logo
homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorHALE BANACHA

Najnowsze oferty HALE BANACHA

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w HALE BANACHA

Hale Banacha to dom towarowy obecnie znajdujący się w Polsce. Dom towarowy składa się z dwóch oddziałów i obecnie znajduje się w Warszawie.

Często zadawane pytania dotyczące HALE BANACHA

Jak zaoszczędzić pieniądze w HALE BANACHA?

Z Hale Banacha klienci mogą zaoszczędzić na wiele sposobów. Hale Banacha stale dba o to, aby klienci byli zadowoleni z ich promocji. Możesz sprawdzić aktualne tygodniowe oferty Hale Banacha dostępne na ich stronie internetowej, aby znaleźć ich najlepsze ceny i oferty. Oprócz tego klienci mogą zaoszczędzić do 50% zniżki na wybranych przedmiotach.

Rabaty oferowane przez HALE BANACHA

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce. Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

Historia HALE BANACHA: informacje o HALE BANACHA

Historia firmy sięga 1982 roku, kiedy to w grudniu tego roku oddano do użytku pierwszą z hal. Druga Hala Banacha rozpoczęła działalność niedługo po pierwszej. W tych dwóch domach handlowych o powierzchni sprzedaży 1800 m2, pawilonie spożywczym i pawilonie przemysłowym, klienci mieli możliwość zakupu szeregu produktów przemysłowych i spożywczych wraz z towarzyszącą im profesjonalną obsługą. Domy towarowe Hale Banacha w okresie swojej działalności były wielokrotnie modernizowane. W wyniku tych działań zmieniano układ stoisk, aby sprostać ciągle zmieniającym się potrzebom rynku. W 1990 roku z inicjatywy pracowników Spółdzielnia “Hala Banacha” została wydzielona jako samodzielne ze struktury WSS Społem Ochota w osobne przedsiębiorstwo.

Jakie marki mogę znaleźć w HALE BANACHA?

Supermarket prowadzi sprzedaż i dystrybucję dużego wyboru produktów markowych. Wśród nich klienci mogą znaleźć Nescafé, Valfrutta, Polmlek, Lubella, Oshee, Dr Pepper i inne.

Czy HALE BANACHA będzie miał oferty na Black Friday?

Hale Banacha dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędzania, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek napojów, mrożonek, owoców i warzyw, pieczywa, sprzątania i wielu innych.

Na Promocje 365 będziesz mógł znaleźć najlepsze Hale Banacha broszury, aby zaplanować zakupy i znaleźć najbardziej wyjątkowe oszczędności, z promocjami i rabatami, aby maksymalnie wykorzystać swój budżet.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów w supermarketach do 50%, w tym na owoce, mrożonki, artykuły spożywcze, przekąski, warzywa, mięso, pieczywo, sery, nabiał, napoje bezalkoholowe, mrożony jogurt, Coca-Cola, Pepsi, Snickers, Country Crock, Maruchan, Red Baron, nespresso pods, Coffee-Mate, DiGiorno, Old El Paso, Yoplait, Sargento, Nature Valley, Ben & Jerry's.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Hale Banacha, który ma wszelkiego rodzaju wyprzedaże na najlepsze produkty krajowe i importowane.

Oprócz katalogów najbardziej znanych supermarketów w kraju, takich jak Hale Banacha, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty supermarketów w Polska.

Poznaj konkurencję HALE BANACHA

Głównymi konkurentami Hala Banacha są inne podobne domy towarowe działające również w regionie, takie jak Dom towarowy Bracia, Dom towarowy PDT, Wolf Bracka, TK Maxx, JUBILAT i SMYK.

Ekskluzywne korzyści HALE BANACHA

Klienci Hale Banacha mogą skorzystać z wielu ekskluzywnych korzyści z udziałem sklepu. Zapisz się do newslettera Hale Banacha i nie przegap ich wspaniałych ofert i najnowszych wiadomości. Bądź pierwszą osobą, która otrzyma ich najnowsze oferty sprzedaży dostarczone prosto do Twojej skrzynki pocztowej.

Uzyskaj najlepsze oferty, aby dużo zaoszczędzić w HALE BANACHA.

Najlepsze oferty do zapisania w HALE BANACHA

Szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy w lokalnym sklepie Supermarkety? Jesteś we właściwym miejscu!

Promocje 365 zapewnia dostęp do ponad 67 sklepów w Supermarkety, w tym HALE BANACHA. Supermarkety sklepów w Poland, w tym HALE BANACHA i wielu innych.

Oferty

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.