logo
REKLAMA

Najnowsze oferty GLOBI

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w GLOBI

Globi to polska sieć sklepów typu convenience należąca i prowadzona przez francuską sieć handlową Carrefour. Siedziba firmy znajduje się obecnie w Évry we Francji. Globi prowadzi ponad 15 oddziałów zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Globi to polska sieć sklepów typu convenience należąca i prowadzona przez francuską sieć handlową Carrefour. Siedziba firmy znajduje się obecnie w Évry we Francji. Globi prowadzi ponad 15 oddziałów zlokalizowanych na terenie całego kraj

Często zadawane pytania dotyczące GLOBI

Jak zaoszczędzić pieniądze w GLOBI?

Z Globi klienci mogą oszczędzać na wiele sposobów. Globi stale dba o to, aby klienci byli zadowoleni z promocji. Możesz sprawdzić aktualne oferty tygodniowe Globi dostępne na ich stronie internetowej, aby znaleźć ich najlepsze ceny i oferty sprzedaży dla Ciebie. Ponadto, klienci mogą zaoszczędzić do 70% zniżki na wybranych przedmiotów.

Rabaty oferowane przez GLOBI

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce. Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

Historia GLOBI: informacje o GLOBI

Historia firmy sięga początku lat 90. ubiegłego wieku, kiedy to po raz pierwszy powstała w Polsce. Globi jest jedną z najstarszych zagranicznych marek sklepów, kontynuując działalność do 2008 roku. Jednak w 2012 roku Carrefour reaktywował markę Globi i przygotował dla niej nową strategię rozwoju opartą na franczyzowym koncepcie sklepów spożywczych. Dziś Globi stało się propozycją dla osób, które chcą otworzyć franczyzę w małych miastach i na terenach wiejskich. Choć najnowszy koncept przeznaczony jest dla lokalizacji miejskich, Globi można spotkać także w kilku dużych miastach Polski, jak np. w Warszawie, gdzie działa 14 takich sklepów.

Jakie marki mogę znaleźć w GLOBI?

Firma sprzedaje i dystrybuuje duży wybór lokalnych i międzynarodowych produktów markowych. Niektóre z tych marek to między innymi Coca Cola, Nestlé, BIC, Vanish, Wash, Pepsi, Milka i Heinz. Dodatkowo, urozmaicając ofertę, w sklepach Globi można znaleźć około 400 do 500 produktów marki własnej Carrefour.

Czy GLOBI będzie miał oferty na Black Friday?

Globi dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędzania, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek napojów, mrożonek, owoców i warzyw, pieczywa, sprzątania i wielu innych.

Na Promocje 365 będziesz mógł znaleźć najlepsze Globi broszury, aby zaplanować zakupy i znaleźć najbardziej wyjątkowe oszczędności, z promocjami i rabatami, aby maksymalnie wykorzystać swój budżet.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów w supermarketach do 50%, w tym na owoce, mrożonki, artykuły spożywcze, przekąski, warzywa, mięso, pieczywo, sery, nabiał, napoje bezalkoholowe, mrożony jogurt, Coca-Cola, Pepsi, Snickers, Country Crock, Maruchan, Red Baron, nespresso pods, Coffee-Mate, DiGiorno, Old El Paso, Yoplait, Sargento, Nature Valley, Ben & Jerry's.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Globi, który ma wszelkiego rodzaju wyprzedaże na najlepsze produkty krajowe i importowane.

Oprócz katalogów najbardziej znanych supermarketów w kraju, takich jak Globi, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty supermarketów w Polska.

Poznaj konkurencję GLOBI

Głównymi konkurentami Globi są inne podobne sieci sklepów spożywczych również działające w regionie, takie jak Prim market, Wafelek, Lewiatan, Żabka, Biedronka, Lidl, Stokrotka, Dino, czy Netto.

Ekskluzywne korzyści GLOBI

Klienci Globi mogą skorzystać z wielu ekskluzywnych korzyści ze sklepem. Zapisz się do ich newslettera i nie przegap wspaniałych ofert oraz najnowszych wiadomości. Bądź pierwszą osobą, która otrzyma ich najnowsze oferty sprzedaży dostarczone prosto do Twojej skrzynki pocztowej. Ponadto sklepy Globi oferują wiele dodatkowych usług, takich jak płacenie rachunków przy kasie i nie tylko.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.