logo
homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorSŁONECZKO
REKLAMA

Najnowsze oferty SŁONECZKO

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w SŁONECZKO

Słoneczko to polska sieć sklepów osiedlowych z długą historią na rynku. Słoneczko działa w formule franczyzy i posiada szeroką sieć sklepów rozmieszczonych na terenie całego kraju.

Często zadawane pytania dotyczące SŁONECZKO

Jak zaoszczędzić pieniądze w SŁONECZKO?

Oszczędzanie pieniędzy w Słoneczku jest bardzo proste dzięki korzystaniu z ofert i promocji, które publikują na swojej oficjalnej stronie internetowej. Słoneczko publikuje cotygodniowe katalogi i ulotki z dużym wyborem produktów w obniżonych cenach. Na Promocje 365 znajdziesz również najnowsze oferty i promocje dostępne w Słoneczku. Z drugiej strony, klienci mogą otrzymać kartę Słoneczko i cieszyć się niesamowitymi rabatami i promocjami przy każdym zakupie. Ponadto, dzięki Premium Plus, programowi lojalnościowemu Słoneczko, mogą oni korzystać z ważnych rabatów.

Rabaty oferowane przez SŁONECZKO

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które Słoneczko ma dla ciebie w Polsce. Kiedy musisz zrobić zakupy spożywcze, w Słoneczku znajdziesz najszerszy asortyment produktów i to w najlepszej cenie. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać już dziś ze Słoneczkiem.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://sloneczko-sklep24.pl/

Historia SŁONECZKO: informacje o SŁONECZKO

Historia Słoneczko rozpoczęła się w 2016 roku wraz z założeniem firmy i otwarciem pierwszego sklepu w Polsce. Od początku istnienia Słoneczko stawia sobie za cel zdobycie pozycji wiodącej sieci supermarketów typu convenience w Polsce poprzez oferowanie swoim klientom szerokiego asortymentu produktów.

Firma działa w formule franczyzy, dzięki czemu każdy sklep jest niezależny. Obecnie Słoneczko posiada ponad 50 sklepów w Polsce, rozmieszczonych w głównych miejscowościach kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w SŁONECZKO?

Słoneczko sprzedaje produkty znanych marek, takich jak m.in. Zott, Zatecky, Winiary, Kamis, Kerrygold, Hortex, Inka, Na Turek, Hochland, Lactima, Tako, Appetita, Tymbark, Knorr, Lubella, Whiskas, Dawtona, Gellwe, Loyd, Nestle, Coca-Cola, Pepsi, Wiosenny Przysmak.

Czy SŁONECZKO będzie miał oferty na Black Friday?

Słoneczko dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędzania, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek napojów, mrożonek, owoców i warzyw, pieczywa, sprzątania i wielu innych.

Na Promocje 365 będziesz mógł znaleźć najlepsze Słoneczko broszury, aby zaplanować zakupy i znaleźć najbardziej wyjątkowe oszczędności, z promocjami i rabatami, aby maksymalnie wykorzystać swój budżet.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów w supermarketach do 50%, w tym na owoce, mrożonki, artykuły spożywcze, przekąski, warzywa, mięso, pieczywo, sery, nabiał, napoje bezalkoholowe, mrożony jogurt, Coca-Cola, Pepsi, Snickers, Country Crock, Maruchan, Red Baron, nespresso pods, Coffee-Mate, DiGiorno, Old El Paso, Yoplait, Sargento, Nature Valley, Ben & Jerry's.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Słoneczko, który ma wszelkiego rodzaju wyprzedaże na najlepsze produkty krajowe i importowane.

Oprócz katalogów najbardziej znanych supermarketów w kraju, takich jak Słoneczko, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty supermarketów w Polska.

Poznaj konkurencję SŁONECZKO

Słoneczko konkuruje w Polsce z innymi sieciami supermarketów, takimi jak m.in. Pokuka, Wizan, Lewiatan, Groszek, Euro Sklep, Spar, ABC, Rosa, Odido.

Ekskluzywne korzyści SŁONECZKO

Słoneczko oferuje swoim klientom szeroki asortyment produktów w bardzo dogodnych cenach. Klienci mogą otrzymać kartę Słoneczko i dzięki temu korzystać z wielu przywilejów w sklepach sieci. Na oficjalnej stronie internetowej Słoneczka prowadzony jest blog, na którym klienci mogą znaleźć przepisy i pomysły kulinarne. Słoneczko posiada wyłączną obsługę klienta.

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2024 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.