logo
homeIcon
  1. separatorSupermarkety
  2. separatorSŁONECZKO
REKLAMA

Najnowsze oferty SŁONECZKO

Oferty, rabaty, promocje, broszury i katalogi w SŁONECZKO

Słoneczko to polska sieć sklepów osiedlowych z długą historią na rynku. Słoneczko działa w formule franczyzy i posiada szeroką sieć sklepów rozmieszczonych na terenie całego kraju.

Często zadawane pytania dotyczące SŁONECZKO

Historia SŁONECZKO: informacje o SŁONECZKO
close

Historia Słoneczko rozpoczęła się w 2016 roku wraz z założeniem firmy i otwarciem pierwszego sklepu w Polsce. Od początku istnienia Słoneczko stawia sobie za cel zdobycie pozycji wiodącej sieci supermarketów typu convenience w Polsce poprzez oferowanie swoim klientom szerokiego asortymentu produktów.

Firma działa w formule franczyzy, dzięki czemu każdy sklep jest niezależny. Obecnie Słoneczko posiada ponad 50 sklepów w Polsce, rozmieszczonych w głównych miejscowościach kraju.

Jakie marki mogę znaleźć w SŁONECZKO?
close

Słoneczko sprzedaje produkty znanych marek, takich jak m.in. Zott, Zatecky, Winiary, Kamis, Kerrygold, Hortex, Inka, Na Turek, Hochland, Lactima, Tako, Appetita, Tymbark, Knorr, Lubella, Whiskas, Dawtona, Gellwe, Loyd, Nestle, Coca-Cola, Pepsi, Wiosenny Przysmak.

Jak zaoszczędzić pieniądze w SŁONECZKO?
close

Oszczędzanie pieniędzy w Słoneczku jest bardzo proste dzięki korzystaniu z ofert i promocji, które publikują na swojej oficjalnej stronie internetowej. Słoneczko publikuje cotygodniowe katalogi i ulotki z dużym wyborem produktów w obniżonych cenach. Na Promocje 365 znajdziesz również najnowsze oferty i promocje dostępne w Słoneczku. Z drugiej strony, klienci mogą otrzymać kartę Słoneczko i cieszyć się niesamowitymi rabatami i promocjami przy każdym zakupie. Ponadto, dzięki Premium Plus, programowi lojalnościowemu Słoneczko, mogą oni korzystać z ważnych rabatów.

Czy SŁONECZKO będzie miał oferty na Black Friday?
close

Słoneczko dołącza do Black Friday i oferuje świetne okazje do oszczędzania, z nieuniknionymi rabatami na wybrane produkty wiodących marek napojów, mrożonek, owoców i warzyw, pieczywa, sprzątania i wielu innych.

Na Promocje 365 będziesz mógł znaleźć najlepsze Słoneczko broszury, aby zaplanować zakupy i znaleźć najbardziej wyjątkowe oszczędności, z promocjami i rabatami, aby maksymalnie wykorzystać swój budżet.

Podczas najbliższego Black Friday, który w tym roku przypada na 24 listopada, będzie można skorzystać z rabatów w supermarketach do 50%, w tym na owoce, mrożonki, artykuły spożywcze, przekąski, warzywa, mięso, pieczywo, sery, nabiał, napoje bezalkoholowe, mrożony jogurt, Coca-Cola, Pepsi, Snickers, Country Crock, Maruchan, Red Baron, nespresso pods, Coffee-Mate, DiGiorno, Old El Paso, Yoplait, Sargento, Nature Valley, Ben & Jerry's.

Jak sama nazwa wskazuje, Black Friday odbywa się w piątek, ale większość sklepów rozszerza swoje oferty przez cały weekend, tak jest w przypadku Słoneczko, który ma wszelkiego rodzaju wyprzedaże na najlepsze produkty krajowe i importowane.

Oprócz katalogów najbardziej znanych supermarketów w kraju, takich jak Słoneczko, na blogu Promocje 365 udzielamy wskazówek i porad, aby skorzystać z ofert Black Friday, z zaleceniami, aby cieszyć się promocjami, porównywać ceny i unikać oszustw.

Jak w każdy Black Friday, Promocje 365 jest najlepszym miejscem, aby z wyprzedzeniem poznać najważniejsze oferty supermarketów w Polska.

Poznaj konkurencję SŁONECZKO
close

Słoneczko konkuruje w Polsce z innymi sieciami supermarketów, takimi jak m.in. Pokuka, Wizan, Lewiatan, Groszek, Euro Sklep, Spar, ABC, Rosa, Odido.

Ekskluzywne korzyści SŁONECZKO
close

Słoneczko oferuje swoim klientom szeroki asortyment produktów w bardzo dogodnych cenach. Klienci mogą otrzymać kartę Słoneczko i dzięki temu korzystać z wielu przywilejów w sklepach sieci. Na oficjalnej stronie internetowej Słoneczka prowadzony jest blog, na którym klienci mogą znaleźć przepisy i pomysły kulinarne. Słoneczko posiada wyłączną obsługę klienta.

Rabaty oferowane przez SŁONECZKO
close

Promocje 365 zawiera wszystkie oferty i promocje, które Słoneczko ma dla ciebie w Polsce. Kiedy musisz zrobić zakupy spożywcze, w Słoneczku znajdziesz najszerszy asortyment produktów i to w najlepszej cenie. Sprawdź Promocje 365 i zacznij oszczędzać już dziś ze Słoneczkiem.

Broszury i katalogi zawierają najlepsze tygodniowe, miesięczne i roczne promocje oraz oferty i rabaty dostępne już dziś w sklepach. Aby sprawdzić aktualne ceny, można również odwiedzić oficjalną stronę internetową online: https://sloneczko-sklep24.pl/

REKLAMA

Promocje 365 Copyright © 2023 Promocje 365. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie lub powielanie tekstów bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Zdjęcia produktów, obrazy i broszury służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Obniżone ceny pochodzą od oficjalnych dystrybutorów wymienionych na tej stronie. Oferty są ważne od i do daty wygaśnięcia lub do wyczerpania zapasów. Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie może być wykorzystywana do reklamacji produktów. Ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.