homeIcon
  1. separatorModa
  2. separatorCCC
REKLAMA

Najnowsze oferty CCC

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w CCC

CCC to polska sieć sklepów, których działalność koncentruje się na sprzedaży obuwia i akcesoriów modowych. Dzięki długiej historii na rynku, CCC posiada szeroką sieć sklepów rozmieszczonych w głównych regionach Polski. Oprócz Polski, firma jest obecna także w innych krajach, m.in. na Słowacji, w Czechach, Austrii i na Węgrzech.

Czy CCC będzie miał oferty na Black Friday?

CCC oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Często zadawane pytania dotyczące CCC

Historia CCC: informacje o CCC
Open

Historia CCC rozpoczęła się w 1999 roku wraz z założeniem firmy w Polsce przez Dariusza Milika. Od początku istnienia CCC specjalizowało się w produkcji i sprzedaży obuwia, a w 2001 r. otworzyło dużą fabrykę. W 2011 r. CCC otworzyło duże centrum logistyczne w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Polkowicach. W kolejnych latach firma przeszła intensywny proces ekspansji i rozpoczęła działalność w innych krajach regionu, m.in. w Niemczech, na Węgrzech, Słowacji, w Chorwacji i Austrii.

Obecnie CCC działa w Polsce poprzez ponad 100 sklepów rozmieszczonych w głównych regionach kraju, a także sprzedaje swoje produkty poprzez sklep internetowy. W ciągu ostatnich kilku lat CCC koncentrowało się na rozwoju handlu elektronicznego.

Jakie marki mogę znaleźć w CCC?
Open

CCC sprzedaje produkty znanych marek, takich jak m.in. Lasocki, Gino Rossi, Jenny Fairy, Badura, Sprandi, DeeZee, Quazi, Adidas, Puma, Reebok, Vans, New Balance, Skechers, Converse, Aldo, Tagoshi, Remonte, Champion, Pikolinos, Mexx, Under Armour, Big Star, Hummel.

Jak zaoszczędzić pieniądze w CCC?
Open

Oszczędzanie pieniędzy w CCC jest bardzo łatwe dzięki korzystaniu z ofert i promocji zamieszczanych na oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym CCC klienci mogą znaleźć szeroki wybór produktów w promocyjnych cenach. Dołączając do Klubu CCC klienci mogą cieszyć się wspaniałymi korzyściami i rabatami przy każdym zakupie. Na Promocje 365 znajdziesz również wszystkie oferty i promocje CCC.

Poznaj konkurencję CCC
Open

CCC konkuruje w Polsce z innymi firmami, takimi jak m.in. Suzana, Akardo, Sinsay.

Ekskluzywne korzyści CCC
Open

CCC oferuje swoim klientom wysokiej jakości, markowe obuwie. Klienci mogą kupować produkty w sklepie internetowym i zlecać ich dostawę do domu. Dzięki członkostwu w Klubie CCC, klienci otrzymują więcej korzyści z każdego zakupu.

Rabaty oferowane przez CCC
Open

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które CCC ma dla Ciebie w Polsce. Jeśli chodzi o buty, w CCC znajdziesz to, co najlepsze. Sprawdź Promocje 365 i odkryj świat CCC.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://ccc.eu/pl/

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2023 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.