homeIcon
  1. separatorSport
  2. separatorDECATHLON
REKLAMA

Najnowsze oferty DECATHLON

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w DECATHLON

Decathlon to francuska firma zajmująca się sprzedażą obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych. Podobnie jak w wielu innych krajach na świecie, Decathlon jest silnie obecny w Polsce. Na całym świecie firma zatrudnia około 80 000 osób.

Jakie produkty mogę znaleźć w DECATHLON?

W Decathlon klienci mogą znaleźć szeroką gamę odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Są to legginsy, spodnie i szorty, odzież do jazdy na rowerze, biegania, wędrówek, jazdy konnej, fitnessu i wiele innych. Decathlon sprzedaje również akcesoria, takie jak rękawiczki, kapelusze, paski, szaliki, czapki i inne.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące DECATHLON

Historia DECATHLON: informacje o DECATHLON
Open

Firma Decathlon została założona we Francji w 1976 roku. Pierwszy sklep mieścił się w mieście Lille. Dekadę później firma rozpoczęła ekspansję i otworzyła sklepy w Niemczech, a w latach 90. także w Hiszpanii. Pod koniec lat 90. firma weszła do Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych.

W Polsce Decathlon pojawił się w latach 90. i od tego czasu stał się jedną z najchętniej wybieranych przez polskich konsumentów marek w segmencie odzieży i akcesoriów sportowych. Obecnie Decathlon działa w Polsce poprzez ponad 45 sklepów rozmieszczonych w głównych regionach kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w DECATHLON?
Open

Decathlon jest producentem odzieży i akcesoriów sportowych, dlatego też sprzedaje produkty pod własnymi markami: Artengo, Copaya, Atorka, B'Twin, Aptonia, All Six, Imviso, Hoptown, Evadict, FLX, Forclaz, Fouganza, Inovik, Inesis, Caperlan, Canaveral, Corenght, Itiwit, Kimjay, Kalenji, Koodza, Kupima, Maskoon, Kipsta, między innymi.

Jak zaoszczędzić pieniądze w DECATHLON?
Open

Oszczędzanie pieniędzy w Decathlon jest bardzo proste dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na ich oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym Decathlon klienci mogą znaleźć duży wybór produktów w obniżonych cenach. Na Promocje 365 znajdziesz również najnowsze oferty i promocje Decathlon. Zapisując się do Newslettera można być na bieżąco z najnowszymi rabatami.

Poznaj konkurencję DECATHLON
Open

Decathlon konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów nastawionymi na sprzedaż odzieży i akcesoriów sportowych, takimi jak m.in. Adidas, Nike, Puma, Under Armour.

Ekskluzywne korzyści DECATHLON
Open

Decathlon oferuje swoim klientom szeroką gamę produktów w bardzo dogodnych cenach. Produkty Decathlon są przyjazne dla środowiska i zrównoważone. Klienci mogą zakupić produkty w sklepie internetowym i otrzymać je z dostawą do domu. Decathlon posiada wyjątkową obsługę klienta.

Czy DECATHLON będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Decathlon oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez DECATHLON
Open

Promocje 365 przedstawia wszystkie oferty i promocje, jakie Decathlon ma dla Ciebie w Polsce. Jeśli chodzi o sport, w Decathlon znajdziesz wszystko, czego szukasz, a nawet więcej. Sprawdź Promocje 365 i odkryj wszystko, co Decathlon ma do zaoferowania.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.decathlon.pl/

REKLAMA
REKLAMA