logo
homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorPRIM MARKET
REKLAMA

Najnowsze oferty PRIM MARKET

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w PRIM MARKET

Prim Market to polska sieć supermarketów, prowadząca ponad 30 placówek na terenie całego kraju. Główna siedziba firmy znajduje się w Warszawie.

Często zadawane pytania dotyczące PRIM MARKET

Historia PRIM MARKET: informacje o PRIM MARKET
close

Prim Market powstał na fundamentach znanego Zielonego Rynku należącego do polskiej firmy SPS HANDEL. Wszystkie sklepy zlokalizowane są w północno-wschodniej części kraju i doskonale wpisują się w rytm miasta i jego społeczności. Dziś Prim Market z powodzeniem rozszerzył swoją działalność na cały kraj, prowadząc wiele sklepów w całej Polsce.

Jakie marki mogę znaleźć w PRIM MARKET?
close

Prim Market sprzedaje i dystrybuuje duży wybór produktów lokalnych i międzynarodowych marek, takich jak Coca Cola, Kriss, DanPex, Vitpol, Red Bull, Danonino, Berlinki, Pepsi czy Colgate, wśród wielu innych.

Jak zaoszczędzić pieniądze w PRIM MARKET?
close

Istnieje wiele sposobów, aby klienci mogli zaoszczędzić pieniądze z Prim Market. Sprawdź ich aktualne oferty dostępne na ich stronie internetowej, aby znaleźć ich najlepsze ceny i oferty sprzedaży dla Ciebie. Ciesz się do 26% zniżki na wybrane przedmioty. Dodatkowo, możesz również dołączyć do programu lojalnościowego Prim Market i uzyskać dostęp do PRIMCARD, programu lojalnościowego, który umożliwia zbieranie punktów za codzienne zakupy w sklepach Prim Market i wymianę ich na atrakcyjne nagrody z naszego Katalogu Nagród.

Czy PRIM MARKET będzie miał oferty na Black Friday?
close

Prim Market dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędzania, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek napojów, mrożonek, owoców i warzyw, pieczywa, sprzątania i wielu innych.

Na Promocje 365 będziesz mógł znaleźć najlepsze Prim Market broszury, aby zaplanować zakupy i znaleźć najbardziej wyjątkowe oszczędności, z promocjami i rabatami, aby maksymalnie wykorzystać swój budżet.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów w supermarketach do 50%, w tym na owoce, mrożonki, artykuły spożywcze, przekąski, warzywa, mięso, pieczywo, sery, nabiał, napoje bezalkoholowe, mrożony jogurt, Coca-Cola, Pepsi, Snickers, Country Crock, Maruchan, Red Baron, nespresso pods, Coffee-Mate, DiGiorno, Old El Paso, Yoplait, Sargento, Nature Valley, Ben & Jerry's.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Prim Market, który ma wszelkiego rodzaju wyprzedaże na najlepsze produkty krajowe i importowane.

Oprócz katalogów najbardziej znanych supermarketów w kraju, takich jak Prim Market, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty supermarketów w Polska.

Poznaj konkurencję PRIM MARKET
close

Do głównych konkurentów Prim Marketu należą inne sieci supermarketów działające również w regionie, takie jak Wafelek, Lewiatan, Żabka, Biedronka, Lidl, Stokrotka, Dino czy Netto.

Ekskluzywne korzyści PRIM MARKET
close

Klienci Prim Market mogą korzystać z wielu ekskluzywnych korzyści ze sklepu. Możesz być pierwszą osobą, która otrzyma najnowsze promocje, oferty i nowości Prim Marketu, zapisując się do ich newslettera i zacząć cieszyć się ich najnowszymi ofertami dostarczanymi prosto do Twojej skrzynki pocztowej. Dzięki subskrypcji możesz również uzyskać dostęp do rabatu w wysokości 10 zł.

Rabaty oferowane przez PRIM MARKET
close

Znajdź najnowsze oferty i promocje Prim Market tylko z Promocje 365 i odkryj, dlaczego tak wiele osób wciąż je wybiera. Zdobądź wszystkie artykuły spożywcze, których potrzebujesz i więcej z Prim Market. Ciesz się najlepszymi artykułami Prim Market w najlepszych cenach. Zawsze do usług swoich klientów, Prim Market będzie miał wszystko, czego szukasz. Nie czekaj dłużej i uzyskaj najnowsze zniżki i oferty sprzedaży od Prim Market z Promocje 365.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.primmarket.pl/

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2023 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.