homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorBIEDRONKA
REKLAMA

Najnowsze oferty BIEDRONKA

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w BIEDRONKA

Biedronka to polska sieć supermarketów. Jest to największa sieć dyskontów w kraju i jedna z najważniejszych pod względem przychodów i usług społecznych. Bieronka daje konsumentom wiele możliwości oszczędzania pieniędzy.

Czy BIEDRONKA będzie miał oferty na Black Friday?

Biedronka oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Często zadawane pytania dotyczące BIEDRONKA

Historia BIEDRONKA: informacje o BIEDRONKA
Open

Biedronka to sieć supermarketów dyskontowych. W kraju działa ponad 3000 sklepów w 1100 miastach, zatrudniających 67 tys. Osób. Należy do portugalskiej grupy biznesowej Jerónimo Martins. Biedronka jest obecnie liderem rynku w Polsce w swoim regionie, pozycję utrzymywaną przez ponad 10 lat. Firma została założona w 1995 roku przez Mariusza Świtalskiego i po stosunkowo krótkim czasie stała się najpopularniejszą opcją.

Biedronka, z angielskiego „ladybug”, co również znajduje odzwierciedlenie w logo i maskotce firmy. To firma warta wiele miliardów dolarów. Biedronka współpracuje z ponad 1000 polskich dostawców i mocno inwestuje w gospodarkę narodową. Model biznesowy, który zapewnił firmie sukces, polega na dostarczaniu wysokiej jakości artykułów w niskich cenach, dzięki czemu Biedronka znalazła się na szczycie rynku.

Jakie marki mogę znaleźć w BIEDRONKA?
Open

Biedronka oferuje głównie produkty lokalne. Ma markę sklepu, która ma niższy koszt i jest bardziej dostępna. Ponieważ jest częścią portugalskiej grupy, importuje również wiele portugalskich produktów, zwłaszcza z kategorii takich jak wino.

Jak zaoszczędzić pieniądze w BIEDRONKA?
Open

Biedronka oferuje przystępne ceny. Jest oznakowany jako sklep z niskimi cenami, a jego rabaty pomogły mu stać się liderem na rynku.

Poznaj konkurencję BIEDRONKA
Open

Biedronka konkuruje z innymi supermarketami, zwłaszcza z segmentu dyskontów. Jej głównym konkurentem jest popularna w całej Europie sieć dyskontów Lidl.

Ekskluzywne korzyści BIEDRONKA
Open

• Ten sklep oferuje bardzo szeroki wybór produktów, z których wiele ma przystępne ceny i dobrą jakość. • Biedronka ma wiele ofert i rabatów. • Marka współpracuje głównie z lokalnymi dostawcami, wspierając gospodarkę i obniżając koszty ich produktów.

Rabaty oferowane przez BIEDRONKA
Open

Promocje 365 to najlepsze rabaty i możliwości Biedronka. Odkryj aktualne oferty najlepszych artykułów spożywczych i artykułów gospodarstwa domowego. Skorzystaj ze wszystkich ofert, jakie ma dla Ciebie Biedronka i upewnij się, że maksymalnie wykorzystujesz swoje pieniądze. Skorzystaj z najlepszych okazji z Biedronką i przekonaj się, dlaczego ten sklep jest liderem na rynku w Polsce. Odkryj wszystko, czego potrzebujesz, aby robić inteligentne zakupy z Promocje 365.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.biedronka.pl/pl

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2023 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.