logo
homeIcon
  1. separatorSport
  2. separatorINTERSPORT
REKLAMA

Najnowsze oferty INTERSPORT

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w INTERSPORT

Intersport to sieć sklepów pochodzenia szwajcarskiego, koncentrująca się na sprzedaży odzieży i akcesoriów sportowych. Intersport posiada silną pozycję w Polsce, a także jest obecny w ponad 40 krajach w Europie, Ameryce i Azji. W Polsce firma działa poprzez szeroką sieć sklepów rozmieszczonych na terenie całego kraju.

Często zadawane pytania dotyczące INTERSPORT

Jak zaoszczędzić pieniądze w INTERSPORT?

Oszczędzanie pieniędzy w Intersport jest bardzo łatwe dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym Intersport znajduje się sekcja "Outlet", w której klienci mogą znaleźć duży wybór produktów w obniżonych cenach. Na stronie Promocje 365 można również znaleźć najnowsze oferty i promocje dostępne w Intersport. Klienci mogą otrzymać Kartę Rodzinną i w ten sposób korzystać ze zniżek przy każdym zakupie.

Rabaty oferowane przez INTERSPORT

W serwisie Promocje 365 znajdziesz wszystkie oferty i promocje, jakie Intersport ma dla Ciebie w Polsce. Jeśli chodzi o odzież i akcesoria sportowe, w Intersport znajdziesz te najwyższej jakości. Sprawdź Promocje 365 i odkryj wszystko, co Intersport ma do zaoferowania.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.intersport.pl/

Historia INTERSPORT: informacje o INTERSPORT

Historia firmy Intersport sięga roku 1961, kiedy to w Szwajcarii powstała grupa zakupowa o nazwie "Sport-tian". W 1962 roku grupa ta zmieniła nazwę na SportSam, a w 1968 roku, po połączeniu 10 niezależnych organizacji, firma zmieniła nazwę na Intersport i rozpoczęła proces ekspansji międzynarodowej.

W Polsce Intersport pojawił się w 2000 roku wraz z otwarciem pierwszego sklepu. Główna siedziba firmy mieści się w Liszkach. Od momentu pojawienia się w Polsce, Intersport stał się wiodącą marką w sprzedaży odzieży i akcesoriów sportowych na polskim rynku detalicznym. Obecnie Intersport działa w Polsce poprzez ponad 30 sklepów rozmieszczonych strategicznie na terenie całego kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w INTERSPORT?

Intersport sprzedaje produkty znanych marek, takich jak między innymi 4F, Adidas, Arena, Asics, Oruga, Columbia, Merrell, Mizuno, Nike, McKinley, Meindl, Quiksilver, Reebok, Reim, Rossignol, Salomón, Vikingo, Veriga, 360 Degrees, Alligator, Alpen, Dakine, Dunlop, Hauer, Puma, Schwinn, Suunto, X-Bionic, Whamo i inne.

Czy INTERSPORT będzie miał oferty na Black Friday?

Intersport dołącza do Black Friday i oferuje wspaniałe możliwości oszczędzania, z niezapomnianymi rabatami na wybrane produkty głównych krajowych i importowanych marek sportowych.

W Promocje 365 będzie można znaleźć najlepsze broszury Intersport z najnowszą modą i obuwiem sportowym, piłkami i akcesoriami, aby w pełni cieszyć się sportem.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów na odzież, obuwie i akcesoria sportowe do 50%, wśród których wyróżniają się buty, buty do koszykówki, rower górski, drony, korki piłkarskie, korki piłkarskie, buty, stroje kąpielowe, wrotki, czapki, stroje kąpielowe, kapcie, trampoliny, cornhole, lornetki, knagi, rowery, samochody rc, obuwie, buty tenisowe, kije golfowe, śpiwory, buty golfowe, rękawice bokserskie, buty damskie, opaski na głowę, knagi baseballowe. Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Intersport, który ma wszelkiego rodzaju zniżki na produkty głównych marek dla amatorów i profesjonalnych sportowców.

Oprócz katalogów najważniejszych sklepów sportowych w kraju, takich jak Intersport, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty sportowe w Polska.

Poznaj konkurencję INTERSPORT

Intersport konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, takimi jak m.in. Decathlon.

Ekskluzywne korzyści INTERSPORT

Intersport oferuje swoim klientom szeroki wybór odzieży i akcesoriów sportowych w bardzo dogodnych cenach. Klienci mogą dokonywać zakupów w sklepie internetowym Intersport, a produkty mogą być dostarczane do domu. Dzięki karcie rodzinnej za każdy zakup klienci otrzymują punkty, które mogą wymienić na wspaniałe korzyści.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.