logo
homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorPRIM MARKET
REKLAMA

Najnowsze oferty PRIM MARKET

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w PRIM MARKET

Prim Market to polska sieć supermarketów, prowadząca ponad 30 placówek na terenie całego kraju. Główna siedziba firmy znajduje się w Warszawie.

Często zadawane pytania dotyczące PRIM MARKET

Jak zaoszczędzić pieniądze w PRIM MARKET?

Istnieje wiele sposobów, aby klienci mogli zaoszczędzić pieniądze z Prim Market. Sprawdź ich aktualne oferty dostępne na ich stronie internetowej, aby znaleźć ich najlepsze ceny i oferty sprzedaży dla Ciebie. Ciesz się do 26% zniżki na wybrane przedmioty. Dodatkowo, możesz również dołączyć do programu lojalnościowego Prim Market i uzyskać dostęp do PRIMCARD, programu lojalnościowego, który umożliwia zbieranie punktów za codzienne zakupy w sklepach Prim Market i wymianę ich na atrakcyjne nagrody z naszego Katalogu Nagród.

Rabaty oferowane przez PRIM MARKET

Znajdź najnowsze oferty i promocje Prim Market tylko z Promocje 365 i odkryj, dlaczego tak wiele osób wciąż je wybiera. Zdobądź wszystkie artykuły spożywcze, których potrzebujesz i więcej z Prim Market. Ciesz się najlepszymi artykułami Prim Market w najlepszych cenach. Zawsze do usług swoich klientów, Prim Market będzie miał wszystko, czego szukasz. Nie czekaj dłużej i uzyskaj najnowsze zniżki i oferty sprzedaży od Prim Market z Promocje 365.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.primmarket.pl/

Historia PRIM MARKET: informacje o PRIM MARKET

Prim Market powstał na fundamentach znanego Zielonego Rynku należącego do polskiej firmy SPS HANDEL. Wszystkie sklepy zlokalizowane są w północno-wschodniej części kraju i doskonale wpisują się w rytm miasta i jego społeczności. Dziś Prim Market z powodzeniem rozszerzył swoją działalność na cały kraj, prowadząc wiele sklepów w całej Polsce.

Jakie marki mogę znaleźć w PRIM MARKET?

Prim Market sprzedaje i dystrybuuje duży wybór produktów lokalnych i międzynarodowych marek, takich jak Coca Cola, Kriss, DanPex, Vitpol, Red Bull, Danonino, Berlinki, Pepsi czy Colgate, wśród wielu innych.

Czy PRIM MARKET będzie miał oferty na Black Friday?

Prim Market dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędzania, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek napojów, mrożonek, owoców i warzyw, pieczywa, sprzątania i wielu innych.

Na Promocje 365 będziesz mógł znaleźć najlepsze Prim Market broszury, aby zaplanować zakupy i znaleźć najbardziej wyjątkowe oszczędności, z promocjami i rabatami, aby maksymalnie wykorzystać swój budżet.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów w supermarketach do 50%, w tym na owoce, mrożonki, artykuły spożywcze, przekąski, warzywa, mięso, pieczywo, sery, nabiał, napoje bezalkoholowe, mrożony jogurt, Coca-Cola, Pepsi, Snickers, Country Crock, Maruchan, Red Baron, nespresso pods, Coffee-Mate, DiGiorno, Old El Paso, Yoplait, Sargento, Nature Valley, Ben & Jerry's.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Prim Market, który ma wszelkiego rodzaju wyprzedaże na najlepsze produkty krajowe i importowane.

Oprócz katalogów najbardziej znanych supermarketów w kraju, takich jak Prim Market, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty supermarketów w Polska.

Poznaj konkurencję PRIM MARKET

Do głównych konkurentów Prim Marketu należą inne sieci supermarketów działające również w regionie, takie jak Wafelek, Lewiatan, Żabka, Biedronka, Lidl, Stokrotka, Dino czy Netto.

Ekskluzywne korzyści PRIM MARKET

Klienci Prim Market mogą korzystać z wielu ekskluzywnych korzyści ze sklepu. Możesz być pierwszą osobą, która otrzyma najnowsze promocje, oferty i nowości Prim Marketu, zapisując się do ich newslettera i zacząć cieszyć się ich najnowszymi ofertami dostarczanymi prosto do Twojej skrzynki pocztowej. Dzięki subskrypcji możesz również uzyskać dostęp do rabatu w wysokości 10 zł.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.