logo
homeIcon
  1. separatorSport
  2. separatorADIDAS
REKLAMA

Najnowsze oferty ADIDAS

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w ADIDAS

Adidas to niemiecka międzynarodowa marka produkująca odzież sportową i akcesoria modowe. Jest drugą, po Nike, wiodącą marką na świecie. Adidas jest silnie obecny zarówno w Polsce, jak i w wielu krajach na całym świecie.

Często zadawane pytania dotyczące ADIDAS

Jak zaoszczędzić pieniądze w ADIDAS?

Oszczędzanie pieniędzy w Adidasie jest bardzo łatwe dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym Adidas znajduje się sekcja "Outlet", w której klienci mogą znaleźć duży wybór produktów po obniżonych cenach. Na Promocje 365 znajdziesz również najnowsze oferty i promocje Adidasa.

Rabaty oferowane przez ADIDAS

Promocje 365 przedstawia wszystkie oferty i promocje, jakie Adidas ma dla Ciebie w Polsce. Wszystko, czego potrzebujesz do uprawiania sportu lub spędzania czasu na świeżym powietrzu, znajdziesz w Adidasie. Międzynarodowa prestiżowa marka na wyciągnięcie ręki. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać już dziś w Adidas.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://www.adidas.pl/

Historia ADIDAS: informacje o ADIDAS

Adidas został założony w Niemczech w 1949 roku przez Adolfa Dasslera. Początki firmy sięgają niemieckiego miasta Herzogenaurach. Początkowo nosiła ona nazwę Gebrüder Dassler Schuhfabrik (Fabryka Obuwia Braci Dassler). Adolf, znany lepiej jako Adi, zajmował się produkcją butów, a jego brat Rudolf zajmował się ich sprzedażą.

Lata później firma stała się znana jako Adidas i rozszerzyła swoją działalność o produkcję odzieży sportowej. W 1963 r. firma była oficjalnym dostawcą i sponsorem Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej.

W Polsce Adidas pojawił się pod koniec lat 70. i od tego czasu nie zaprzestał planów ekspansji na terenie całego kraju. W Warszawie Adidas otworzył duży outlet, w którym oferuje ekskluzywne produkty swojej marki. Obecnie Adidas posiada w Polsce szeroką sieć oficjalnych sklepów, a także sprzedaje swoje produkty poprzez setki niezależnych dystrybutorów.

Jakie marki mogę znaleźć w ADIDAS?

Adidas jest wiodącym producentem obuwia i odzieży sportowej, dlatego sprzedaje produkty pod własną marką.

Czy ADIDAS będzie miał oferty na Black Friday?

Adidas dołącza do Black Friday i oferuje wspaniałe możliwości oszczędzania, z niezapomnianymi rabatami na wybrane produkty głównych krajowych i importowanych marek sportowych.

W Promocje 365 będzie można znaleźć najlepsze broszury Adidas z najnowszą modą i obuwiem sportowym, piłkami i akcesoriami, aby w pełni cieszyć się sportem.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów na odzież, obuwie i akcesoria sportowe do 50%, wśród których wyróżniają się buty, buty do koszykówki, rower górski, drony, korki piłkarskie, korki piłkarskie, buty, stroje kąpielowe, wrotki, czapki, stroje kąpielowe, kapcie, trampoliny, cornhole, lornetki, knagi, rowery, samochody rc, obuwie, buty tenisowe, kije golfowe, śpiwory, buty golfowe, rękawice bokserskie, buty damskie, opaski na głowę, knagi baseballowe. Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Adidas, który ma wszelkiego rodzaju zniżki na produkty głównych marek dla amatorów i profesjonalnych sportowców.

Oprócz katalogów najważniejszych sklepów sportowych w kraju, takich jak Adidas, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty sportowe w Polska.

Poznaj konkurencję ADIDAS

Adidas konkuruje w Polsce z innymi markami, takimi jak m.in. Puma, Nike.

Ekskluzywne korzyści ADIDAS

Adidas oferuje swoim klientom wysokiej jakości odzież i akcesoria sportowe. Dzięki członkostwu w Klubie Twórców, klienci otrzymują ekskluzywne korzyści w Adidasie. Adidas posiada ekskluzywną obsługę klienta.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.