homeIcon
  1. separatorSport
  2. separatorZINA
REKLAMA

Najnowsze oferty ZINA

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w ZINA

Zina to marka specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży wysokiej klasy odzieży i akcesoriów piłkarskich. Jest jedną z największych polskich firm działających w sektorze odzieży sportowej.

Często zadawane pytania dotyczące ZINA

Historia ZINA: informacje o ZINA
Open

Firma Zina powstała w 2004 roku i od tego czasu aktywnie uczestniczy w rozwoju rynku odzieży sportowej w Polsce.

Firma stawia sobie za cel dostarczanie produktów spełniających oczekiwania profesjonalnych piłkarzy, którzy wierzą, że kluczem we współczesnej piłce nożnej jest umiejętność łączenia innowacyjnych rozwiązań technologicznych ze zrozumieniem specyfiki świata piłki nożnej.

Jakie marki mogę znaleźć w ZINA?
Open

Zina projektuje, produkuje i sprzedaje swoje własne produkty. Każdy produkt jest tworzony przy użyciu najwyższej jakości materiałów.

Jak zaoszczędzić pieniądze w ZINA?
Open

Istnieje wiele sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy w Zina. Możesz na przykład przeglądać Promocje i sekcje Outlet na stronie internetowej firmy, gdzie znajdziesz zniżki na wszelkiego rodzaju produkty. Należy również pamiętać, aby odwiedzić *Promocje 365, gdzie można znaleźć najnowsze katalogi firmy Zina, cieszyć się najlepszymi promocjami i zaoszczędzić na wszystkim, czego potrzebujesz.

Poznaj konkurencję ZINA
Open

Do rynkowych rywali Zina należą między innymi Adidas, Nike, Decathlon, Go Sports i Primus.

Czy ZINA jest obecnie otwarty?
Open

Zina otwiera swoje drzwi od poniedziałku do piątku w godZinach 10:00 - 17:00. W soboty firma otwarta jest w godZinach 11:00 do 14:00.

Ile sklepów ZINA jest w całym kraju?
Open

Zina posiada ponad 18 sklepów stacjonarnych w całej Polsce.

Jak kupować produkty ZINA online
Open

Na stronie internetowej firmy Zina nie tylko znajdziesz ekskluzywne oferty i rabaty, ale możesz także zapisać się do ich newslettera. Sklep internetowy oferuje również 30 dni na zwrot, bezpieczne płatności i bezpłatną dostawę, a także katalogi i promocje klubowe.

Ekskluzywne korzyści ZINA
Open

Jeśli chcesz uzyskać ekskluzywne korzyści w Zina, musisz zapisać się do ich newslettera. W ten sposób otrzymasz bezpłatne treści, a także ekskluzywne oferty. Do innych zalet należy też wiele sposobów płacenia za zakupy, łącznie z płatnościami przy użyciu kart kredytowych oraz debetowych.

Możesz również śledzić poczynania Zina na Facebooku i Instagramie, by być na bieżąco z najnowszymi informacjami, rabatami oraz kuponami.

Rabaty oferowane przez ZINA
Open

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce.

Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2023 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.