logo
homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorTORIMPEX
REKLAMA

Najnowsze oferty TORIMPEX

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w TORIMPEX

Torimpex to polska sieć supermarketów z ponad 30-letnią historią na rynku. Torimpex posiada szeroką sieć sklepów rozmieszczonych w głównych regionach Polski. Ponadto, Torimpex sprzedaje swoje produkty za pośrednictwem swojego ekskluzywnego sklepu internetowego.

Często zadawane pytania dotyczące TORIMPEX

Historia TORIMPEX: informacje o TORIMPEX
close

Historia firmy Torimpex rozpoczęła się w 1990 roku wraz z założeniem firmy i otwarciem pierwszego sklepu w Polsce. W kolejnych latach Torimpex rozwijał swoją działalność i stał się marką o wysokiej renomie na polskim rynku. W 1998 roku Torimpex otworzył swój drugi sklep w kraju. W 2000 roku firma przeszła silne zmiany w wizerunku marki i otworzyła wiele nowych sklepów w kraju.

Obecnie Torimpex posiada w Polsce ponad 10 sklepów rozmieszczonych głównie w regionie Torunia.

Jakie marki mogę znaleźć w TORIMPEX?
close

Torimpex sprzedaje produkty znanych marek, takich jak m.in. Sadowski, Dębowa, Krupnik, Absolut, Heineken, Hochland, Milandia, Sierpc, Tsm, Kiri, Radomsko, Rama, Wedel, Sobik, Ryki, Campina, Danone, Arla, Kraft, Ferrero, Mleko, Eksel, Greeners, Pudliszki, Sobik, President.

Jak zaoszczędzić pieniądze w TORIMPEX?
close

Oszczędzanie pieniędzy w Torimpexie jest bardzo proste dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym Torimpex znajduje się sekcja "Deals", w której klienci mogą znaleźć duży wybór produktów po obniżonych cenach. Na stronie Promocje 365 można również znaleźć najnowsze oferty i promocje Torimpexu. Torimpex publikuje cotygodniowe katalogi i broszury z ważnymi promocjami. Dzięki Klubowi Torimpexu klienci mogą korzystać ze wspaniałych korzyści i rabatów przy każdym zakupie.

Czy TORIMPEX będzie miał oferty na Black Friday?
close

Torimpex dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędzania, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek napojów, mrożonek, owoców i warzyw, pieczywa, sprzątania i wielu innych.

Na Promocje 365 będziesz mógł znaleźć najlepsze Torimpex broszury, aby zaplanować zakupy i znaleźć najbardziej wyjątkowe oszczędności, z promocjami i rabatami, aby maksymalnie wykorzystać swój budżet.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów w supermarketach do 50%, w tym na owoce, mrożonki, artykuły spożywcze, przekąski, warzywa, mięso, pieczywo, sery, nabiał, napoje bezalkoholowe, mrożony jogurt, Coca-Cola, Pepsi, Snickers, Country Crock, Maruchan, Red Baron, nespresso pods, Coffee-Mate, DiGiorno, Old El Paso, Yoplait, Sargento, Nature Valley, Ben & Jerry's.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Torimpex, który ma wszelkiego rodzaju wyprzedaże na najlepsze produkty krajowe i importowane.

Oprócz katalogów najbardziej znanych supermarketów w kraju, takich jak Torimpex, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty supermarketów w Polska.

Poznaj konkurencję TORIMPEX
close

Torimpex konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, takimi jak m.in. Stokrotka, Netto, Polomarket, Aldi, Dino.

Ekskluzywne korzyści TORIMPEX
close

Torimpex oferuje swoim klientom szeroką gamę produktów w bardzo dogodnych cenach. Klienci mogą dokonywać zakupów w sklepie internetowym Torimpexu, a produkty mogą być dostarczane do domu. Torimpex oferuje karty upominkowe, które można wymienić na zakupy w sklepach Torimpex. Firma posiada wyjątkową obsługę klienta.

Rabaty oferowane przez TORIMPEX
close

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które Torimpex ma dla ciebie w Polsce. W Torimpexie można znaleźć najszerszy asortyment artykułów spożywczych i gospodarstwa domowego. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać już dziś z Torimpex.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://torimpex.pl/

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.