REKLAMA

Najnowsze oferty BI1

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w BI1

Bi1 to polska sieć hipermarketów silnie obecna w kraju. Bi1 ma siedzibę główną w Poznaniu i działa w Polsce poprzez szeroką sieć sklepów. Bi1 sprzedaje również swoje produkty poprzez swój ekskluzywny sklep internetowy. Właścicielem Bi1 jest Grupa Auchan.

Jakie produkty mogę znaleźć w BI1?

W Bi1 klienci mogą znaleźć szeroki asortyment produktów spożywczych i niespożywczych, takich jak mięso, drób i ryby, świeże owoce i warzywa, pieczywo, konserwy, wędliny, mleko i produkty mleczne, mrożonki, produkty dla niemowląt, karmy dla zwierząt, oleje, słodycze, napoje bezalkoholowe, napoje alkoholowe, środki higieny osobistej i środki czystości, wśród wielu innych produktów.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące BI1

Historia BI1: informacje o BI1
Open

Historia Bi1 rozpoczęła się w 2015 roku od powstania firmy w Polsce w wyniku przejęcia dawnych sklepów Real przez francuską firmę Schiever. W krótkim czasie Bi1 stało się silną marką w Polsce w segmencie hipermarketów. Od początku istnienia Bi1 stawia sobie za cel zapewnienie swoim klientom szerokiego asortymentu artykułów spożywczych i masowego spożycia. Oprócz Polski, Bi1 jest obecna również we Francji. Obecnie Bi1 działa w Polsce poprzez łącznie 8 sklepów zlokalizowanych m.in. w Białymstoku, Bielsku Białej, Czeladzi, Alce, Legnicy, Rzeszowie, Szczecinie. Bi1 sprzedaje również swoje produkty poprzez swój ekskluzywny sklep internetowy.

Jakie marki mogę znaleźć w BI1?
Open

Bi1 sprzedaje produkty znanych marek, takich jak Alpro, Purina, Diamant, Żywiec Zdros, Ehrmann, Rolmlecz, Płatnica, Mlekovita, Monte, Bakoma, Lactima, Mlekpol, Cheesuper, Sokołów, Żywiec, Auchan, wśród wielu innych.

Jak zaoszczędzić pieniądze w BI1?
Open

Oszczędzanie pieniędzy w Bi1 jest bardzo proste dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na ich oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym Bi1 klienci mogą znaleźć szeroki wybór produktów w promocyjnych cenach. Na Promocje 365 znajdziesz również najnowsze oferty i promocje w Bi1. Zapisując się do Newslettera lub śledząc Bi1 na portalach społecznościowych, można być na bieżąco z najnowszymi ofertami.

Poznaj konkurencję BI1
Open

Bi1 konkuruje w Polsce z innymi sieciami hipermarketów, m.in. ABC, Lewiatan, Livio, Żabka.

Ekskluzywne korzyści BI1
Open

Klienci mogą korzystać z wielkich korzyści w Bi1, robiąc zakupy przez aplikację mobilną lub sklep internetowy i otrzymując produkty do domu. Ponadto Bi1 posiada szeroki wybór świeżych produktów marki własnej w bardzo dogodnych cenach. W przeciwieństwie do swoich konkurentów, Bi1 pozwala klientom robić zakupy przez 24 godziny na dobę za pośrednictwem Internetu. Bi1 posiada ekskluzywną obsługę klienta poprzez swoją stronę internetową, telefon i sieci społecznościowe.

Czy BI1 będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Bi1 oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez BI1
Open

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów.

Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach.

Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce. Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie.

Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

REKLAMA
REKLAMA