REKLAMA

Najnowsze oferty KOLIBER

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w KOLIBER

Koliber to polska sieć sklepów nastawionych na sprzedaż kosmetyków i artykułów pielęgnacyjnych należąca do grupy Eurocash. Posiadając długą historię na rynku, Koliber działa w Polsce poprzez szeroką sieć sklepów strategicznie rozmieszczonych na terenie całego kraju.

Czy KOLIBER będzie miał oferty na Black Friday?

Koliber oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Często zadawane pytania dotyczące KOLIBER

Historia KOLIBER: informacje o KOLIBER
Open

Historia firmy Koliber rozpoczęła się w 2000 roku od założenia firmy i otwarcia pierwszego sklepu w Polsce. Od początku istnienia firmie Koliber przyświecał cel zapewnienia swoim klientom szerokiej gamy kosmetyków i środków pielęgnacyjnych oraz dotarcia do klientów we wszystkich miastach i miejscowościach w Polsce. W kolejnych latach firma przeszła proces silnej ekspansji wraz z otwarciem dużej ilości sklepów.

Obecnie Koliber posiada w Polsce ponad 170 sklepów rozmieszczonych w głównych regionach kraju. Swoje produkty sprzedaje również za pośrednictwem ekskluzywnego sklepu internetowego.

Jakie marki mogę znaleźć w KOLIBER?
Open

Koliber sprzedaje produkty znanych marek, takich jak między innymi Nivea, Dove, Lacalut, Persil, Bielenda, Garnier, Syoss, Gliss, Henna, AA, Palmolive, Kolastyna, Adidas, STR8, Mexx, Foxy, Colgate, Parodontax. Sprzedają również produkty pod własną marką Koliber.

Jak zaoszczędzić pieniądze w KOLIBER?
Open

Oszczędzanie w Koliber jest bardzo proste dzięki korzystaniu z ofert i promocji zamieszczanych na ich oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym Koliber, klienci mogą znaleźć szeroki wybór produktów w cenach promocyjnych. Koliber publikuje cotygodniowe katalogi i broszury ze świetnymi ofertami. Na Promocje 365 znajdziesz również najnowsze oferty i promocje w Koliber.

Poznaj konkurencję KOLIBER
Open

Koliber konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, takimi jak Jawa, Hebe, Notino.

Ekskluzywne korzyści KOLIBER
Open

Firma Koliber oferuje swoim klientom szeroki wybór kosmetyków i produktów kosmetycznych, od wielu marek w bardzo dogodnych cenach. Klienci mogą kupować produkty w sklepie internetowym i zlecać ich dostawę do domu. Koliber posiada system franczyzowy, dzięki czemu klienci mogą otworzyć własny sklep Koliber. Ponadto Koliber posiada fachowych sprzedawców i ekskluzywną obsługę klienta.

Rabaty oferowane przez KOLIBER
Open

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które Koliber ma dla Ciebie w Polsce. Wszystkie produkty do pielęgnacji ciała i urody, których szukasz, znajdziesz w jednym miejscu, w Koliber. Sprawdź Promocje 365 i odkryj wszystko, co Koliber ma do zaoferowania.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://drogeriekoliber.pl/

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2023 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.