homeIcon
  1. separatorSport
  2. separatorINTERSPORT
REKLAMA

Najnowsze oferty INTERSPORT

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w INTERSPORT

Intersport to sieć sklepów pochodzenia szwajcarskiego, koncentrująca się na sprzedaży odzieży i akcesoriów sportowych. Intersport posiada silną pozycję w Polsce, a także jest obecny w ponad 40 krajach w Europie, Ameryce i Azji. W Polsce firma działa poprzez szeroką sieć sklepów rozmieszczonych na terenie całego kraju.

Jakie produkty mogę znaleźć w INTERSPORT?

W Intersporcie klienci mogą znaleźć szeroki wybór odzieży i akcesoriów sportowych, takich jak: odzież do piłki nożnej, aquagym, koszykówki, boksu, piłki ręcznej, pływania, odzież treningowa, akcesoria sportowe, piłki do piłki nożnej, piłki tenisowe, rakiety, czapki, spodnie sportowe, buty sportowe i wiele innych.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące INTERSPORT

Historia INTERSPORT: informacje o INTERSPORT
Open

Historia firmy Intersport sięga roku 1961, kiedy to w Szwajcarii powstała grupa zakupowa o nazwie "Sport-tian". W 1962 roku grupa ta zmieniła nazwę na SportSam, a w 1968 roku, po połączeniu 10 niezależnych organizacji, firma zmieniła nazwę na Intersport i rozpoczęła proces ekspansji międzynarodowej.

W Polsce Intersport pojawił się w 2000 roku wraz z otwarciem pierwszego sklepu. Główna siedziba firmy mieści się w Liszkach. Od momentu pojawienia się w Polsce, Intersport stał się wiodącą marką w sprzedaży odzieży i akcesoriów sportowych na polskim rynku detalicznym. Obecnie Intersport działa w Polsce poprzez ponad 30 sklepów rozmieszczonych strategicznie na terenie całego kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w INTERSPORT?
Open

Intersport sprzedaje produkty znanych marek, takich jak między innymi 4F, Adidas, Arena, Asics, Oruga, Columbia, Merrell, Mizuno, Nike, McKinley, Meindl, Quiksilver, Reebok, Reim, Rossignol, Salomón, Vikingo, Veriga, 360 Degrees, Alligator, Alpen, Dakine, Dunlop, Hauer, Puma, Schwinn, Suunto, X-Bionic, Whamo i inne.

Jak zaoszczędzić pieniądze w INTERSPORT?
Open

Oszczędzanie pieniędzy w Intersport jest bardzo łatwe dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym Intersport znajduje się sekcja "Outlet", w której klienci mogą znaleźć duży wybór produktów w obniżonych cenach. Na stronie Promocje 365 można również znaleźć najnowsze oferty i promocje dostępne w Intersport. Klienci mogą otrzymać Kartę Rodzinną i w ten sposób korzystać ze zniżek przy każdym zakupie.

Poznaj konkurencję INTERSPORT
Open

Intersport konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, takimi jak m.in. Decathlon.

Ekskluzywne korzyści INTERSPORT
Open

Intersport oferuje swoim klientom szeroki wybór odzieży i akcesoriów sportowych w bardzo dogodnych cenach. Klienci mogą dokonywać zakupów w sklepie internetowym Intersport, a produkty mogą być dostarczane do domu. Dzięki karcie rodzinnej za każdy zakup klienci otrzymują punkty, które mogą wymienić na wspaniałe korzyści.

Czy INTERSPORT będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Intersport oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez INTERSPORT
Open

W serwisie Promocje 365 znajdziesz wszystkie oferty i promocje, jakie Intersport ma dla Ciebie w Polsce. Jeśli chodzi o odzież i akcesoria sportowe, w Intersport znajdziesz te najwyższej jakości. Sprawdź Promocje 365 i odkryj wszystko, co Intersport ma do zaoferowania.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.intersport.pl/

REKLAMA
REKLAMA