logo
homeIcon
  1. separatorMeble
  2. separatorMAJSTER
REKLAMA

Najnowsze oferty MAJSTER

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w MAJSTER

Majster to polska sieć sklepów zajmujących się sprzedażą elektronarzędzi i artykułów budowlanych. Posiadając długą historię na rynku, Majster posiada w Polsce szeroką sieć sklepów rozmieszczonych na terenie całego kraju oraz poprzez swój sklep internetowy.

Często zadawane pytania dotyczące MAJSTER

Jak zaoszczędzić pieniądze w MAJSTER?

Oszczędzanie w Majster jest bardzo proste dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na ich oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym Majster klienci mogą znaleźć duży wybór produktów w cenach zniżkowych. Na Promocje 365 można również znaleźć najnowsze oferty i promocje Majster. Zapisując się do newslettera lub śledząc Majster na portalach społecznościowych, można być na bieżąco z najnowszymi zniżkami.

Rabaty oferowane przez MAJSTER

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które Majster ma dla Ciebie w Polsce. Jeśli chodzi o elektronarzędzia i narzędzia ręczne, w Majster znajdziesz najszerszy asortyment. Sprawdź Promocje 365 i odkryj wszystko, co Majster ma do zaoferowania.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.marketymajster.pl/

Historia MAJSTER: informacje o MAJSTER

Historia firmy Majster sięga 2002 roku, kiedy to powstała firma i został otwarty pierwszy sklep w Polsce. Od początku istnienia Majster stawia sobie za cel oferowanie swoim klientom szerokiego asortymentu narzędzi, będąc autoryzowanym dystrybutorem profesjonalnych elektronarzędzi, maszyn budowlanych i ogrodniczych.

Obecnie Majster działa w Polsce poprzez swój sklep internetowy, w którym sprzedaje ponad 13,000 różnych produktów.

Jakie marki mogę znaleźć w MAJSTER?

Majster sprzedaje produkty znanych marek, takich jak między innymi Bros, Badek, Airpress, Airwheel, Al-ko, Beko, Belle, Best Tools, Bester, Beta, Black+Decker, Bosch, Cellfast, Curver, Dremel, Dedra, DeWalt, Fiskars, Faraone, Flex, Geko,Hikoki, Klingspor, Makita, Mola, Projahn, Rader, Plastrol, Nuair.

Czy MAJSTER będzie miał oferty na Black Friday?

Majster dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędności, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek dla domu.

Na Promocje 365 będzie można znaleźć najlepsze Majster broszury, aby odnowić swój dom, udekorować go ze stylem i nadać mu charakterystyczny akcent.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów na artykuły dekoracyjne, meble i akcesoria domowe nawet do 50%, wśród których wyróżniają się fotele, sofy, krzesła, stoły wewnętrzne, stoły zewnętrzne, oświetlenie, lustra, talerze, szklanki, obrusy, szafy, przedpokoje, meble telewizyjne, biurka biurowe, fotele gamingowe, krzesła ergonomiczne, stoliki kawowe itp.

Jak sama nazwa wskazuje, Czarny Piątek odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jak w przypadku Majster, który ma wszelkiego rodzaju zniżki na meble i artykuły gospodarstwa domowego, z najnowocześniejszymi wzorami, funkcjonalne i super ekonomiczne.

Oprócz katalogów najbardziej znanych sklepów domowych w kraju, takich jak Majster, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty dla domu w Polska.

Poznaj konkurencję MAJSTER

Majster konkuruje w Polsce z innymi firmami, takimi jak Elfa Distrelec, Narzedzia, Jula.

Ekskluzywne korzyści MAJSTER

Majster oferuje swoim klientom szeroką gamę narzędzi w bardzo dogodnych cenach. Klienci mogą nabyć produkty w sklepie internetowym Majster i otrzymać je z dostawą do domu. W przypadku jakichkolwiek niedogodności związanych z ich produktami, Majster umożliwia zwroty do 14 dni od daty zakupu. Ponadto firma oferuje 24-godzinną usługę wysyłkową. Majster posiada zespół wykwalifikowanych sprzedawców, którzy są gotowi wyjaśnić wątpliwości klientów.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.