REKLAMA

Najnowsze oferty PASSA

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w PASSA

Passa to polska sieć supermarketów, której działalność koncentruje się głównie na sprzedaży artykułów spożywczych. Dzięki długiej historii na rynku, Passa posiada szeroką sieć sklepów rozmieszczonych strategicznie w głównych regionach Polski.

Jakie produkty mogę znaleźć w PASSA?

W Passie klienci mogą znaleźć szeroki wybór produktów spożywczych i nieżywnościowych, takich jak: mięso i ryby, świeże owoce i warzywa, chleb i pieczywo, słodycze, ryż i rośliny strączkowe, makarony, konserwy, oleje, środki czystości i higieny osobistej, środki czystości i wiele innych.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące PASSA

Historia PASSA: informacje o PASSA
Open

Historia sieci Passa rozpoczęła się w 2011 r. wraz z powstaniem firmy w wyniku połączenia czterech spółek z regionu Podkarpacia. Od początku istnienia Passa stawia sobie za cel dostarczanie klientom szerokiego asortymentu produktów spożywczych i nieżywnościowych za pośrednictwem sklepów rozmieszczonych na terenie całego kraju. Passa działa w formule franczyzy, a jej placówki są w 100% własnością Polaków.

Obecnie Passa posiada w Polsce ponad 70 sklepów rozmieszczonych w głównych regionach kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w PASSA?
Open

Passa sprzedaje produkty znanych marek, takich jak Tokapi, Velvet, Lycat, Purina, Kitekat, Pedigree, Persil, Arko, Dorato, Lay's, Soplica, Jim Beam, Danone, Zott, Müller, Kanka, Kruszwica, Hochland, Olewnik, Galbani, President, Dove, Palmolive, Rolnik, Nivea, Tymbark, Coca-Cola, Pepsi, 7Up. Sprzedają również produkty pod własną marką Passa.

Jak zaoszczędzić pieniądze w PASSA?
Open

Oszczędzanie w Passie jest bardzo łatwe dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na oficjalnej stronie internetowej. Passa wydaje cotygodniowe katalogi i broszury z dużym wyborem przecenionych produktów. Na Promocje 365 znajdziesz również najnowsze oferty i promocje Passy. Zapisując się do newslettera lub śledząc Passę na portalach społecznościowych, można być na bieżąco z najnowszymi ofertami.

Poznaj konkurencję PASSA
Open

Passa konkuruje w Polsce z innymi sieciami supermarketów, takimi jak m.in. Dino, Mila, Frac, Groszek, Wizan, Topaz.

Ekskluzywne korzyści PASSA
Open

Passa oferuje swoim klientom szeroki asortyment produktów w bardzo dogodnych cenach. Passa oferuje wysokiej jakości produkty spożywcze pod marką własną. Klienci mogą kupować produkty przez Internet. Passa posiada wyłączną obsługę klienta przez telefon i pocztę elektroniczną. W przeciwieństwie do innych sieci supermarketów, system franczyzowy Passy pozwala klientom stać się przedsiębiorcami i otworzyć własny sklep.

Czy PASSA będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Passa oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez PASSA
Open

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które Passa ma dla ciebie w Polsce. Najszerszy asortyment artykułów spożywczych i wszystko, czego szukasz, znajdziesz w Passie. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać już dziś z Passa.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.passa.waw.pl/

REKLAMA
REKLAMA