki wybór artykułów spożywczych i nieżywnościowych. Niektóre z produktów to warzywa i owoce, mięso i ryby, nabiał, mrożonki, przekąski, napoje bezalkoholowe, wino, kosmetyki, elektronika użytkowa, biżuteria, urządzenia kuchenne, produkty dla niemowląt, produkty higieniczne i artykuły dla zwierząt domowych, wśród wielu innych.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące RABAT

Historia RABAT: informacje o RABAT
Open

Firma istnieje na rynku od ponad 20 lat w Polsce. Przez kolejne lata po założeniu firma z powodzeniem kontynuowała ekspansję i rozwój w całym regionie takim jak: Śląskim, Małopolskim, Opolskim, Dolnośląskim, Wielkopolskim, Lubelskim, Podkarpackim i innych województwach.

Jakie marki mogę znaleźć w RABAT?
Open

Supermarket sprzedaje i dystrybuuje w swoich sklepach duży wybór markowych produktów. Wśród nich, klienci mogą znaleźć wiele znanych marek. Niektóre z tych marek, które Rabat komercjalizuje to lokalne i międzynarodowe marki, takie jak Goliard, Lay's, Vizir, Coca Cola, Pepsi, Kinley, Nestlé, Bic, Milka i Heinz, wśród wielu innych.

Jak zaoszczędzić pieniądze w RABAT?
Open

Istnieje wiele sposobów, aby klienci mogli zaoszczędzić pieniądze z Rabatem. Rabat stale upewnia się, że klienci są zadowoleni z ich promocji. Możesz sprawdzić aktualne oferty tygodniowe Rabatu dostępne na ich stronie internetowej, aby znaleźć ich najlepsze ceny i oferty sprzedaży dla Ciebie. Dzięki zniżkom oferowanym przez Rabat, nie musisz się ograniczać. Dodatkowo, klienci mogą dołączyć do Programu Lojalnościowego Rabatu, aby zacząć zbierać punkty przy każdym zakupie i później wymieniać je na Rabaty lub bony upominkowe.

Poznaj konkurencję RABAT
Open

Głównymi konkurentami Rabatu są inne podobne sieci supermarketów działające również w regionie, takie jak Specjał, Nasz Sklep, Frac, Prim market, Wafelek, Lewiatan, Żabka, Biedronka, Lidl, Carrefour Market, Stokrotka, Dino i Netto.

Ekskluzywne korzyści RABAT
Open

Klienci Rabatu mogą korzystać z wielu ekskluzywnych korzyści ze sklepu. Klienci mogą zapisać się do newslettera Rabatu i nie przegapić ich wspaniałych ofert oraz najnowszych wiadomości. Bądź pierwszą osobą, która otrzyma najnowsze oferty sprzedaży prosto do swojej skrzynki pocztowej.

Czy RABAT będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Rabat oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez RABAT
Open

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, Rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce. Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze Rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

REKLAMA
REKLAMA