REKLAMA

Najnowsze oferty NETTO

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w NETTO

Netto Marken-Discount to niemiecka sieć supermarketów dyskontowych. Należy do Grupy Edeka, wiodącego europejskiego sprzedawcy detalicznego. Sieć sklepów wyróżnia się rozbudową i ogromną liczbą sklepów.

Jakie produkty mogę znaleźć w NETTO?

Netto ma najszerszy wybór produktów ze wszystkich sklepów w swoim sektorze. Dostarczają ponad 5000 artykułów. Mają owoce, warzywa, wędliny, nabiał, wypieki, czasopisma, leki dostępne bez recepty, środki czystości i wiele innych.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące NETTO

Historia NETTO: informacje o NETTO
Open

Netto-Marken Discount to sieć, która powstała w 1984 roku. Należy do spółdzielni Edeka Group, popularnej sieci, która posiada i prowadzi różnorodne sklepy. Netto-Marken działa głównie w południowych i zachodnich regionach Niemiec. Firma jest doceniana za szybki rozwój i stałe zaangażowanie w ekspansję. W 2004 roku miał 1000 sklepów, a pięć lat później 4000.

Firma oferuje artykuły wysokiej jakości w niskich cenach i zapewnia największy wybór produktów w niemieckim segmencie dyskontowym. Firma stawia na regionalną żywność i tradycyjne składniki. Ma również ekologiczne i zrównoważone opcje. Netto co tydzień obsługuje 21 milionów klientów i zatrudnia ponad 78 tysięcy pracowników.

Jakie marki mogę znaleźć w NETTO?
Open

Netto Marken-Discount oferuje różnorodne europejskie i niemieckie marki. W odróżnieniu od innych dyskontów oferują znane marki.

Jak zaoszczędzić pieniądze w NETTO?
Open

Netto Marken-Discount oferuje przystępne ceny, ponieważ jest to supermarket dyskontowy. Istnieje dobra relacja ceny do jakości, ponieważ sklep oferuje znane i rozpoznawalne marki.

Poznaj konkurencję NETTO
Open

Netto Marken-Discount konkuruje z innymi sieciami supermarketów dyskontowych, takimi jak Lidl, Aldi i Tesco. Wyróżnia się równowagą między jakością a przystępną ceną i obecnością w ponad 4000 sklepów.

Ekskluzywne korzyści NETTO
Open

• Ten sklep oferuje szeroki wybór produktów w niskich cenach, większych niż oferty konkurencji. • Netto Marken-Discount zapewnia specjalne rabaty przez cały rok. • Netto Marken-Discount Club umożliwia konsumentowi zakup znanych marek za mniejsze pieniądze. Oferty mogą się różnić w zależności od lokalizacji sklepu i sezonu.

Czy NETTO będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Netto oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez NETTO
Open

Promocje 365 oferuje najlepsze zniżki i możliwości Netto Marken-Discount. Odkryj aktualne oferty najlepszych artykułów spożywczych i znajdź swoje ulubione marki po niższych cenach. Poznaj najlepsze oferty i skorzystaj z nich już dziś. Zobacz, dlaczego Netto jest liderem rynku w segmencie supermarketów dyskontowych i maksymalnie wykorzystaj zakupy spożywcze, aby uzyskać niezbędne produkty. Znajdź najbliższy sklep Netto i zobacz, co ten sklep może zaoferować na tle konkurencji. Dzięki Promocje 365 możesz robić lepsze zakupy.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.netto.pl/

REKLAMA
REKLAMA