homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorEURO SKLEP
REKLAMA

Najnowsze oferty EURO SKLEP

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w EURO SKLEP

Euro Sklep to polska sieć supermarketów należąca do Grupy Eurocash. Firma ma długą historię na rynku. Euro Sklep działa w formule franczyzy i prowadzi szeroką sieć sklepów rozmieszczonych w głównych regionach Polski.

Jakie produkty mogę znaleźć w EURO SKLEP?

W Euro Sklepie klienci mogą znaleźć szeroką gamę produktów, takich jak: owoce i warzywa, mięso i ryby, mleko i nabiał, sery, wędliny, pieczywo, kawa, herbata, napoje alkoholowe, napoje bezalkoholowe, woda, zupy, konserwy, mrożonki i wiele innych.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące EURO SKLEP

Historia EURO SKLEP: informacje o EURO SKLEP
Open

Historia Euro Sklepu rozpoczęła się w 1997 roku wraz z powstaniem firmy w Polsce i otwarciem pierwszego sklepu zajmującego się sprzedażą artykułów spożywczych. Od początku swojej działalności Euro Sklep działał w formule franczyzy, budując sieć sklepów zlokalizowanych głównie w południowej Polsce, których celem jest dostarczanie klientom artykułów spożywczych i masowego spożycia. Od 2011 roku Euro Sklep należy do Grupy Eurocash i od tego czasu stale się rozwija, otwierając dużą liczbę sklepów na terenie całego kraju.

Obecnie Euro Sklep działa w Polsce poprzez ponad 500 sklepów rozmieszczonych głównie w południowej Polsce.

Jakie marki mogę znaleźć w EURO SKLEP?
Open

Euro Sklep sprzedaje produkty znanych marek, takich jak: E. Wedel, Pudliszki, Winiary, Taciata, Wawel, Coca-Cola, Fanta, Regina, Żubr, Danone, Piatnica, Ryki, Mas, Jovi, Hochland, Lisner, Hortex, Nestlé. Sonko, Kujwaski, Bonduelle, między innymi. Sprzedają również własne marki produktów Euro.

Jak zaoszczędzić pieniądze w EURO SKLEP?
Open

Oszczędzanie pieniędzy w Euro Sklepie jest bardzo łatwe dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na ich oficjalnej stronie internetowej. Euro Sklep publikuje cotygodniowe ulotki, w których klienci mogą znaleźć duży wybór produktów po obniżonych cenach. Na Promocje 365 znajdziesz również najnowsze oferty i promocje Euro Sklepu. Zapisując się do newslettera lub śledząc Euro Sklep na portalach społecznościowych, można być na bieżąco z najnowszymi ofertami.

Poznaj konkurencję EURO SKLEP
Open

Euro Sklep konkuruje w Polsce z innymi sieciami supermarketów, takimi jak m.in. Pokusa, Avita, Wian, Lewiatan.

Ekskluzywne korzyści EURO SKLEP
Open

Euro Sklep oferuje swoim klientom szeroki wybór artykułów spożywczych w bardzo dogodnych cenach. Dzięki systemowi franczyzowemu Euro Sklep posiada niezależne sklepy rozmieszczone na terenie całej Polski. Na oficjalnej stronie internetowej Euro Sklepu znajduje się blog, na którym klienci mogą znaleźć aktualności i nowości. Euro Sklep posiada wyłączną obsługę klienta.

Czy EURO SKLEP będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Euro Sklep oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez EURO SKLEP
Open

W serwisie Promocje 365 znajdziesz wszystkie oferty i promocje, jakie Euro Sklep ma dla Ciebie w Polsce. Najszerszy asortyment artykułów spożywczych, znajdziesz w Euro Sklepie. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać pieniądze już dziś z Euro Sklep.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.eurosklep.eu/

REKLAMA
REKLAMA