logo
homeIcon
  1. separatorSport
  2. separatorDECATHLON
REKLAMA

Najnowsze oferty DECATHLON

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w DECATHLON

Decathlon to francuska firma zajmująca się sprzedażą obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych. Podobnie jak w wielu innych krajach na świecie, Decathlon jest silnie obecny w Polsce. Na całym świecie firma zatrudnia około 80 000 osób.

Często zadawane pytania dotyczące DECATHLON

Jak zaoszczędzić pieniądze w DECATHLON?

Oszczędzanie pieniędzy w Decathlon jest bardzo proste dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na ich oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym Decathlon klienci mogą znaleźć duży wybór produktów w obniżonych cenach. Na Promocje 365 znajdziesz również najnowsze oferty i promocje Decathlon. Zapisując się do Newslettera można być na bieżąco z najnowszymi rabatami.

Rabaty oferowane przez DECATHLON

Promocje 365 przedstawia wszystkie oferty i promocje, jakie Decathlon ma dla Ciebie w Polsce. Jeśli chodzi o sport, w Decathlon znajdziesz wszystko, czego szukasz, a nawet więcej. Sprawdź Promocje 365 i odkryj wszystko, co Decathlon ma do zaoferowania.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.decathlon.pl/

Historia DECATHLON: informacje o DECATHLON

Firma Decathlon została założona we Francji w 1976 roku. Pierwszy sklep mieścił się w mieście Lille. Dekadę później firma rozpoczęła ekspansję i otworzyła sklepy w Niemczech, a w latach 90. także w Hiszpanii. Pod koniec lat 90. firma weszła do Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych.

W Polsce Decathlon pojawił się w latach 90. i od tego czasu stał się jedną z najchętniej wybieranych przez polskich konsumentów marek w segmencie odzieży i akcesoriów sportowych. Obecnie Decathlon działa w Polsce poprzez ponad 45 sklepów rozmieszczonych w głównych regionach kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w DECATHLON?

Decathlon jest producentem odzieży i akcesoriów sportowych, dlatego też sprzedaje produkty pod własnymi markami: Artengo, Copaya, Atorka, B'Twin, Aptonia, All Six, Imviso, Hoptown, Evadict, FLX, Forclaz, Fouganza, Inovik, Inesis, Caperlan, Canaveral, Corenght, Itiwit, Kimjay, Kalenji, Koodza, Kupima, Maskoon, Kipsta, między innymi.

Czy DECATHLON będzie miał oferty na Black Friday?

Decathlon dołącza do Black Friday i oferuje wspaniałe możliwości oszczędzania, z niezapomnianymi rabatami na wybrane produkty głównych krajowych i importowanych marek sportowych.

W Promocje 365 będzie można znaleźć najlepsze broszury Decathlon z najnowszą modą i obuwiem sportowym, piłkami i akcesoriami, aby w pełni cieszyć się sportem.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów na odzież, obuwie i akcesoria sportowe do 50%, wśród których wyróżniają się buty, buty do koszykówki, rower górski, drony, korki piłkarskie, korki piłkarskie, buty, stroje kąpielowe, wrotki, czapki, stroje kąpielowe, kapcie, trampoliny, cornhole, lornetki, knagi, rowery, samochody rc, obuwie, buty tenisowe, kije golfowe, śpiwory, buty golfowe, rękawice bokserskie, buty damskie, opaski na głowę, knagi baseballowe. Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Decathlon, który ma wszelkiego rodzaju zniżki na produkty głównych marek dla amatorów i profesjonalnych sportowców.

Oprócz katalogów najważniejszych sklepów sportowych w kraju, takich jak Decathlon, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty sportowe w Polska.

Poznaj konkurencję DECATHLON

Decathlon konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów nastawionymi na sprzedaż odzieży i akcesoriów sportowych, takimi jak m.in. Adidas, Nike, Puma, Under Armour.

Ekskluzywne korzyści DECATHLON

Decathlon oferuje swoim klientom szeroką gamę produktów w bardzo dogodnych cenach. Produkty Decathlon są przyjazne dla środowiska i zrównoważone. Klienci mogą zakupić produkty w sklepie internetowym i otrzymać je z dostawą do domu. Decathlon posiada wyjątkową obsługę klienta.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.