logo
homeIcon
  1. separatorSport
  2. separatorZINA

Najnowsze oferty ZINA

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w ZINA

Zina to marka specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży wysokiej klasy odzieży i akcesoriów piłkarskich. Jest jedną z największych polskich firm działających w sektorze odzieży sportowej.

Często zadawane pytania dotyczące ZINA

Jak zaoszczędzić pieniądze w ZINA?

Istnieje wiele sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy w Zina. Możesz na przykład przeglądać Promocje i sekcje Outlet na stronie internetowej firmy, gdzie znajdziesz zniżki na wszelkiego rodzaju produkty. Należy również pamiętać, aby odwiedzić Promocje 365*, gdzie można znaleźć najnowsze katalogi firmy Zina, cieszyć się najlepszymi promocjami i zaoszczędzić na wszystkim, czego potrzebujesz.

Rabaty oferowane przez ZINA

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce.

Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

Historia ZINA: informacje o ZINA

Firma Zina powstała w 2004 roku i od tego czasu aktywnie uczestniczy w rozwoju rynku odzieży sportowej w Polsce.

Firma stawia sobie za cel dostarczanie produktów spełniających oczekiwania profesjonalnych piłkarzy, którzy wierzą, że kluczem we współczesnej piłce nożnej jest umiejętność łączenia innowacyjnych rozwiązań technologicznych ze zrozumieniem specyfiki świata piłki nożnej.

Czy ZINA jest obecnie otwarty?

Zina otwiera swoje drzwi od poniedziałku do piątku w godZinach 10:00 - 17:00. W soboty firma otwarta jest w godZinach 11:00 do 14:00.

Jak kupować produkty ZINA online

Na stronie internetowej firmy Zina nie tylko znajdziesz ekskluzywne oferty i rabaty, ale możesz także zapisać się do ich newslettera. Sklep internetowy oferuje również 30 dni na zwrot, bezpieczne płatności i bezpłatną dostawę, a także katalogi i promocje klubowe.

Jakie marki mogę znaleźć w ZINA?

Zina projektuje, produkuje i sprzedaje swoje własne produkty. Każdy produkt jest tworzony przy użyciu najwyższej jakości materiałów.

Czy ZINA będzie miał oferty na Black Friday?

Zina dołącza do Black Friday i oferuje wspaniałe możliwości oszczędzania, z niezapomnianymi rabatami na wybrane produkty głównych krajowych i importowanych marek sportowych.

W Promocje 365 będzie można znaleźć najlepsze broszury Zina z najnowszą modą i obuwiem sportowym, piłkami i akcesoriami, aby w pełni cieszyć się sportem.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów na odzież, obuwie i akcesoria sportowe do 50%, wśród których wyróżniają się buty, buty do koszykówki, rower górski, drony, korki piłkarskie, korki piłkarskie, buty, stroje kąpielowe, wrotki, czapki, stroje kąpielowe, kapcie, trampoliny, cornhole, lornetki, knagi, rowery, samochody rc, obuwie, buty tenisowe, kije golfowe, śpiwory, buty golfowe, rękawice bokserskie, buty damskie, opaski na głowę, knagi baseballowe. Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Zina, który ma wszelkiego rodzaju zniżki na produkty głównych marek dla amatorów i profesjonalnych sportowców.

Oprócz katalogów najważniejszych sklepów sportowych w kraju, takich jak Zina, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty sportowe w Polska.

Poznaj konkurencję ZINA

Do rynkowych rywali Zina należą między innymi Adidas, Nike, Decathlon, Go Sports i Primus.

Ile sklepów ZINA jest w całym kraju?

Zina posiada ponad 18 sklepów stacjonarnych w całej Polsce.

Ekskluzywne korzyści ZINA

Jeśli chcesz uzyskać ekskluzywne korzyści w Zina, musisz zapisać się do ich newslettera. W ten sposób otrzymasz bezpłatne treści, a także ekskluzywne oferty. Do innych zalet należy też wiele sposobów płacenia za zakupy, łącznie z płatnościami przy użyciu kart kredytowych oraz debetowych.

Możesz również śledzić poczynania Zina na Facebooku i Instagramie, by być na bieżąco z najnowszymi informacjami, rabatami oraz kuponami.

Uzyskaj najlepsze oferty, aby dużo zaoszczędzić w ZINA.

Najlepsze oferty do zapisania w ZINA

Szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy w lokalnym sklepie Sport? Jesteś we właściwym miejscu!

Promocje 365 zapewnia dostęp do ponad 8 sklepów w Sport, w tym ZINA. Sport sklepów w Poland, w tym ZINA i wielu innych.

Oferty

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.