REKLAMA

Najnowsze oferty SPAR

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w SPAR

SPAR to międzynarodowa sieć supermarketów pochodzenia holenderskiego. Dzięki długiej historii na rynku, SPAR jest obecny w Polsce i w wielu innych krajach europejskich.

Jakie produkty mogę znaleźć w SPAR?

W SPAR klienci mogą znaleźć szeroki asortyment produktów spożywczych i nieżywnościowych, takich jak: owoce, warzywa, ziemniaki, nabiał i jaja, pieczywo, świeże dania gotowe, słodycze, ciastka i chipsy, mrożonki, śniadania, produkty do smarowania, pieczywo i płatki śniadaniowe, sery, mięsa i delikatesy, dania kuchni międzynarodowej, napoje bezalkoholowe, kawa, herbata i soki, artykuły gospodarstwa domowego, karmy dla zwierząt, mięso, kurczaki, ryby, wina, piwa i aperitify oraz wiele innych.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące SPAR

Historia SPAR: informacje o SPAR
Open

SPAR został założony w 1932 roku przez Adriaana van Well w Zoetermeer w Holandii, kiedy to niezależni hurtownicy i detaliści połączyli się, aby stworzyć dobrowolną sieć detaliczną. Z Holandii model ten rozwinął się i szybko rozprzestrzenił w całej Europie w latach pięćdziesiątych XX wieku. Lata później organizacje SPAR powstały także w Afryce, na Dalekim Wschodzie, w Ameryce Południowej, Australii, a następnie w Moskwie.

W Polsce SPAR pojawił się w 1997 roku wraz z otwarciem pierwszego sklepu i od tego czasu stał się wiodącą siecią supermarketów w kraju. Obecnie SPAR posiada w Polsce ponad 250 sklepów rozmieszczonych strategicznie w głównych regionach kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w SPAR?
Open

SPAR sprzedaje produkty znanych marek, takich jak Winiary, Krakus, Hortex, Fit & Easy, Hochland, Mlekpol, Tarczyński, Helio, Milka, Moreso, Lisner, Jacobs, Coca-Cola, Pepsi, President. Prowadzi również sprzedaż produktów marek własnych.

Jak zaoszczędzić pieniądze w SPAR?
Open

Oszczędzanie w SPAR jest bardzo łatwe dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na ich oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym SPAR znajduje się sekcja "Promocje", w której klienci mogą znaleźć duży wybór przecenionych produktów. Na Promocje 365 można również znaleźć najnowsze oferty i promocje SPAR. Ponadto, co tydzień wydawane są katalogi i broszury z ofertami.

Poznaj konkurencję SPAR
Open

SPAR konkuruje w Polsce z innymi sieciami supermarketów, takimi jak m.in. Biedronka, Lidl, Kaufland, E.Leclerc, Chorten, Odido.

Ekskluzywne korzyści SPAR
Open

SPAR oferuje swoim klientom szeroki asortyment produktów w bardzo dogodnych cenach. Ponadto sprzedaje produkty własnych marek i o wysokiej jakości. Klienci mogą nabyć produkty w sklepie internetowym i otrzymać je z dostawą do domu. SPAR posiada wyjątkową obsługę klienta.

Czy SPAR będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Spar oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez SPAR
Open

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które SPAR ma dla ciebie w Polsce. Najszerszy asortyment produktów w najlepszej cenie znajdziesz w SPAR. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać już dziś z SPAR.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://spar.pl/

REKLAMA
REKLAMA