logo
REKLAMA

Najnowsze oferty SPAR

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w SPAR

SPAR to międzynarodowa sieć supermarketów pochodzenia holenderskiego. Dzięki długiej historii na rynku, SPAR jest obecny w Polsce i w wielu innych krajach europejskich.

Często zadawane pytania dotyczące SPAR

Historia SPAR: informacje o SPAR
close

SPAR został założony w 1932 roku przez Adriaana van Well w Zoetermeer w Holandii, kiedy to niezależni hurtownicy i detaliści połączyli się, aby stworzyć dobrowolną sieć detaliczną. Z Holandii model ten rozwinął się i szybko rozprzestrzenił w całej Europie w latach pięćdziesiątych XX wieku. Lata później organizacje SPAR powstały także w Afryce, na Dalekim Wschodzie, w Ameryce Południowej, Australii, a następnie w Moskwie.

W Polsce SPAR pojawił się w 1997 roku wraz z otwarciem pierwszego sklepu i od tego czasu stał się wiodącą siecią supermarketów w kraju. Obecnie SPAR posiada w Polsce ponad 250 sklepów rozmieszczonych strategicznie w głównych regionach kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w SPAR?
close

SPAR sprzedaje produkty znanych marek, takich jak Winiary, Krakus, Hortex, Fit & Easy, Hochland, Mlekpol, Tarczyński, Helio, Milka, Moreso, Lisner, Jacobs, Coca-Cola, Pepsi, President. Prowadzi również sprzedaż produktów marek własnych.

Jak zaoszczędzić pieniądze w SPAR?
close

Oszczędzanie w SPAR jest bardzo łatwe dzięki korzystaniu z ofert i promocji publikowanych na ich oficjalnej stronie internetowej. W sklepie internetowym SPAR znajduje się sekcja "Promocje", w której klienci mogą znaleźć duży wybór przecenionych produktów. Na Promocje 365 można również znaleźć najnowsze oferty i promocje SPAR. Ponadto, co tydzień wydawane są katalogi i broszury z ofertami.

Czy SPAR będzie miał oferty na Black Friday?
close

Spar dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędzania, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek napojów, mrożonek, owoców i warzyw, pieczywa, sprzątania i wielu innych.

Na Promocje 365 będziesz mógł znaleźć najlepsze Spar broszury, aby zaplanować zakupy i znaleźć najbardziej wyjątkowe oszczędności, z promocjami i rabatami, aby maksymalnie wykorzystać swój budżet.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów w supermarketach do 50%, w tym na owoce, mrożonki, artykuły spożywcze, przekąski, warzywa, mięso, pieczywo, sery, nabiał, napoje bezalkoholowe, mrożony jogurt, Coca-Cola, Pepsi, Snickers, Country Crock, Maruchan, Red Baron, nespresso pods, Coffee-Mate, DiGiorno, Old El Paso, Yoplait, Sargento, Nature Valley, Ben & Jerry's.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Spar, który ma wszelkiego rodzaju wyprzedaże na najlepsze produkty krajowe i importowane.

Oprócz katalogów najbardziej znanych supermarketów w kraju, takich jak Spar, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty supermarketów w Polska.

Poznaj konkurencję SPAR
close

SPAR konkuruje w Polsce z innymi sieciami supermarketów, takimi jak m.in. Biedronka, Lidl, Kaufland, E.Leclerc, Chorten, Odido.

Ekskluzywne korzyści SPAR
close

SPAR oferuje swoim klientom szeroki asortyment produktów w bardzo dogodnych cenach. Ponadto sprzedaje produkty własnych marek i o wysokiej jakości. Klienci mogą nabyć produkty w sklepie internetowym i otrzymać je z dostawą do domu. SPAR posiada wyjątkową obsługę klienta.

Rabaty oferowane przez SPAR
close

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które SPAR ma dla ciebie w Polsce. Najszerszy asortyment produktów w najlepszej cenie znajdziesz w SPAR. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać już dziś z SPAR.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://spar.pl/

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.