homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorHALE BANACHA
REKLAMA

Najnowsze oferty HALE BANACHA

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w HALE BANACHA

Hale Banacha to dom towarowy obecnie znajdujący się w Polsce. Dom towarowy składa się z dwóch oddziałów i obecnie znajduje się w Warszawie.

Jakie produkty mogę znaleźć w HALE BANACHA?

W oddziałach Hale Banacha oraz w serwisie internetowym klienci mogą znaleźć szeroki asortyment odzieży, żywności, kosmetyków, mebli, obuwia oraz artykułów gospodarstwa domowego. Wśród produktów oferowanych przez Hale Banacha znajdują się m.in. koszulki, jeansy, przekąski i słodycze, kurtki, artykuły kuchenne, napoje bezalkoholowe oraz artykuły dla zwierząt.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące HALE BANACHA

Historia HALE BANACHA: informacje o HALE BANACHA
Open

Historia firmy sięga 1982 roku, kiedy to w grudniu tego roku oddano do użytku pierwszą z hal. Druga Hala Banacha rozpoczęła działalność niedługo po pierwszej. W tych dwóch domach handlowych o powierzchni sprzedaży 1800 m2, pawilonie spożywczym i pawilonie przemysłowym, klienci mieli możliwość zakupu szeregu produktów przemysłowych i spożywczych wraz z towarzyszącą im profesjonalną obsługą. Domy towarowe Hale Banacha w okresie swojej działalności były wielokrotnie modernizowane. W wyniku tych działań zmieniano układ stoisk, aby sprostać ciągle zmieniającym się potrzebom rynku. W 1990 roku z inicjatywy pracowników Spółdzielnia “Hala Banacha” została wydzielona jako samodzielne ze struktury WSS Społem Ochota w osobne przedsiębiorstwo.

Jakie marki mogę znaleźć w HALE BANACHA?
Open

Supermarket prowadzi sprzedaż i dystrybucję dużego wyboru produktów markowych. Wśród nich klienci mogą znaleźć Nescafé, Valfrutta, Polmlek, Lubella, Oshee, Dr Pepper i inne.

Jak zaoszczędzić pieniądze w HALE BANACHA?
Open

Z Hale Banacha klienci mogą zaoszczędzić na wiele sposobów. Hale Banacha stale dba o to, aby klienci byli zadowoleni z ich promocji. Możesz sprawdzić aktualne tygodniowe oferty Hale Banacha dostępne na ich stronie internetowej, aby znaleźć ich najlepsze ceny i oferty. Oprócz tego klienci mogą zaoszczędzić do 50% zniżki na wybranych przedmiotach.

Poznaj konkurencję HALE BANACHA
Open

Głównymi konkurentami Hala Banacha są inne podobne domy towarowe działające również w regionie, takie jak Dom towarowy Bracia, Dom towarowy PDT, Wolf Bracka, TK Maxx, JUBILAT i SMYK.

Ekskluzywne korzyści HALE BANACHA
Open

Klienci Hale Banacha mogą skorzystać z wielu ekskluzywnych korzyści z udziałem sklepu. Zapisz się do newslettera Hale Banacha i nie przegap ich wspaniałych ofert i najnowszych wiadomości. Bądź pierwszą osobą, która otrzyma ich najnowsze oferty sprzedaży dostarczone prosto do Twojej skrzynki pocztowej.

Czy HALE BANACHA będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Hale Banacha oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez HALE BANACHA
Open

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce. Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

REKLAMA
REKLAMA