logo
homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorBIEDRONKA

BIEDRONKA gazetka aktualna i promocje

Oferty i przeceny w BIEDRONKA gazetka

Biedronka to polska sieć supermarketów. Jest to największa sieć dyskontów w kraju i jedna z najważniejszych pod względem przychodów i usług społecznych. Bieronka daje konsumentom wiele możliwości oszczędzania pieniędzy.

Często zadawane pytania dotyczące BIEDRONKA

Jak zaoszczędzić pieniądze w BIEDRONKA?

Biedronka oferuje przystępne ceny. Jest oznakowany jako sklep z niskimi cenami, a jego rabaty pomogły mu stać się liderem na rynku.

Rabaty oferowane przez BIEDRONKA

Promocje 365 to najlepsze rabaty i możliwości Biedronka. Odkryj aktualne oferty najlepszych artykułów spożywczych i artykułów gospodarstwa domowego. Skorzystaj ze wszystkich ofert, jakie ma dla Ciebie Biedronka i upewnij się, że maksymalnie wykorzystujesz swoje pieniądze. Skorzystaj z najlepszych okazji z Biedronką i przekonaj się, dlaczego ten sklep jest liderem na rynku w Polsce. Odkryj wszystko, czego potrzebujesz, aby robić inteligentne zakupy z Promocje 365.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.biedronka.pl/pl

Historia BIEDRONKA: informacje o BIEDRONKA

Biedronka to sieć supermarketów dyskontowych. W kraju działa ponad 3000 sklepów w 1100 miastach, zatrudniających 67 tys. Osób. Należy do portugalskiej grupy biznesowej Jerónimo Martins. Biedronka jest obecnie liderem rynku w Polsce w swoim regionie, pozycję utrzymywaną przez ponad 10 lat. Firma została założona w 1995 roku przez Mariusza Świtalskiego i po stosunkowo krótkim czasie stała się najpopularniejszą opcją.

Biedronka, z angielskiego „ladybug”, co również znajduje odzwierciedlenie w logo i maskotce firmy. To firma warta wiele miliardów dolarów. Biedronka współpracuje z ponad 1000 polskich dostawców i mocno inwestuje w gospodarkę narodową. Model biznesowy, który zapewnił firmie sukces, polega na dostarczaniu wysokiej jakości artykułów w niskich cenach, dzięki czemu Biedronka znalazła się na szczycie rynku.

Jakie marki mogę znaleźć w BIEDRONKA?

Biedronka oferuje głównie produkty lokalne. Ma markę sklepu, która ma niższy koszt i jest bardziej dostępna. Ponieważ jest częścią portugalskiej grupy, importuje również wiele portugalskich produktów, zwłaszcza z kategorii takich jak wino.

Czy BIEDRONKA będzie miał oferty na Black Friday?

Biedronka dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędzania, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek napojów, mrożonek, owoców i warzyw, pieczywa, sprzątania i wielu innych.

Na Promocje 365 będziesz mógł znaleźć najlepsze Biedronka broszury, aby zaplanować zakupy i znaleźć najbardziej wyjątkowe oszczędności, z promocjami i rabatami, aby maksymalnie wykorzystać swój budżet.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów w supermarketach do 50%, w tym na owoce, mrożonki, artykuły spożywcze, przekąski, warzywa, mięso, pieczywo, sery, nabiał, napoje bezalkoholowe, mrożony jogurt, Coca-Cola, Pepsi, Snickers, Country Crock, Maruchan, Red Baron, nespresso pods, Coffee-Mate, DiGiorno, Old El Paso, Yoplait, Sargento, Nature Valley, Ben & Jerry's.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Biedronka, który ma wszelkiego rodzaju wyprzedaże na najlepsze produkty krajowe i importowane.

Oprócz katalogów najbardziej znanych supermarketów w kraju, takich jak Biedronka, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty supermarketów w Polska.

Poznaj konkurencję BIEDRONKA

Biedronka konkuruje z innymi supermarketami, zwłaszcza z segmentu dyskontów. Jej głównym konkurentem jest popularna w całej Europie sieć dyskontów Lidl.

Ekskluzywne korzyści BIEDRONKA

• Ten sklep oferuje bardzo szeroki wybór produktów, z których wiele ma przystępne ceny i dobrą jakość. • Biedronka ma wiele ofert i rabatów. • Marka współpracuje głównie z lokalnymi dostawcami, wspierając gospodarkę i obniżając koszty ich produktów.

Uzyskaj najlepsze oferty, aby dużo zaoszczędzić w BIEDRONKA.

Najlepsze oferty do zapisania w BIEDRONKA

Szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy w lokalnym sklepie Supermarkety? Jesteś we właściwym miejscu!

Promocje 365 zapewnia dostęp do ponad 67 sklepów w Supermarkety, w tym BIEDRONKA. Supermarkety sklepów w Poland, w tym BIEDRONKA i wielu innych.

Oferty
arrowDown

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.