homeIcon
  1. separatorMeble
  2. separatorSZYNAKA MEBLE
REKLAMA

Najnowsze oferty SZYNAKA MEBLE

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w SZYNAKA MEBLE

Szynaka Meble jest polskim producentem i sprzedawcą mebli. Spółka posiada 8 nowoczesnych zakładów produkcyjnych w Lubawie, Iławie, Nowym Mieście Lubawskim, Lidzbarku Welskim i Wolsztynie. Zakłady te zajmują powierzchnię ponad 500 000 metrów kwadratowych.

Jakie produkty mogę znaleźć w SZYNAKA MEBLE?

Szynaka Meble oferuje meble do każdego pomieszczenia w domu, w tym komody, szafy, łóżka, regały, gabloty, szafy, toaletki, krzesła, szafki nocne, biurka, lustra, półki, panele, szafy i inne.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące SZYNAKA MEBLE

Historia SZYNAKA MEBLE: informacje o SZYNAKA MEBLE
Open

W 1957 roku Jan Szynaka senior otworzył pierwszy sklep w swoim, zajmującym 150 metrów kwadratowych, warsztacie, wyposażony w XIX-wieczną piłę taśmową i własnej produkcji szlifierkę.

Pałeczkę w roku 1985 przejął Jan Szynaka junior, przejmując obowiązki zarządzania zakładami. Cztery lata później firma rozpoczęła dynamiczną ekspansję wraz z budową drugiej fabryki. W roku 1992 powstał trzeci zakład.

Marka Szynaka Meble powstała w 2001 roku. Spółka w 2003 roku przejęła swojego konkurenta, Wolsztyńską Fabrykę Mebli. To był początek wielkich sukcesów firmy: Do 2012 roku Szynaka Meble została właścicielem czterech nowych zakładów, w tym własnego Centrum Wystawienniczego Szynaka Meble, które jest wykorzystywane podczas targów i szkoleń.

W 2015 roku otwarto Centrum Przemysłu Meblowego w Lubawie. Obiekt ten służy jako punkt kontaktowy dla krajowych i europejskich gałęzi działalności Szynaka Meble.

Jakie marki mogę znaleźć w SZYNAKA MEBLE?
Open

Wszystkie meble Szynaka Meble zostały zaprojektowane i stworzone przez wysoko wykwalifikowany zespół specjalistów. Wśród ich kolekcji można znaleźć Barris, Moet, Velvet, Porti, Selene, Livorno, Montenegro, Kama, Mosaic, Pratto, Latina, Desjo, Milo, Wenecja, Lucca, Megan, Nicole, Dover i Vievien. Wśród nagród i wyróżnień zdobytych przez markę znalazły się: Medal Europejski, Nagroda Wybitnego Eksportera Roku oraz Nagroda Ambasadora Polskiej Gospodarki.

Jak zaoszczędzić pieniądze w SZYNAKA MEBLE?
Open

Oszczędzaj, korzystając ze sklepu internetowego Szynaka Meble. Przejdź do zakładki Promocje i kupuj promocje w promocyjnych cenach. Nie przegap żadnej sezonowej wyprzedaży.

Poznaj konkurencję SZYNAKA MEBLE
Open

Szynaka Meble jest jednym z wiodących sprzedawców mebli w Polsce, dlatego jej głównymi konkurentami są inne duże firmy, takie jak Agata, Bodzio, Abra i Ikea.

Ekskluzywne korzyści SZYNAKA MEBLE
Open

Zapisz się do newslettera firmy Szynaka Meble, aby otrzymywać specjalne zniżki i informacje na swojego maila. Śledź firmę na Youtube, Facebooku i Instagramie i bądź na bieżąco z najnowszymi produktami, wydarzeniami i promocjami.

Czy SZYNAKA MEBLE będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Szynaka Meble oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez SZYNAKA MEBLE
Open

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce.

Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

REKLAMA
REKLAMA