REKLAMA

Oferty tygodnia BI1

Najnowsze oferty BI1
REKLAMA

Obecnie nie ma żadnych ofert z BI1

Inne oferty Supermarkety

KAUFLAND logo
Oferty KAUFLAND

Oferty KAUFLAND

Ważny do 13 paź
Otwórz gazetkę
NETTO logo
Oferty NETTO

Oferty NETTO

pozostały 2 dni
Otwórz gazetkę
DINO logo
Oferty DINO

Oferty DINO

pozostały 5 dni
Otwórz gazetkę
AUCHAN logo
Oferty AUCHAN

Oferty AUCHAN

Ważny do 13 paź
Otwórz gazetkę

Inne marki z kategorii Supermarkety

BIEDRONKA
BIEDRONKA
KAUFLAND
KAUFLAND
NETTO
NETTO
DINO
DINO
AUCHAN
AUCHAN
ŻABKA
ŻABKA
LIDL
LIDL
GROSZEK
GROSZEK
INTERMARCHÉ
INTERMARCHÉ
ALDI
ALDI
CARREFOUR
CARREFOUR
MAKRO
MAKRO
BIEDRONKA
BIEDRONKA
KAUFLAND
KAUFLAND
NETTO
NETTO
DINO
DINO
AUCHAN
AUCHAN
ŻABKA
ŻABKA
LIDL
LIDL
GROSZEK
GROSZEK
INTERMARCHÉ
INTERMARCHÉ
ALDI
ALDI
CARREFOUR
CARREFOUR
MAKRO
MAKRO

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w BI1

Bi1 to polska sieć hipermarketów silnie obecna w kraju. Bi1 ma siedzibę główną w Poznaniu i działa w Polsce poprzez szeroką sieć sklepów. Bi1 sprzedaje również swoje produkty poprzez swój ekskluzywny sklep internetowy. Właścicielem Bi1 jest Grupa Auchan.

Często zadawane pytania dotyczące BI1

Historia BI1: informacje o BI1
Open

Historia Bi1 rozpoczęła się w 2015 roku od powstania firmy w Polsce w wyniku przejęcia dawnych sklepów Real przez francuską firmę Schiever. W krótkim czasie Bi1 stało się silną marką w Polsce w segmencie hipermarketów. Od początku istnienia Bi1 stawia sobie za cel zapewnienie swoim klientom szerokiego asortymentu artykułów spożywczych i masowego spożycia. Oprócz Polski, Bi1 jest obecna również we Francji. Obecnie Bi1 działa w Polsce poprzez łącznie 8 sklepów zlokalizowanych m.in. w Białymstoku, Bielsku Białej, Czeladzi, Alce, Legnicy, Rzeszowie, Szczecinie. Bi1 sprzedaje również swoje produkty poprzez swój ekskluzywny sklep internetowy.

Jakie produkty mogę znaleźć w BI1?
Open

W Bi1 klienci mogą znaleźć szeroki asortyment produktów spożywczych i niespożywczych, takich jak mięso, drób i ryby, świeże owoce i warzywa, pieczywo, konserwy, wędliny, mleko i produkty mleczne, mrożonki, produkty dla niemowląt, karmy dla zwierząt, oleje, słodycze, napoje bezalkoholowe, napoje alkoholowe, środki higieny osobistej i środki czystości, wśród wielu innych produktów.

Jakie marki mogę znaleźć w BI1?
Open

Bi1 sprzedaje produkty znanych marek, takich jak Alpro, Purina, Diamant, Żywiec Zdros, Ehrmann, Rolmlecz, Płatnica, Mlekovita, Monte, Bakoma, Lactima, Mlekpol, Cheesuper, Sokołów, Żywiec, Auchan, wśród wielu innych.

Jak zaoszczędzić pieniądze w BI1?
Open

Oszczędzanie pieniędzy w Bi1 jest bardzo proste dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na ich oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym Bi1 klienci mogą znaleźć szeroki wybór produktów w promocyjnych cenach. Na Promocje 365 znajdziesz również najnowsze oferty i promocje w Bi1. Zapisując się do Newslettera lub śledząc Bi1 na portalach społecznościowych, można być na bieżąco z najnowszymi ofertami.

Poznaj konkurencję BI1
Open

Bi1 konkuruje w Polsce z innymi sieciami hipermarketów, m.in. ABC, Lewiatan, Livio, Żabka.

Ekskluzywne korzyści BI1
Open

Klienci mogą korzystać z wielkich korzyści w Bi1, robiąc zakupy przez aplikację mobilną lub sklep internetowy i otrzymując produkty do domu. Ponadto Bi1 posiada szeroki wybór świeżych produktów marki własnej w bardzo dogodnych cenach. W przeciwieństwie do swoich konkurentów, Bi1 pozwala klientom robić zakupy przez 24 godziny na dobę za pośrednictwem Internetu. Bi1 posiada ekskluzywną obsługę klienta poprzez swoją stronę internetową, telefon i sieci społecznościowe.

Rabaty oferowane przez BI1
Open

Promocje 365 przynoszą najlepsze katalogi, rabaty i promocje ze wszystkich Twoich ulubionych sklepów. Odkryj niesamowite sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na artykułach spożywczych, elektronice, meblach, ubraniach, narzędziach, produktach ogrodniczych, kosmetykach, odzieży sportowej, zabawkach i wielu innych produktach. Posiadamy jedną z największych kolekcji katalogów z jednych z najlepszych sklepów i marek w Polsce. Promocje 365 pomaga znaleźć najlepsze dostępne promocje, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdź najnowsze rabaty i okazje w sklepach blisko Ciebie. Odwiedź Promocje 365 już dziś i odkryj nowe sposoby na przyjemne zakupy!

REKLAMA