homeIcon
  1. separatorInni
  2. separatorALIEXPRESS
REKLAMA

Najnowsze oferty ALIEXPRESS

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w ALIEXPRESS

AliExpress to chińska platforma e-commerce silnie obecna w Polsce, a także w wielu innych krajach na świecie. Z długą historią na globalnym rynku,** AliExpress** posiada w Polsce wyłącznie sklep internetowy.

Jakie produkty mogę znaleźć w ALIEXPRESS?

Na AliExpress klienci mogą znaleźć szeroką gamę produktów, takich jak odzież i akcesoria modowe dla mężczyzn, kobiet i dzieci, elektronika i produkty technologiczne, telefony komórkowe, komputery, małe AGD, artykuły gospodarstwa domowego, biżuteria i zegarki, odzież i akcesoria sportowe, uroda i produkty do pielęgnacji ciała, majsterkowanie i narzędzia, samochody i motocykle oraz wiele innych.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące ALIEXPRESS

Historia ALIEXPRESS: informacje o ALIEXPRESS
Open

Historia AliExpress rozpoczęła się w 2010 roku od uruchomienia platformy e-commerce przez Alibaba Group. Od początku istnienia AliExpress ma za cel stać się rynkiem, na którym sprzedawcy z całego świata mogą sprzedawać swoje produkty. AliExpress jest platformą typu B2C. We wrześniu 2014 roku osiągnęli prawdziwe międzynarodowe uznanie wraz z uruchomieniem platformy w Nowym Jorku.

W Polsce AliExpress pojawiło się w 2019 roku i od tego czasu stało się sklepem internetowym o dużej renomie wśród Polaków. W 2021 roku AliExpress otworzyło duże centrum logistyczne w Polsce. Obecnie AliExpress działa w Polsce poprzez swoją ekskluzywną, polskojęzyczną platformę e-commerce.

Jakie marki mogę znaleźć w ALIEXPRESS?
Open

Na AliExpress można znaleźć produkty znanych marek takich jak Toppies, Kliou, AMII, Simplee, Finetoo, Termezy, Kingseven, Cheerart, Ocs Trade, Sam's Tree, Love & Lemonade, Serene Hill, July's Song, Xiaomi, Cubot, Topk, Apple, Acer, Kingston, Teclast, Starcam, Colorful, Redlink i wiele innych.

Jak zaoszczędzić pieniądze w ALIEXPRESS?
Open

Oszczędzanie na AliExpress jest bardzo łatwe dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na jego oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym AliExpress znajduje się dział "Promocje", w którym klienci mogą znaleźć duży wybór produktów w obniżonych cenach. Na Promocje 365 znajdziesz wszystkie oferty i promocje dostępne na AliExpress. Zapisując się do Newslettera AliExpress można być na bieżąco z najnowszymi ofertami.

Poznaj konkurencję ALIEXPRESS
Open

AliExpress konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, takimi jak eBay, Amazon.

Ekskluzywne korzyści ALIEXPRESS
Open

AliExpress oferuje swoim klientom możliwość sprzedaży swoich produktów i jednocześnie zakupu produktów z różnych kategorii. Klienci zamawiają swoje produkty na giełdzie i otrzymują je do domu. W przypadku jakichkolwiek niedogodności z którymkolwiek z produktów, AliExpress umożliwia zwroty i refundacje. AliExpress posiada obsługę klienta.

Czy ALIEXPRESS będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Aliexpress oferuje niesamowite ** promocje i zniżki z okazji Black Friday**, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie ** Black Friday, Cyber Monday** i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz ** uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty.** Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez ALIEXPRESS
Open

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które AliExpress ma dla Ciebie w Polsce. Wszystkie produkty, których szukasz i nie tylko, znajdziesz na AliExpress. Sprawdź Promocje 365 i odkryj wszystko, co AliExpress ma do zaoferowania.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://pl.aliexpress.com/

REKLAMA
REKLAMA