logo
homeIcon
  1. separatorMeble
  2. separatorSZYNAKA MEBLE

SZYNAKA MEBLE gazetka aktualna i promocje

Oferty i przeceny w SZYNAKA MEBLE gazetka

Szynaka Meble jest polskim producentem i sprzedawcą mebli. Spółka posiada 8 nowoczesnych zakładów produkcyjnych w Lubawie, Iławie, Nowym Mieście Lubawskim, Lidzbarku Welskim i Wolsztynie. Zakłady te zajmują powierzchnię ponad 500 000 metrów kwadratowych.

Często zadawane pytania dotyczące SZYNAKA MEBLE

Jak zaoszczędzić pieniądze w SZYNAKA MEBLE?

Oszczędzaj, korzystając ze sklepu internetowego Szynaka Meble. Przejdź do zakładki Promocje i kupuj promocje w promocyjnych cenach. Nie przegap żadnej sezonowej wyprzedaży.

Rabaty oferowane przez SZYNAKA MEBLE

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce.

Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

Historia SZYNAKA MEBLE: informacje o SZYNAKA MEBLE

W 1957 roku Jan Szynaka senior otworzył pierwszy sklep w swoim, zajmującym 150 metrów kwadratowych, warsztacie, wyposażony w XIX-wieczną piłę taśmową i własnej produkcji szlifierkę.

Pałeczkę w roku 1985 przejął Jan Szynaka junior, przejmując obowiązki zarządzania zakładami. Cztery lata później firma rozpoczęła dynamiczną ekspansję wraz z budową drugiej fabryki. W roku 1992 powstał trzeci zakład.

Marka Szynaka Meble powstała w 2001 roku. Spółka w 2003 roku przejęła swojego konkurenta, Wolsztyńską Fabrykę Mebli. To był początek wielkich sukcesów firmy: Do 2012 roku Szynaka Meble została właścicielem czterech nowych zakładów, w tym własnego Centrum Wystawienniczego Szynaka Meble, które jest wykorzystywane podczas targów i szkoleń.

W 2015 roku otwarto Centrum Przemysłu Meblowego w Lubawie. Obiekt ten służy jako punkt kontaktowy dla krajowych i europejskich gałęzi działalności Szynaka Meble.

Jakie marki mogę znaleźć w SZYNAKA MEBLE?

Wszystkie meble Szynaka Meble zostały zaprojektowane i stworzone przez wysoko wykwalifikowany zespół specjalistów. Wśród ich kolekcji można znaleźć Barris, Moet, Velvet, Porti, Selene, Livorno, Montenegro, Kama, Mosaic, Pratto, Latina, Desjo, Milo, Wenecja, Lucca, Megan, Nicole, Dover i Vievien. Wśród nagród i wyróżnień zdobytych przez markę znalazły się: Medal Europejski, Nagroda Wybitnego Eksportera Roku oraz Nagroda Ambasadora Polskiej Gospodarki.

Czy SZYNAKA MEBLE będzie miał oferty na Black Friday?

Szynaka Meble dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędności, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek dla domu.

Na Promocje 365 będzie można znaleźć najlepsze Szynaka Meble broszury, aby odnowić swój dom, udekorować go ze stylem i nadać mu charakterystyczny akcent.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów na artykuły dekoracyjne, meble i akcesoria domowe nawet do 50%, wśród których wyróżniają się fotele, sofy, krzesła, stoły wewnętrzne, stoły zewnętrzne, oświetlenie, lustra, talerze, szklanki, obrusy, szafy, przedpokoje, meble telewizyjne, biurka biurowe, fotele gamingowe, krzesła ergonomiczne, stoliki kawowe itp.

Jak sama nazwa wskazuje, Czarny Piątek odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jak w przypadku Szynaka Meble, który ma wszelkiego rodzaju zniżki na meble i artykuły gospodarstwa domowego, z najnowocześniejszymi wzorami, funkcjonalne i super ekonomiczne.

Oprócz katalogów najbardziej znanych sklepów domowych w kraju, takich jak Szynaka Meble, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty dla domu w Polska.

Poznaj konkurencję SZYNAKA MEBLE

Szynaka Meble jest jednym z wiodących sprzedawców mebli w Polsce, dlatego jej głównymi konkurentami są inne duże firmy, takie jak Agata, Bodzio, Abra i Ikea.

Ekskluzywne korzyści SZYNAKA MEBLE

Zapisz się do newslettera firmy Szynaka Meble, aby otrzymywać specjalne zniżki i informacje na swojego maila. Śledź firmę na Youtube, Facebooku i Instagramie i bądź na bieżąco z najnowszymi produktami, wydarzeniami i promocjami.

Uzyskaj najlepsze oferty, aby dużo zaoszczędzić w SZYNAKA MEBLE.

Najlepsze oferty do zapisania w SZYNAKA MEBLE

Szukasz sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy w lokalnym sklepie Meble? Jesteś we właściwym miejscu!

Promocje 365 zapewnia dostęp do ponad 40 sklepów w Meble, w tym SZYNAKA MEBLE. Meble sklepów w Poland, w tym SZYNAKA MEBLE i wielu innych.

Oferty
arrowDown

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.