logo
REKLAMA

Najnowsze oferty PASSA

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w PASSA

Passa to polska sieć supermarketów, której działalność koncentruje się głównie na sprzedaży artykułów spożywczych. Dzięki długiej historii na rynku, Passa posiada szeroką sieć sklepów rozmieszczonych strategicznie w głównych regionach Polski

Passa to polska sieć supermarketów, której działalność koncentruje się głównie na sprzedaży artykułów spożywczych. Dzięki długiej historii na rynku, Passa posiada szeroką sieć sklepów rozmieszczonych strategicznie w głównych regionach Polski

Często zadawane pytania dotyczące PASSA

Jak zaoszczędzić pieniądze w PASSA?

Oszczędzanie w Passie jest bardzo łatwe dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na oficjalnej stronie internetowej. Passa wydaje cotygodniowe katalogi i broszury z dużym wyborem przecenionych produktów. Na Promocje 365 znajdziesz również najnowsze oferty i promocje Passy. Zapisując się do newslettera lub śledząc Passę na portalach społecznościowych, można być na bieżąco z najnowszymi ofertami.

Rabaty oferowane przez PASSA

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które Passa ma dla ciebie w Polsce. Najszerszy asortyment artykułów spożywczych i wszystko, czego szukasz, znajdziesz w Passie. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać już dziś z Passa.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.passa.waw.pl/

Historia PASSA: informacje o PASSA

Historia sieci Passa rozpoczęła się w 2011 r. wraz z powstaniem firmy w wyniku połączenia czterech spółek z regionu Podkarpacia. Od początku istnienia Passa stawia sobie za cel dostarczanie klientom szerokiego asortymentu produktów spożywczych i nieżywnościowych za pośrednictwem sklepów rozmieszczonych na terenie całego kraju. Passa działa w formule franczyzy, a jej placówki są w 100% własnością Polaków.

Obecnie Passa posiada w Polsce ponad 70 sklepów rozmieszczonych w głównych regionach kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w PASSA?

Passa sprzedaje produkty znanych marek, takich jak Tokapi, Velvet, Lycat, Purina, Kitekat, Pedigree, Persil, Arko, Dorato, Lay's, Soplica, Jim Beam, Danone, Zott, Müller, Kanka, Kruszwica, Hochland, Olewnik, Galbani, President, Dove, Palmolive, Rolnik, Nivea, Tymbark, Coca-Cola, Pepsi, 7Up. Sprzedają również produkty pod własną marką Passa.

Czy PASSA będzie miał oferty na Black Friday?

Passa dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędzania, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek napojów, mrożonek, owoców i warzyw, pieczywa, sprzątania i wielu innych.

Na Promocje 365 będziesz mógł znaleźć najlepsze Passa broszury, aby zaplanować zakupy i znaleźć najbardziej wyjątkowe oszczędności, z promocjami i rabatami, aby maksymalnie wykorzystać swój budżet.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów w supermarketach do 50%, w tym na owoce, mrożonki, artykuły spożywcze, przekąski, warzywa, mięso, pieczywo, sery, nabiał, napoje bezalkoholowe, mrożony jogurt, Coca-Cola, Pepsi, Snickers, Country Crock, Maruchan, Red Baron, nespresso pods, Coffee-Mate, DiGiorno, Old El Paso, Yoplait, Sargento, Nature Valley, Ben & Jerry's.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Passa, który ma wszelkiego rodzaju wyprzedaże na najlepsze produkty krajowe i importowane.

Oprócz katalogów najbardziej znanych supermarketów w kraju, takich jak Passa, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty supermarketów w Polska.

Poznaj konkurencję PASSA

Passa konkuruje w Polsce z innymi sieciami supermarketów, takimi jak m.in. Dino, Mila, Frac, Groszek, Wizan, Topaz.

Ekskluzywne korzyści PASSA

Passa oferuje swoim klientom szeroki asortyment produktów w bardzo dogodnych cenach. Passa oferuje wysokiej jakości produkty spożywcze pod marką własną. Klienci mogą kupować produkty przez Internet. Passa posiada wyłączną obsługę klienta przez telefon i pocztę elektroniczną. W przeciwieństwie do innych sieci supermarketów, system franczyzowy Passy pozwala klientom stać się przedsiębiorcami i otworzyć własny sklep.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.