logo
homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorLEWIATAN
REKLAMA

Najnowsze oferty LEWIATAN

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w LEWIATAN

Lewiatan to polska sieć handlowa i jedna z największych sieci franczyzowych w kraju. Świadczy efektywne usługi na terenie całego kraju i oferuje szeroki wybór krajowych i międzynarodowych marek. Lewiatan na stałe wpisał się w krajobraz polskiego handlu detalicznego.

Często zadawane pytania dotyczące LEWIATAN

Historia LEWIATAN: informacje o LEWIATAN
close

Lewiatan jest trzecią co do wielkości siecią handlową w Polsce i największym polskim franczyzodawcą. Firma została założona w 1994 r. przez 10 hurtowników, którzy postanowili się zjednoczyć, aby lepiej konkurować z zagranicznymi detalistami, zalewającymi w tym czasie rynek. Podobnie jak inne krajowe marki, Lewiatan przetrwał próbę czasu i jest jedną z najważniejszych sieci w skali kraju.

Obecnie działa w niej ponad 3200 sklepów, zarządzanych przez 2100 przedsiębiorców. Lewiatan osiąga przychody w wysokości ponad 13 mld zł, co plasuje go w czołówce sieci nie tylko w Polsce, ale i w Europie Wschodniej. Lewiatan promuje tworzenie sklepów odpowiadających potrzebom lokalnych klientów oraz wspiera przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać swoje firmy. Lewiatan ma na uwadze dobro polskich przedsiębiorców i klientów.

Jakie marki mogę znaleźć w LEWIATAN?
close

Lewiatan oferuje wiele różnych marek. Między innymi jest to marka Lewiatan, która oferuje wszystko, od mebli sklepowych, przez konserwy, po słodycze i napoje.

Jak zaoszczędzić pieniądze w LEWIATAN?
close

Lewiatan oferuje przystępne ceny i ma wiele rabatów. Marka Lewiatan umożliwia konsumentom dostęp do niemal wszystkiego, czego potrzebują na co dzień, po niższych cenach.

Czy LEWIATAN będzie miał oferty na Black Friday?
close

Lewiatan dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędzania, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek napojów, mrożonek, owoców i warzyw, pieczywa, sprzątania i wielu innych.

Na Promocje 365 będziesz mógł znaleźć najlepsze Lewiatan broszury, aby zaplanować zakupy i znaleźć najbardziej wyjątkowe oszczędności, z promocjami i rabatami, aby maksymalnie wykorzystać swój budżet.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów w supermarketach do 50%, w tym na owoce, mrożonki, artykuły spożywcze, przekąski, warzywa, mięso, pieczywo, sery, nabiał, napoje bezalkoholowe, mrożony jogurt, Coca-Cola, Pepsi, Snickers, Country Crock, Maruchan, Red Baron, nespresso pods, Coffee-Mate, DiGiorno, Old El Paso, Yoplait, Sargento, Nature Valley, Ben & Jerry's.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Lewiatan, który ma wszelkiego rodzaju wyprzedaże na najlepsze produkty krajowe i importowane.

Oprócz katalogów najbardziej znanych supermarketów w kraju, takich jak Lewiatan, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty supermarketów w Polska.

Poznaj konkurencję LEWIATAN
close

Lewiatan konkuruje z innymi sieciami supermarketów, zarówno polskimi, jak i międzynarodowymi, takimi jak Biedronka, Carrefour i wiele innych. Zyskał pozycję jednego z liderów rynku w kraju.

Ekskluzywne korzyści LEWIATAN
close

  • Firma zapewnia szeroki wybór artykułów, ponieważ jest jedną z najlepiej rozwiniętych sieci supermarketów w Polsce.
  • Lewiatan posiada aplikację mobilną i regularnie wydaje katalog.
  • Lewiatan oferuje własną markę, która obejmuje szeroką gamę artykułów.

Rabaty oferowane przez LEWIATAN
close

Promocje 365 przynosi Ci najlepsze zniżki i okazje z Lewiatan. Odkryj aktualne oferty na artykuły spożywcze i artykuły codziennego użytku. Znajdź najlepsze produkty i kupuj swoje ulubione artykuły spożywcze, napoje, środki czystości i inne w najniższych cenach. Zobacz, dlaczego Lewiatan jest niekwestionowanym liderem na rynku i porównaj ceny, aby uzyskać najlepszą ofertę na produkty, których potrzebujesz. Kupuj mądrze i oszczędzaj pieniądze z Promocje 365 już od dziś.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://lewiatan.pl/

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.