logo
homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorEURO SKLEP
REKLAMA

Najnowsze oferty EURO SKLEP

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w EURO SKLEP

Euro Sklep to polska sieć supermarketów należąca do Grupy Eurocash. Firma ma długą historię na rynku. Euro Sklep działa w formule franczyzy i prowadzi szeroką sieć sklepów rozmieszczonych w głównych regionach Polski.

Często zadawane pytania dotyczące EURO SKLEP

Jak zaoszczędzić pieniądze w EURO SKLEP?

Oszczędzanie pieniędzy w Euro Sklepie jest bardzo łatwe dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na ich oficjalnej stronie internetowej. Euro Sklep publikuje cotygodniowe ulotki, w których klienci mogą znaleźć duży wybór produktów po obniżonych cenach. Na Promocje 365 znajdziesz również najnowsze oferty i promocje Euro Sklepu. Zapisując się do newslettera lub śledząc Euro Sklep na portalach społecznościowych, można być na bieżąco z najnowszymi ofertami.

Rabaty oferowane przez EURO SKLEP

W serwisie Promocje 365 znajdziesz wszystkie oferty i promocje, jakie Euro Sklep ma dla Ciebie w Polsce. Najszerszy asortyment artykułów spożywczych, znajdziesz w Euro Sklepie. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać pieniądze już dziś z Euro Sklep.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.eurosklep.eu/

Historia EURO SKLEP: informacje o EURO SKLEP

Historia Euro Sklepu rozpoczęła się w 1997 roku wraz z powstaniem firmy w Polsce i otwarciem pierwszego sklepu zajmującego się sprzedażą artykułów spożywczych. Od początku swojej działalności Euro Sklep działał w formule franczyzy, budując sieć sklepów zlokalizowanych głównie w południowej Polsce, których celem jest dostarczanie klientom artykułów spożywczych i masowego spożycia. Od 2011 roku Euro Sklep należy do Grupy Eurocash i od tego czasu stale się rozwija, otwierając dużą liczbę sklepów na terenie całego kraju.

Obecnie Euro Sklep działa w Polsce poprzez ponad 500 sklepów rozmieszczonych głównie w południowej Polsce.

Jakie marki mogę znaleźć w EURO SKLEP?

Euro Sklep sprzedaje produkty znanych marek, takich jak: E. Wedel, Pudliszki, Winiary, Taciata, Wawel, Coca-Cola, Fanta, Regina, Żubr, Danone, Piatnica, Ryki, Mas, Jovi, Hochland, Lisner, Hortex, Nestlé. Sonko, Kujwaski, Bonduelle, między innymi. Sprzedają również własne marki produktów Euro.

Czy EURO SKLEP będzie miał oferty na Black Friday?

Euro Sklep dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędzania, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek napojów, mrożonek, owoców i warzyw, pieczywa, sprzątania i wielu innych.

Na Promocje 365 będziesz mógł znaleźć najlepsze Euro Sklep broszury, aby zaplanować zakupy i znaleźć najbardziej wyjątkowe oszczędności, z promocjami i rabatami, aby maksymalnie wykorzystać swój budżet.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów w supermarketach do 50%, w tym na owoce, mrożonki, artykuły spożywcze, przekąski, warzywa, mięso, pieczywo, sery, nabiał, napoje bezalkoholowe, mrożony jogurt, Coca-Cola, Pepsi, Snickers, Country Crock, Maruchan, Red Baron, nespresso pods, Coffee-Mate, DiGiorno, Old El Paso, Yoplait, Sargento, Nature Valley, Ben & Jerry's.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Euro Sklep, który ma wszelkiego rodzaju wyprzedaże na najlepsze produkty krajowe i importowane.

Oprócz katalogów najbardziej znanych supermarketów w kraju, takich jak Euro Sklep, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty supermarketów w Polska.

Poznaj konkurencję EURO SKLEP

Euro Sklep konkuruje w Polsce z innymi sieciami supermarketów, takimi jak m.in. Pokusa, Avita, Wian, Lewiatan.

Ekskluzywne korzyści EURO SKLEP

Euro Sklep oferuje swoim klientom szeroki wybór artykułów spożywczych w bardzo dogodnych cenach. Dzięki systemowi franczyzowemu Euro Sklep posiada niezależne sklepy rozmieszczone na terenie całej Polski. Na oficjalnej stronie internetowej Euro Sklepu znajduje się blog, na którym klienci mogą znaleźć aktualności i nowości. Euro Sklep posiada wyłączną obsługę klienta.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.