logo
homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorLEWIATAN

LEWIATAN gazetka aktualna i promocje

Oferty i przeceny w LEWIATAN gazetka

Lewiatan to polska sieć handlowa i jedna z największych sieci franczyzowych w kraju. Świadczy efektywne usługi na terenie całego kraju i oferuje szeroki wybór krajowych i międzynarodowych marek. Lewiatan na stałe wpisał się w krajobraz polskiego handlu detalicznego.

Często zadawane pytania dotyczące LEWIATAN

Jak zaoszczędzić pieniądze w LEWIATAN?

Lewiatan oferuje przystępne ceny i ma wiele rabatów. Marka Lewiatan umożliwia konsumentom dostęp do niemal wszystkiego, czego potrzebują na co dzień, po niższych cenach.

Rabaty oferowane przez LEWIATAN

Promocje 365 przynosi Ci najlepsze zniżki i okazje z Lewiatan. Odkryj aktualne oferty na artykuły spożywcze i artykuły codziennego użytku. Znajdź najlepsze produkty i kupuj swoje ulubione artykuły spożywcze, napoje, środki czystości i inne w najniższych cenach. Zobacz, dlaczego Lewiatan jest niekwestionowanym liderem na rynku i porównaj ceny, aby uzyskać najlepszą ofertę na produkty, których potrzebujesz. Kupuj mądrze i oszczędzaj pieniądze z Promocje 365 już od dziś.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://lewiatan.pl/

Historia LEWIATAN: informacje o LEWIATAN

Lewiatan jest trzecią co do wielkości siecią handlową w Polsce i największym polskim franczyzodawcą. Firma została założona w 1994 r. przez 10 hurtowników, którzy postanowili się zjednoczyć, aby lepiej konkurować z zagranicznymi detalistami, zalewającymi w tym czasie rynek. Podobnie jak inne krajowe marki, Lewiatan przetrwał próbę czasu i jest jedną z najważniejszych sieci w skali kraju.

Obecnie działa w niej ponad 3200 sklepów, zarządzanych przez 2100 przedsiębiorców. Lewiatan osiąga przychody w wysokości ponad 13 mld zł, co plasuje go w czołówce sieci nie tylko w Polsce, ale i w Europie Wschodniej. Lewiatan promuje tworzenie sklepów odpowiadających potrzebom lokalnych klientów oraz wspiera przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać swoje firmy. Lewiatan ma na uwadze dobro polskich przedsiębiorców i klientów.

Jakie marki mogę znaleźć w LEWIATAN?

Lewiatan oferuje wiele różnych marek. Między innymi jest to marka Lewiatan, która oferuje wszystko, od mebli sklepowych, przez konserwy, po słodycze i napoje.

Czy LEWIATAN będzie miał oferty na Black Friday?

Lewiatan dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędzania, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek napojów, mrożonek, owoców i warzyw, pieczywa, sprzątania i wielu innych.

Na Promocje 365 będziesz mógł znaleźć najlepsze Lewiatan broszury, aby zaplanować zakupy i znaleźć najbardziej wyjątkowe oszczędności, z promocjami i rabatami, aby maksymalnie wykorzystać swój budżet.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów w supermarketach do 50%, w tym na owoce, mrożonki, artykuły spożywcze, przekąski, warzywa, mięso, pieczywo, sery, nabiał, napoje bezalkoholowe, mrożony jogurt, Coca-Cola, Pepsi, Snickers, Country Crock, Maruchan, Red Baron, nespresso pods, Coffee-Mate, DiGiorno, Old El Paso, Yoplait, Sargento, Nature Valley, Ben & Jerry's.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Lewiatan, który ma wszelkiego rodzaju wyprzedaże na najlepsze produkty krajowe i importowane.

Oprócz katalogów najbardziej znanych supermarketów w kraju, takich jak Lewiatan, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty supermarketów w Polska.

Poznaj konkurencję LEWIATAN

Lewiatan konkuruje z innymi sieciami supermarketów, zarówno polskimi, jak i międzynarodowymi, takimi jak Biedronka, Carrefour i wiele innych. Zyskał pozycję jednego z liderów rynku w kraju.

Ekskluzywne korzyści LEWIATAN

  • Firma zapewnia szeroki wybór artykułów, ponieważ jest jedną z najlepiej rozwiniętych sieci supermarketów w Polsce.
  • Lewiatan posiada aplikację mobilną i regularnie wydaje katalog.
  • Lewiatan oferuje własną markę, która obejmuje szeroką gamę artykułów.
Uzyskaj najlepsze oferty, aby dużo zaoszczędzić w LEWIATAN.

Najlepsze oferty do zapisania w LEWIATAN

Szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy w lokalnym sklepie Supermarkety? Jesteś we właściwym miejscu!

Promocje 365 zapewnia dostęp do ponad 67 sklepów w Supermarkety, w tym LEWIATAN. Supermarkety sklepów w Poland, w tym LEWIATAN i wielu innych.

Oferty
arrowDown

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.