homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorLEWIATAN
REKLAMA

Najnowsze oferty LEWIATAN

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w LEWIATAN

Lewiatan to polska sieć handlowa i jedna z największych sieci franczyzowych w kraju. Świadczy efektywne usługi na terenie całego kraju i oferuje szeroki wybór krajowych i międzynarodowych marek. Lewiatan na stałe wpisał się w krajobraz polskiego handlu detalicznego.

Jakie produkty mogę znaleźć w LEWIATAN?

Lewiatan posiada wybór tysięcy artykułów, z których wiele należy do jego własnej marki. Każdy sklep może mieć inny wybór, w zależności od lokalnych potrzeb i preferencji.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące LEWIATAN

Historia LEWIATAN: informacje o LEWIATAN
Open

Lewiatan jest trzecią co do wielkości siecią handlową w Polsce i największym polskim franczyzodawcą. Firma została założona w 1994 r. przez 10 hurtowników, którzy postanowili się zjednoczyć, aby lepiej konkurować z zagranicznymi detalistami, zalewającymi w tym czasie rynek. Podobnie jak inne krajowe marki, Lewiatan przetrwał próbę czasu i jest jedną z najważniejszych sieci w skali kraju.

Obecnie działa w niej ponad 3200 sklepów, zarządzanych przez 2100 przedsiębiorców. Lewiatan osiąga przychody w wysokości ponad 13 mld zł, co plasuje go w czołówce sieci nie tylko w Polsce, ale i w Europie Wschodniej. Lewiatan promuje tworzenie sklepów odpowiadających potrzebom lokalnych klientów oraz wspiera przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać swoje firmy. Lewiatan ma na uwadze dobro polskich przedsiębiorców i klientów.

Jakie marki mogę znaleźć w LEWIATAN?
Open

Lewiatan oferuje wiele różnych marek. Między innymi jest to marka Lewiatan, która oferuje wszystko, od mebli sklepowych, przez konserwy, po słodycze i napoje.

Jak zaoszczędzić pieniądze w LEWIATAN?
Open

Lewiatan oferuje przystępne ceny i ma wiele rabatów. Marka Lewiatan umożliwia konsumentom dostęp do niemal wszystkiego, czego potrzebują na co dzień, po niższych cenach.

Poznaj konkurencję LEWIATAN
Open

Lewiatan konkuruje z innymi sieciami supermarketów, zarówno polskimi, jak i międzynarodowymi, takimi jak Biedronka, Carrefour i wiele innych. Zyskał pozycję jednego z liderów rynku w kraju.

Ekskluzywne korzyści LEWIATAN
Open

  • Firma zapewnia szeroki wybór artykułów, ponieważ jest jedną z najlepiej rozwiniętych sieci supermarketów w Polsce.
  • Lewiatan posiada aplikację mobilną i regularnie wydaje katalog.
  • Lewiatan oferuje własną markę, która obejmuje szeroką gamę artykułów.

Czy LEWIATAN będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Lewiatan oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez LEWIATAN
Open

Promocje 365 przynosi Ci najlepsze zniżki i okazje z Lewiatan. Odkryj aktualne oferty na artykuły spożywcze i artykuły codziennego użytku. Znajdź najlepsze produkty i kupuj swoje ulubione artykuły spożywcze, napoje, środki czystości i inne w najniższych cenach. Zobacz, dlaczego Lewiatan jest niekwestionowanym liderem na rynku i porównaj ceny, aby uzyskać najlepszą ofertę na produkty, których potrzebujesz. Kupuj mądrze i oszczędzaj pieniądze z Promocje 365 już od dziś.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://lewiatan.pl/

REKLAMA
REKLAMA