homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorSŁONECZKO
REKLAMA

Najnowsze oferty SŁONECZKO

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w SŁONECZKO

Słoneczko to polska sieć sklepów osiedlowych z długą historią na rynku. Słoneczko działa w formule franczyzy i posiada szeroką sieć sklepów rozmieszczonych na terenie całego kraju.

Jakie produkty mogę znaleźć w SŁONECZKO?

W Słoneczku klienci mogą znaleźć szeroki wybór produktów spożywczych i nieżywnościowych, takich jak: owoce i warzywa, mięsa, ryby, pieczywo, wyroby piekarnicze, mleko i produkty mleczne, wędliny, słodycze, jajka, mąka, płatki śniadaniowe, oleje, konserwy, środki higieny, środki czystości i wiele innych.

REKLAMA

Często zadawane pytania dotyczące SŁONECZKO

Historia SŁONECZKO: informacje o SŁONECZKO
Open

Historia Słoneczko rozpoczęła się w 2016 roku wraz z założeniem firmy i otwarciem pierwszego sklepu w Polsce. Od początku istnienia Słoneczko stawia sobie za cel zdobycie pozycji wiodącej sieci supermarketów typu convenience w Polsce poprzez oferowanie swoim klientom szerokiego asortymentu produktów.

Firma działa w formule franczyzy, dzięki czemu każdy sklep jest niezależny. Obecnie Słoneczko posiada ponad 50 sklepów w Polsce, rozmieszczonych w głównych miejscowościach kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w SŁONECZKO?
Open

Słoneczko sprzedaje produkty znanych marek, takich jak m.in. Zott, Zatecky, Winiary, Kamis, Kerrygold, Hortex, Inka, Na Turek, Hochland, Lactima, Tako, Appetita, Tymbark, Knorr, Lubella, Whiskas, Dawtona, Gellwe, Loyd, Nestle, Coca-Cola, Pepsi, Wiosenny Przysmak.

Jak zaoszczędzić pieniądze w SŁONECZKO?
Open

Oszczędzanie pieniędzy w Słoneczku jest bardzo proste dzięki korzystaniu z ofert i promocji, które publikują na swojej oficjalnej stronie internetowej. Słoneczko publikuje cotygodniowe katalogi i ulotki z dużym wyborem produktów w obniżonych cenach. Na Promocje 365 znajdziesz również najnowsze oferty i promocje dostępne w Słoneczku. Z drugiej strony, klienci mogą otrzymać kartę Słoneczko i cieszyć się niesamowitymi rabatami i promocjami przy każdym zakupie. Ponadto, dzięki Premium Plus, programowi lojalnościowemu Słoneczko, mogą oni korzystać z ważnych rabatów.

Poznaj konkurencję SŁONECZKO
Open

Słoneczko konkuruje w Polsce z innymi sieciami supermarketów, takimi jak m.in. Pokuka, Wizan, Lewiatan, Groszek, Euro Sklep, Spar, ABC, Rosa, Odido.

Ekskluzywne korzyści SŁONECZKO
Open

Słoneczko oferuje swoim klientom szeroki asortyment produktów w bardzo dogodnych cenach. Klienci mogą otrzymać kartę Słoneczko i dzięki temu korzystać z wielu przywilejów w sklepach sieci. Na oficjalnej stronie internetowej Słoneczka prowadzony jest blog, na którym klienci mogą znaleźć przepisy i pomysły kulinarne. Słoneczko posiada wyłączną obsługę klienta.

Czy SŁONECZKO będzie miał oferty na Black Friday?
Open

Słoneczko oferuje niesamowite promocje i zniżki z okazji Black Friday, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na wszystkim, czego potrzebujesz. Wykorzystaj najlepszą okazję w roku i kupuj jak profesjonalista!

Promocje 365 zbiera najnowsze na rynku katalogi, ulotki i broszury dotyczące Black Friday. Odkryj ekskluzywne przeceny, aby uzyskać najlepsze możliwe oferty w swoich ulubionych sklepach.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada. Chociaż technicznie potrwa on 24 godziny, większość sklepów będzie oferować promocje i duże zniżki co najmniej przez tydzień. W niektórych przypadkach, na dzień przed rozpoczęciem Black Friday, pojawią się wczesne zniżki - szukaj ofert i możliwości skierowanych do osób trwających rano.

Korzystaj z ofert najbardziej zaufanych marek w kraju i korzyści, które są warte Twojego czasu. Zbieramy i sortujemy tysiące broszur z różnych sklepów, dzięki czemu zaoszczędzisz swoje pieniądze w trakcie Black Friday, Cyber Monday i innych ważnych sezonowych promocji.

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu gospodarstwa domowego, czy nowych mebli do domu, gwarantujemy, że znajdziesz wszystko czego szukasz na naszej stronie internetowej.

Dzięki Promocje 365 możesz uzyskać do 80% zniżki na wybrane produkty. Zapomnij o inflacji, rosnących cenach i wątpliwych promocjach. Odwiedź Promocje 365 już dziś i dołącz do reszty inteligentnych kupujących!

Rabaty oferowane przez SŁONECZKO
Open

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które Słoneczko ma dla ciebie w Polsce. Kiedy musisz zrobić zakupy spożywcze, w Słoneczku znajdziesz najszerszy asortyment produktów i to w najlepszej cenie. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać już dziś ze Słoneczkiem.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://sloneczko-sklep24.pl/

REKLAMA
REKLAMA