homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorTORIMPEX
REKLAMA

Najnowsze oferty TORIMPEX

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w TORIMPEX

Torimpex to polska sieć supermarketów z ponad 30-letnią historią na rynku. Torimpex posiada szeroką sieć sklepów rozmieszczonych w głównych regionach Polski. Ponadto, Torimpex sprzedaje swoje produkty za pośrednictwem swojego ekskluzywnego sklepu internetowego.

Jakie produkty mogę znaleźć w TORIMPEX?

W Torimpexie klienci mogą znaleźć szeroki wybór produktów spożywczych i nieżywnościowych, takich jak: owoce i warzywa, mięso, napoje alkoholowe, karmy dla zwierząt, artykuły gospodarstwa domowego i biurowe, wędliny, ryby, mleko i produkty mleczne, jaja, sery, pieczywo i wyroby piekarnicze, słodycze i przekąski, środki czystości, środki higieny osobistej i wiele innych.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące TORIMPEX

Historia TORIMPEX: informacje o TORIMPEX
Open

Historia firmy Torimpex rozpoczęła się w 1990 roku wraz z założeniem firmy i otwarciem pierwszego sklepu w Polsce. W kolejnych latach Torimpex rozwijał swoją działalność i stał się marką o wysokiej renomie na polskim rynku. W 1998 roku Torimpex otworzył swój drugi sklep w kraju. W 2000 roku firma przeszła silne zmiany w wizerunku marki i otworzyła wiele nowych sklepów w kraju.

Obecnie Torimpex posiada w Polsce ponad 10 sklepów rozmieszczonych głównie w regionie Torunia.

Jakie marki mogę znaleźć w TORIMPEX?
Open

Torimpex sprzedaje produkty znanych marek, takich jak m.in. Sadowski, Dębowa, Krupnik, Absolut, Heineken, Hochland, Milandia, Sierpc, Tsm, Kiri, Radomsko, Rama, Wedel, Sobik, Ryki, Campina, Danone, Arla, Kraft, Ferrero, Mleko, Eksel, Greeners, Pudliszki, Sobik, President.

Jak zaoszczędzić pieniądze w TORIMPEX?
Open

Oszczędzanie pieniędzy w Torimpexie jest bardzo proste dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym Torimpex znajduje się sekcja "Deals", w której klienci mogą znaleźć duży wybór produktów po obniżonych cenach. Na stronie Promocje 365 można również znaleźć najnowsze oferty i promocje Torimpexu. Torimpex publikuje cotygodniowe katalogi i broszury z ważnymi promocjami. Dzięki Klubowi Torimpexu klienci mogą korzystać ze wspaniałych korzyści i rabatów przy każdym zakupie.

Poznaj konkurencję TORIMPEX
Open

Torimpex konkuruje w Polsce z innymi sieciami sklepów, takimi jak m.in. Stokrotka, Netto, Polomarket, Aldi, Dino.

Ekskluzywne korzyści TORIMPEX
Open

Torimpex oferuje swoim klientom szeroką gamę produktów w bardzo dogodnych cenach. Klienci mogą dokonywać zakupów w sklepie internetowym Torimpexu, a produkty mogą być dostarczane do domu. Torimpex oferuje karty upominkowe, które można wymienić na zakupy w sklepach Torimpex. Firma posiada wyjątkową obsługę klienta.

Czy TORIMPEX będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Torimpex oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez TORIMPEX
Open

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które Torimpex ma dla ciebie w Polsce. W Torimpexie można znaleźć najszerszy asortyment artykułów spożywczych i gospodarstwa domowego. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać już dziś z Torimpex.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://torimpex.pl/

REKLAMA
REKLAMA